Bugün ne giydin? Çek görelim..

tiryandafila güzel kombin olmus renk uyumun cok hos hic göz yormuyor begendim ..ayakkabilarin kotun cok hos basörtünde sade cok yakistirdim, sadece tunigindeki tasi sevmedim

bende bu ceketi ilk defa giyindim canim ama tuhaf oldu biraz hosuma gideni bulana kadar eklerim artik sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni, dimek heycan yaptin hee agzini yediiim cokacimcoook

bende bu ceketi ilk defa giyindim canim ama tuhaf oldu biraz hosuma gideni bulana kadar eklerim artik sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni, dimek heycan yaptin hee agzini yediiim cokacimcoook

ben sana o ceketle yapabileceğin süpper bir kombin söyliyim bebişimm
topuğa kadar upuzun bir elbise giyceksin,tiril tiril yazlık
üstüne de bu montu:kedi:
walla sırf bunun için almak istiyorum o tarz bir mont ama işte dediğim gibi çok pahalıya buldum,kıyamadım almadımkaydirigubbakcemile3
kullanmadığım eski bir kot montum var evde,çakallık edip onu kestircem en kısa zamanda:jeyyar: 70tl'm de cebimde kalcakbayanssulusmile

ezgime katılıyorum selayhusumi tam bunları klavyeme dökecektim ki arka sayfaya bi baktım ezgitom yazmış düşüncelerimi
oldum olası kot takım giyemedim annemin ısrarla aldığı takım şeyler senelerdir etiketiyle dolapta dururdu en son temizlikte yeter allasen ana virelim şunları die isyan ettim sempatiksalakcinni o da sonunda verdi pes etti sempatiksalakcinni

barbi,yıktın geçtin ortalığı yineboshayallersmile

vuuu pirimiz tanrıçam :asigim: mest eyledin beni çiçem opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kontesim elbisenin sadece yakasını beğendim :kedi:

tiryandafila eşarnının rengini beğenmedim , kıyafetin hoşmuş akkabılarında uyumlu canım.

zümra çok hoşsun

kontescimmm birazdaha kollari kisa olsaydi yazin öyle giyerdim sanirim ama böylede deniyecegim ..

Sanirim iyi bir kombin söylede olur : siyah body ve siyah skinny üstüne bu kot mont ...
barbim takim degil bunlar ben öye giydim bugun ... simdide bakinca kendimi 80 li yillarda emrah filmlerinden cikmis gibi hissettim :roflol: :roflol: kot takim deyince sen
Zümra sende uyumlu olmusun, önceden ekledigin bikac kombinide begenmistim

Son düzenleme:

evet kesinlikle tarif ettiğin kombin odur abi sengözlerimebaksanab
hülya avşar çok giyerdi kot takım ve kafasına taktığı bant yada alnına taktığı ince bant sempatiksalakcinni ve tabi ki emrahın çaresizce aşık olduğu zengin ve şımarık ukala kız :roflol:

maix çok şeker olmuşsun kaydirigubbakcemile2
zümra yeşilin rengine bayıldımmmm boshayallersmile
kkontess takısız da güzelsin sen tatlım maviler yakışmış bayanssulusmile
selayhus sanki üzerine farklı bi ceket alsan daha iyi mi dururdu? pantolonun da ceketin de ayrı ayrı güzeller canım zemuszemus
karalahana çok uyumlu görünüyosun boshayallersmile
gecekuşu elbisenin rengi güzelmiş,ışıl ışıl.. ama modelini pek beğenmedim canım

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…