Bugün ne giydin? Çek görelim..

Bugün çok keyifliyim :lepi:
Artık sizler gibi çotanak bir gelinim oluyor
Büyük oğlum evleniyor Çok havalı ve çok bakımlı gelinciğim :asigim: Bu gömleği daha önce lacivert pantolonla giyip koymuştum
Bu defa kontes ve aşkito için koyuyorum
Çünkü onlarda bu gömleğin kırmızılı elbisesi var

barcmaan ablacıgım sıze hayranım ben yaaaa.
coook ama coook begenıorum sızı.ınanın o asaletten kombıne bıle dıkkat etmedım
her halınız cok hos.

Büyük oğlum evleniyor Çok havalı ve çok bakımlı gelinciğim :asigim: Bu gömleği daha önce lacivert pantolonla giyip koymuştum

Çook teşekkürler zaten kombinde pek iş yok kuaföre giderken alel acele giyilmiş bir kıyafetŞeniz

Barçi, Amerikadaki oğlunmu evleniyor.
hayde hayırlısı.

yarından tezi yok düğün fotolarını koyuyorsun burayakaydirigubbakcemile

Cankız Çok Tatlı ve hoş bir kapalı bayansın...
Barçman abla hiç gelin alıcak bir kayınvalideye benzemiyorsun böyle kayınvalideye can kurban " Hayırlısı olsun"

Bugün Sabah erkenden Bankada İşlerim Vardı ve Böyleydim Altındada beyaz conwerslerim vardı...

2021.jpg

Son düzenleme:

ay barçam =)güz güzelim bu ne sportiflik bu ne güğzel fücut bu ne has eseletli turuş......mavişim benim güzel kadınım ay barçammmmmmmm seni seviyim bebenkim=)olumunekankayizsmile tebekede 10000000000000000000000 puannn=)alsanaalsanasmile

Barçman abla şok ediyorsun beni kayınvalide hatta anneannesin maşallah diyorum gelinin çok şanslı kokoş kokoş gezersiniz valla. gerçekten duru bir güzelliğin var gözlerin zaten maşallah diyorum ablam idolüm benim.

Barçi, Amerikadaki oğlunmu evleniyor.
hayde hayırlısı.

yarından tezi yok düğün fotolarını koyuyorsun burayakaydirigubbakcemile
Yok güzelim evlenen Amerikadaki değil öbür oğluşum

Cankız Çok Tatlı ve hoş bir kapalı bayansın...
Barçman abla hiç gelin alıcak bir kayınvalideye benzemiyorsun böyle kayınvalideye can kurban " Hayırlısı olsun"

Bugün Sabah erkenden Bankada İşlerim Vardı ve Böyleydim Altındada beyaz conwerslerim vardı...

2021.jpg

Teşekkürler

ay barçam =)güz güzelim bu ne sportiflik bu ne güğzel fücut bu ne has eseletli turuş......mavişim benim güzel kadınım ay barçammmmmmmm seni seviyim bebenkim=)olumunekankayizsmile tebekede 10000000000000000000000 puannn=)alsanaalsanasmile

Sağol casminim bende seni çok seviyorum melekyüzlümŞeniz
Barçman abla şok ediyorsun beni kayınvalide hatta anneannesin maşallah diyorum gelinin çok şanslı kokoş kokoş gezersiniz valla. gerçekten duru bir güzelliğin var gözlerin zaten maşallah diyorum ablam idolüm benim.
Sağol ablacığım benimŞeniz
Evet gelinimle kokoş kokoş gezeceğiz:lepi::roflol:
O benden kokoş vallaaa:nazar::asigim:

barçman ablacığım her zamanki gibi çok zarifsin...
oğlun evleniyormuş hayırlısı olsun allah utandırmasın ablacım...darısı benim başımaa acaba benim kayınvalide adayımda benim için çıtır diyormudur =))))

barçman ablacığım her zamanki gibi çok zarifsin...
oğlun evleniyormuş hayırlısı olsun allah utandırmasın ablacım...darısı benim başımaa acaba benim kayınvalide adayımda benim için çıtır diyormudur =))))

