Bugün ne giydin? Çek görelim..

yok ayburum baska bır yerde yemek yedık ordan konustuk
hırkalarımızı son care gıydık
kotum sana olur ayburumm bedenlerımız hemen hemen aynıdır duyanda kılolu sanıcak olumunekankayizsmile

[B]selayım kırmızı çok yakışmış :lepi:yarasa kollar favorimdir ama keşke bendede sende durduğu gibi durabilse
demothy ne kadar tatlı olmuşsun:asigim: çok çok çok beğendim seni yaşın çok daha küçük göstermiş kim derki bankacı sanarsınki liseyi yeni bitirmiş öğrenci:1hug:
zümra tarzın çok güzel takipteyim seni elbisen çok yakışmış
:lepi:[/B]
tanya çok cici olmuşun
kkokntes akkabın çok güzelmiş
rabarba saçlarına bayılıyom

Son düzenleme:
selaiym kazaginin modelini begendim cnm..

tanya cok tatlisinnnn

demo sac rengin cok yakismiss.. 2 yas kücülmüssün :)) annemede gösterdim. bak bal rengine benzerdi bu kizin saclari nasil olmus.. acmis koyu renk yakismis didisempatiksalakcinni

superisi kiyafetin tarzima uyuyor cok begendim.

xzgi barbi cook güzelsinizz

zümra elbisenin rengini begendimm.. cok güzel tasimissin

kontess ayakkabilarin güzel canim güle güle giyin. rahatmi?

beyazmelek bilezigin güzelmis. elbiseyide keske ayakta poz vererek gösterseydin.
biraz daha 'ustürüplu' olurdu sanki :kedi:

BEYAZ MELEK canım bileziğin bence göz yormuş.. elbisenin rengi ve modeli güzelmiş ve son olarak keşke biraz allık falan sürseydin tatlımm..

RABARBA senin şu saçlarına bişi olursa sırf benim yüzümden olurr gözüm çok kaldı saçlarında :) ayrıca badin çok hoş gözüküyor tatlım kotunun rengiyle tam uymuuşş,,,

GuerillaTanya parlak tayt sevmem ama sende nedense çok hoş durmuş, ayrıca makyajsız çekilmiş bi foto ve yüzün dupduru pürüzsüz çok güzel MAŞALLAH..

xzgi ve barbieveken Dostluğunuz Daim olsun Çok hoş gözüküyorsunuz, xzgi en alttaki pozlar harika diyorumm

ezgi barbi oh ne güzel buluşmuşsunuz çokta güzel görünüyorsunuz şekerler

demoty bayıldım çok güzelsinn

rabarbara
saçların güzelmiş

zümra çok beğendim.

selayhus çok güzel görünüyorsunn

tivitim
kotun birazdaha uzun yine siyah bir bluzla daha hoş olabilirdi canımmm

gueriltanya kahveyle siyaha rağmen çok şeker görünüyorsun canımm

beyaz melek
bedenini daha saran bi kıyafet daha hoş olurdu diye düşündüm canım
kemer sıkmış elbisenin üst tarafı biraz düşmüş gibi göründü bana
bileziğin çok hoş

guirilla tanya normalde siyahla kahveyi yakistirmam ama sende hic tuhaf boguk gelmedi gözüme cok hos duruyor

ayburum, askitom, gnydcim, biem hepinize tesekkür ederim

gecekusu hos olmusun

Son düzenleme:
hepinize yorumlarınız için çok teşekkür ederim bu fotoğraf bu yaz tatilde çekinmiş bi fotoğraf kızlar ayakta çekinmemişim o elbise ile:)
sizinle paylaşmak istedim

Sahur vakti yine ben kaydirigubbakcemile3, buda urgupten ,,goremeden, memleketten bi kac kare..hihoyyyt pabuclara dikkat etmeyin malum toz toprak icinde:icecream:
resimler fazla yakin olmadigindan yuzumu sansurlemedim kizlar..

yine rica ediyorum alinti olmazsa sevinirimma.s.

Son düzenleme:
Kıyafetin alt tarafı yok ama ben aslında yeni saç rengimi beğenicekmisiniz diye ekledim daha çok :kedi:​

ay canım benim özlemişim ben bu kızları yahuuu çok farklı olmuş saçların böyle demothycimmm..eski fotolarından biliyorum sen gitmişsin sanki yerine başkası gelmiş ama yine çok güzel=):lepi:

Demothy eski resimlerini gormüştüm o zaman da güzeldin şimdi de maşallah. Bu renk bi canlılık, ayrı bir tatlılık vermiş sana. Düşüncelerimi paylaşmak istedim de...

çok tatlısın cankızannn :))
eşarbın ve tuniğinçok hoş
uyumu güzel yakalamışsın

RABARBA=Saçlarına bayıldım kıyafetinde çok hoş:lepi:
EZGİ VE BARBİ=Çotanak çıtırlarım ne güzel buluşmuşsunuz
harika görünüyorsunuz
SELAYHUS=Yeni saç renginle ne giysen yakışıyor ablacığım
BEYAZMELEK=Kırmızı elbisen çok hoş Kolundakini takmasan dahaiyi olacakmış
DEMOTY=Ablacığım yeni saç renginle süper hatta hiper olmuşsun
Herzamanki gibi kıyafetinde çok hoş:asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…