Bugün ne giydin? Çek görelim..

mercii:kedi: emme kontes bugün hasta & keyifsiz.
ayrıca dakikalar geçtikçe bu haline sinir de ekleniyoralsanaalsanasmile

maşallah barbimeee tütütütütüt :kedi:

neyin var cicişim?? Ramazandandır ya halsiz kalıyoruz sonuçta susuzluktan 16 saat bilmiyorumkismile

teşekkür ederim kokokontesim opuyorumnanaktan

tam bır barbıe bebeksınn sen cok cok guzelsın bebegım ama cantanı sevmedım bıtek
ayakkabıların kotun badın herseyın cok uyumlu barbımm opuyorumnanaktan

sende tam bi tatlı şeysin opuyorumnanaktan

ya ben normal hayatımda giydiğim kıyafetleri buraya ekleme fırsatı bulamıyorum genelde bebişim bu ve bunlar gibi giyiniyorum aslında, hep işte giydiklerimi eklediğim için beni skinnyle görmen imkansız oluyor.. işyerimde çok çok dikkat etmem gerekiyor arada işte böyle giyebiliyorum ne yazıkki :umursamaz:

sıraya senide yazdım o zaman handecim, vecihi gibi dolanır benim jetim sizleri

barbi ve aşkito çok hoş olmuşşunuz kızlar ..
barbi ayakkabına aşkito çantana göz koydum süperler ..maşallah kızlar size..

tşk ederiz canım opuyorumnanaktan
yannız aşkitomuda sahiplenmişim ederizzz diyorum kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kızlarrrr ben de bugün böyleydim arkadaşımın nişanı vardı ama çantayı untumuşm. bu arada daha makyajımyok yüzümde ve saçlarımı da yapmamıştım kusura bakmayın acelem vardı son halimi çekemedim:)
[/url][/IMG]

maix saçlarına balyajmı attırdın? çok hoş olmuş şapkanda çok hoş çok beğendim.. ben de böyle bir resim eklemiştim buraya benimde var buna benzer çok beğeniyorum boshayallersmile
pantolun epey diz yapmış

gecekuşu canım kıyafetinden hiçbişi anlamadım açıçası daha detaylı bi foto yokmu :kedi: :kedi:

evet canım balyaj attırdım aklinialirimsmile teşekkür ederim cnmsenin resim nerde göremedim

askito aşırı beyendim bitanem ya maşallah :lepi:

barbieveken tatlım yeleğin ve ayakkabıların ... way canınaa... sen bu işi biliyorsun :jeyyar:

maix şapkan çok tatlı :)))

barbieveken tatlım yeleğin ve ayakkabıların ... way canınaa... sen bu işi biliyorsun :jeyyar:

barbie süper ötesi diyyeim ama bende çantayı yakıştıramadım o kombine:)

çok güzel olmuşsun tatlım kaydirigubbakcemile2

Barbim bayıldımm harikasın güzellik abidesii... :asigim:
Kot pantalonun rengini heryerde arıyorum bu aralar nerden aldın canım bende çok istiyorumm ondannnnn

kızlar çok teşekkür ederim.. evimin yakınlarında bir mağazadan aldıım tatlım ama üzgünüm sadece bir adet 36 kalmıştı onuda ben kaptım :kedi: olsaydı başka sanada alır yollardım a.s
bershkaya bak orda bu renk çook skinny var a.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…