Amin ablacığım Darısı başına
Senin kayınvalide adayın senden ala çıtırmı bulacak:nazar:
Diyordur mutlaka

Amin ablacığım Darısı başına
Senin kayınvalide adayın senden ala çıtırmı bulacak:nazar:
Diyordur mutlaka

vay barçam vay yine ve yeniden kayınvalide ana oluoyosun heee hangisi gıııı burdaki oğluşun mu öbürü okuyodu gerçi=)bilmiyorumkismile

aa mavisi de süpermiş ablacımmboshayallersmile çok beğendimm cuk oturmuş üstüne maşallahhhihoyyytaklinialirimsmile

vay barçam vay yine ve yeniden kayınvalide ana oluoyosun heee hangisi gıııı burdaki oğluşun mu öbürü okuyodu gerçi=)bilmiyorumkismile
Hayır Casminim küçük olan okuyor daha ablası
Büyük oğlum yani elektrik mühendisi olan evleniyor

aa mavisi de süpermiş ablacımmboshayallersmile çok beğendimm cuk oturmuş üstüne maşallahhhihoyyytaklinialirimsmile
Teşekkürler ablacığımŞeniz

selayhusum kazağını çok beğendim tatlım :nazar:

kızlarr bugün kendime papi aldım,tam istediğim topuktan buldum.çok mutluyummdelikafadulden
çok yakında bu papiyle kombin suncam sizleree:kedi:

papilerini bende begendim opuyorumnanaktan güle güle giy

soldaki ben sagdaki barbieveken

ben

barbieveken

çok ho$ çikmissiniz a.s.

[B]selayım kırmızı çok yakışmış :lepi:yarasa kollar favorimdir ama keşke bendede sende durduğu gibi durabilse
demothy ne kadar tatlı olmuşsun:asigim: çok çok çok beğendim seni yaşın çok daha küçük göstermiş kim derki bankacı sanarsınki liseyi yeni bitirmiş öğrenci:1hug:
zümra tarzın çok güzel takipteyim seni elbisen çok yakışmış
:lepi:[/B]
tanya çok cici olmuşun
kkokntes akkabın çok güzelmiş
rabarba saçlarına bayılıyom

selaiym kazaginin modelini begendim cnm..

tanya cok tatlisinnnn:nazar:

demo sac rengin cok yakismiss.. 2 yas kücülmüssün :)) annemede gösterdim. bak bal rengine benzerdi bu kizin saclari nasil olmus.. acmis koyu renk yakismis didisempatiksalakcinni

superisi kiyafetin tarzima uyuyor cok begendim.

xzgi barbi cook güzelsinizz

zümra elbisenin rengini begendimm.. cok güzel tasimissin:nazar:

kontess ayakkabilarin güzel canim güle güle giyin. rahatmi?

beyazmelek bilezigin güzelmis. elbiseyide keske ayakta poz vererek gösterseydin.
biraz daha 'ustürüplu' olurdu sanki :kedi:

ezgi barbi oh ne güzel buluşmuşsunuz çokta güzel görünüyorsunuz şekerler

demoty bayıldım çok güzelsinn

rabarbara
saçların güzelmiş

zümra çok beğendim.

selayhus çok güzel görünüyorsunn

tivitim
kotun birazdaha uzun yine siyah bir bluzla daha hoş olabilirdi canımmm

gueriltanya kahveyle siyaha rağmen çok şeker görünüyorsun canımm

beyaz melek
bedenini daha saran bi kıyafet daha hoş olurdu diye düşündüm canım
kemer sıkmış elbisenin üst tarafı biraz düşmüş gibi göründü bana
bileziğin çok hoş

ve bana yorum yapan herkese te$ekkür ederim...a.s.

X