Bugün ne giydin? Çek görelim..

kızlar yeri değil belki ama burdaki hautnlar bilir diye soruyorum bugun erkek arkdaşıma ultraviolet man parfümü aldım kokusu tam aklımda değil eve getirmedim parfümü sizce nasıl koku.eşleriniz sevgililerinizde kullanan varmı

Yanıtını parfümler bölümünde ara istersen.

selayhus'um üstündeki montun dirsek kollusunu arıyorum senelerdir.bulamadım.bulduklarım da çok pahalı geldi.
yani resmen içimde patladı bu tarz mont:bbo:
dikkat et de gözüm değmesin:roflol:

bende aradım taradım bulduğum çok pahalıydı geçen hafta markofonide gördüm 25 tl atladım resmen bugün geldi..tam dirsekte..maksi elbiselerimin üstüne giyeceğim..çok sevindirik oldum

Son düzenleme:
ben sana o ceketle yapabileceğin süpper bir kombin söyliyim bebişimm
topuğa kadar upuzun bir elbise giyceksin,tiril tiril yazlık
üstüne de bu montu:kedi:
walla sırf bunun için almak istiyorum o tarz bir mont ama işte dediğim gibi çok pahalıya buldum,kıyamadım almadımkaydirigubbakcemile3
kullanmadığım eski bir kot montum var evde,çakallık edip onu kestircem en kısa zamanda:jeyyar: 70tl'm de cebimde kalcakbayanssulusmile

işte bende bileğe kadar elbiselerim var onlarla giymek için aldım..bu gece giyeceğim hemen dayanamıyorum..zemuszemus

kontes elbisenin rengini ve yakasını çok beğendim canım boyu biraz kısa ve kilolu göstermiş sanırım seni
selayhusum ceketini çok beğendim ama kızlara katılıyorum ben de kot pantolonla sevmedim canım dediğin gibi siyah skinnyle daha güzel olur, beyazlarla da güzel olabilir
zümra çok uyumlu görünüyorsun, takılarını çok beğendim

aydan.jpg
[/IMG]
birazda yüzü kapalı koyayım:))

Sedefonur sagol canim yorumun icin

Hanturksum markete giderken giydim ama benimde hepinizin dedigi gibi icime sinmedi ... Oraya geldigimde kollarini kisalttirmayi dusunuyorum elbise icin yazlarida giyebilirim sagol yorumun icin

kontes elbisenin rengini ve yakasını çok beğendim canım boyu biraz kısa ve kilolu göstermiş sanırım seni
selayhusum ceketini çok beğendim ama kızlara katılıyorum ben de kot pantolonla sevmedim canım dediğin gibi siyah skinnyle daha güzel olur, beyazlarla da güzel olabilir
zümra çok uyumlu görünüyorsun, takılarını çok beğendim

teşekkür ederim canummmopuyorumnanaktan

Canım o gün de çok beğenmiştim,şimdi o günü tekrar hatırladım opuyorumnanaktan
Kombinasyon çok uyumlu..güzelsin :lepi:
sağol tatlım... bidanem. güzel bir gündü. tekrar yapacağız en kısa zamanda...
süper papiiohaoldumsmile ne marka kuşummm,çok beğendimm

teşekkürler..
ayakkabıyımı sorruyorsun tatlım.
ninewest...

X