Bugün ne giydin? Çek görelim..

su perisi süper kombin canım
özellikle papilerini çok beğendim
sadece yüzükle küpe uymamış
biri altın sarısı biri gümüş renk...
kızına da geçmiş olsun tatlım=)

demothy çok yakışmış saç rengin ve seni evcilik oyunuda bahar vardıya ona benzettim yakışmış canım cici cici kullan opuyorumnanaktan

kızlar size bir sorum olacak bol bi kot pantolon aldım ama üzerine sizce ne almalıyım geniş bir bluz mi yoksa atlet tarzı badiler varya ondanmı sizce hangisi güzel olur

demothy eski fotoğraflarını görmüştüm.yüzün çok güzel olduğu için koyu renk saç ortaya çıkarmış hatlarını,daha güzel olmuş bencea.s

O senin güzelliğin canım çok teşekkür ederim Şeniz , çok düşünüp verilmiş bi karar değildi ama pişman etmedi beni :asigim:

çok te$ekkür ederim canim a.s.

demothy saç rengin çok yaki$mi$ genelde bu topicte görüyorum seni ve çok begeniyorum opuyorumnanaktan

Girdiğim topik sayılı haklısın canım delikafadulden çok teşekkür ederim beğenmeniz beni mutlu etti hihoyyyt

demothy çok yakışmış saç rengin ve seni evcilik oyunuda bahar vardıya ona benzettim yakışmış canım cici cici kullan opuyorumnanaktan

Zaten koyu renge dönmemin nedeni hep tv -tatlicadiarzu- bahar, bi de yer gök aşk dizisindeki havva ..Baktım da koyu renk cidden ayrı bişey ,yüz kaş göz daha ön planda çok teşekkür ederimmm Şeniz

demothy eski saçlarını ben daha çok beğeniyodum ..

güzel burunlum inan çok sıkıldım ara renklerden..birbirine karıştırılan renklerden ,daha doğrusu bakırdan kafamçokkarıştı 1 sene kullandım seve seve ; değişim iyidir ya şuan çok memnunum makyajsız da gezebilmekten Şeniz

demothy vayy koyu renk saclar herzaman güzeldir, sanada cok yakismis

çok saol canım,bende severek kullanıyorum şuan bakalım ne zamana kadar :1ninca: gerçi 1 sene içinde açtırırsam kel kalma ihtimalim varmış , o yüzden esmere devam :teytey: hayalim hep siyah saçlı bir gelin olmaktı 1 sene içinde evlenmem gerek sakannehir hihotyttt stres oldum sempatiksalakcinni

kardeşim doğum günümde bir t-shirt almıştı onu ve evde olan eteklerimden birisi giyicem bayramda bişi almayı düşünmüyorum dolap almıyo artık :bbo:
aynen dolabımı eşimin tarafına taşıdım azıcıkın
sağol cnm aynen bende bilemiyorum ne alıcağımı:umursamaz:

Öykü'nün güzel annesi , çok tatlısın :asigim: kırmızı çok yakışmış kaydirigubbakcemile5

Kıyafetin alt tarafı yok ama ben aslında yeni saç rengimi beğenicekmisiniz diye ekledim daha çok :kedi:​

demoty her halinle çok hoşsun ama,koyu renk saçtan açığa dönüp,sonra pişman olup tekrar kuyuya dönen biri olarak :) koyu renk saç çok yakışmış derim...
opuyorumnanaktan

demoty her halinle çok hoşsun ama,koyu renk saçtan açığa dönüp,sonra pişman olup tekrar kuyuya dönen biri olarak :) koyu renk saç çok yakışmış derim...
opuyorumnanaktan

Kolay kolay vazgeçemicem gibi görünüyo :asigim: saçlar daha sağlıklı duruyo sankim kırıklar falan karanlığa gömüldü :1ninca: millet beni topa tutucak saç topiğine çevirdim diye senağlama çok sağol canımmm Şeniz

wayyyyy
demothy manyak güzel olmuş saç rengin sakın bozma......
beyazmelek kırmızı çok yakışmış elbisenin modeli çok güzelmişşşş...

selayhus canım kırmızı çok yakışmış kazak da çok havalı, pantolon desen tam oturmuş on numero olmuşsun bugün çok beğendim kuzum
cankız çok hoş görünüyorsun altındaki pantolon mu etek mi anlayamadım ama güzel durmuş
demothy saç rengin çok hoş olmuş yüzünü ortaya çıkarmış bu arada ben kıyafetini de çok beğendim hırkan çok hoşmuş
beyaz melek elbisen çok hoş bilezik gümüş rengi olsaymış daha iyi olurmuş sanki küpelerle de daha uyumlu olurmuş
su perisi ayakkabılarını ve saçlarını çok beğendim yüzük biraz uyumsuz olmuş canım
tiviti canım bugün biraz o eski havayı göremedim sende badi pek iyi durmamış sanki bi de çok kilo vermişsin sen ya pantolon bol durmuş üzerinde kuşum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…