Bugün ne giydin? Çek görelim..

Ablacımmmmmmmmmopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
Çok güzel bir haber hayırlısı olsun inşallahhh..Allah mutluluklarını daim etsin sanada bakımlı havalı bir gelin yakışırdı dimi ama güzel kayınvalide:)Yok yok anne:)

Çok güzelsin yine bilmem dememe gerek varmı?Spor kıyafetide çok güzl taşımışsın güzel ablam bayıldım maşallah sana

ayakkabıların ne kadar şirin demothyy çok sevdimmm

aynen canım bende özellikle ayakkabılarını sevdim
ama boy takıntım var giyemiyorum halbuki boyum 165 ama iri yarı durduğum için uzun görünüom topuklu giyince ama çokkkkkk rahatsız oluyorum yaaa nefret bile ediyorum resmen boyumdan boyun normal diyo burdaki arakadaşlar ama bişmiorum yaa topuklu giyince beni görenlerde giyme daha topuklu senin boyun iyi diyolar hayylerimin içine ediyolar hemen babetleri geçiriom ayağıma onlar öle deyince ama burdaki arakadşlar çok şaşırdı 165 le kendini uzunmu sanıon falan dediler ama iri yapılıyım ondan uzun duruom offfffff

cok tesekkür ederim güzel yorumlarin. dolabimi görseniz rengarenk ama fotograflar böyle denk geldi hep :))

ayhhhh çok cici=P:lepi:

Barbiye bayılıyorum süper bir fizik ve çok cici giyiniyor maşallah

Demothyim herzamanki gibi afet saçların böylede çok güzel olmuş güle güle kullan cnm :1hug:

Aşkitoda harikaaaa bebiş geliyormuş hayırlı uğurlu olsun inşallahh güzel anne :asigim:

kız babetlerinde çok şeker ayakkabı zevklerimiz uyuyorkaydirigubbakcemile5

Teşekkür ederim kızlar a.s.
barbie tam barbisin :asigim: saçlarının önlerini dışa doğru maşa yapsan eminim çok yakışır gamyoncuiremsu
barçman abla kaç kez maşallah demeliyim bilmem ki mutluluklar dilerim şimdiden opuyorumnanaktan

bugün bi arkadasimin kinasi vardi ben hasta oldugum icin erken döndüm ( gözleriminden belli zaten )
ayakkabilar bir önceki sayfada vardi. siyah üzeri renkli cicekli.

Barcman ablacigim, barbi ve demothy cok begendim sizi
Ayrica tebrik ederim Barcman ablacigim; Allah tamamina erdirsin.
Cok cok mutlu olurlar insaallah...

kaç gündür bakamadığım için toplu alıntı yapiccimm görenlerin affına sığınıyorum, görmeyenler içinde bir derleme olmuş olur diyerek alıntladığım resimlere geçiorum aklinialirimsmile

dün iciniz karardi gri siyahtan bugun kiymiyizim zemuszemus

ooow yakıosun bebekkk, şu kotuna hastayım olummm lülülülülülü
alyansda parmağa geçirilmiş gözümden kaçması hanii :jeyyar:

bugün ...

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

bide hemşirelere seksi denildimi kızıyorlar sempatiksalakcinni

selayhusum kazağını çok beğendim tatlım

kızlarr bugün kendime papi aldım,tam istediğim topuktan buldum.çok mutluyummdelikafadulden
çok yakında bu papiyle kombin suncam sizleree:kedi:

heh budur! bunu beendim kontesim güle yarıla kullan opuyorumnanaktan

kızlar bitanede benden.
bugün kızımı hastaneye götürürken...

kıyafetlerini birbirine yakıştırdım ve gayet hoş.. ama takılar uyumsuz olmuş tatlım :kedi:

bittim boshayallersmile

soldaki ben sagdaki barbieveken

ben

barbieveken

sağdaki kumralda pek güzelmiş hani, hele o yeşil badisinin kolundaki tüyler resmen ben burdaım dio fotoya bakınca nasılda ilk göze onlar çarpıo Allahım buranın en en en şıkı ilan ediorum kendüsünü, tebrikler hanfendü :roflol::roflol::hooray:

,

bu kombine beyaz pantol daha iyi giderdi canım yerimseniben

barçman ablamın oğlu evleniyor sırada bize geliyor alkisalkisalkis :teytey:
çok sevindim ablacım, gelininide çok çok merak ettim senin gibi bir kayın valideye nasıl bir gelindir kimbilir melek gibidir kesin bigün onuda buraya ekle oldumu
tebrik ediyorum tekrardan, ve bugünde çok zarifsin a.s.

dışa yapsamda sünüyo spreyle yıkanıorum ama yinede bozuluyo çok elimle oynadıım için demotim, tişkür ederim çok seninde saçların çok hoş olmuş opuyorumnanaktan

zümra ve cankız ne kadar güzel tesettür giyiminiz var sizin ya , çok beğendim herşeyinizle çok zevklisiniz opuyorumnanaktan

biem canım sendemi pembe gömlek giyicceksin CADIARZU delikafadulden helecanlandımm şimdik

diğer bana yorum yapan herkesede teşekkürlerimi iletiyoru.. kaç çift ayakkbım olduğunu soran olmuş ıı ıhh yazmiyim anam okuyosa evdekilerin eksik olduğunu bazılarını kuzenimde sakladığımı öğrenir :roflol: :roflol:

barbim pembe siyah çok hoş olmuş çok yakışmış kuşum kemerini de çok beğendim, akkabılar da çok güzel de o topukla bütün gün işte nası duruyon kız
demothy çok şeker olmuşsun babetlerini çok beğendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…