Bugün ne giydin? Çek görelim..

oyyy cömert arkadaşımm saolasın ...
Bulurum işallahh çok istiyorum çünkü ...
yerimseniben

tskler güzel yorumlariniz icinn...

maix cok seker görünüyorsun

gece kusu elbiseni tam cözemedim... ayrica makyaj ve sac olmayinca elbise zaten hic göstermez kendini.
bu arada resim eklerken yüzünü kapasan iyi olur kanimca.
fotolarini alip baska sitelerde kullanmasinlar sonra..
ya da en azindan nickini yza üstüne

gecekuşu;elbisenin tam modelini bilemedim,çok yan durmuşsun ama ateş pilesini severim a.s.

maix; renk uyumu ve bluz güzel ama pantolonun dizden aşağısı çok kötü görünüyor:1ninca: şapkanı da beğenmedim ne yazık ki

selayhus'um üstündeki montun dirsek kollusunu arıyorum senelerdir.bulamadım.bulduklarım da çok pahalı geldi.
yani resmen içimde patladı bu tarz mont:bbo:
dikkat et de gözüm değmesin:roflol:

selayhus'um üstündeki montun dirsek kollusunu arıyorum senelerdir.bulamadım.bulduklarım da çok pahalı geldi.
yani resmen içimde patladı bu tarz mont:bbo:
dikkat et de gözüm değmesin:roflol:

gözün degmez heralde canim bu boy kol istersen bunu göndereyim patlamalari durdularim icinde
senin hastaligin düzelmedimi ?? bu sefer seni cok degisik gördüm normal kontes performansi yok malesef elbise boyunu kücük göstermis bebisim normalde manken gibi boyun var olumunekankayizsmile

ya selayhusum senı gorunce heyecanlandım
ozlemısım lutfen arayı uzatma kotunun rengıde modelıde cok guzel
kotlarına hastayım
kot ceketınde oyle cok guzel ama ben 2sını bıarada gıymeyı sevmıyorum,yakıstıramıyorum
ayrı ayrı superler ama yanyana olmamıslar,tensel uyumu yakalayamamıslar bence en ıyısı ayrılmaları

ay bende çok fena göz vardır bebişim,çok insanı düşürdüm ya da takılarını kaybettirdimkaydirigubbakcemile3
kendi kendime bile değer nazarımkaydirigubbakcemile3
maşallah diyeyim de korkma opuyorumnanaktankaydirigubbakcemile3
düzelmedi hastalığım,öyle hemen geçmiyor ki ,7 gün mübareksempatiksalakcinnianladın sen oniiikaydirigubbakcemile3
eed yok ben de farkındayım,içimden gelmedi süs püs,aşkla da küsük olduk oh mis:umursamaz:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…