Bugün ne giydin? Çek görelim..

Barbivekenim dostum yine begendim yine begendim ...2 gün önceki kiyafetleri kargoya vermediysen bunlarida koyda sana iki masraf olmasin.. simdiden üzerimde hayal etmeye basladim bile :KK1:
dip not: ayakkabiyla cantayida

hahahahaha kankammm onlar senin köpeeindi ya şuanda kulübedelerrr, hemen bunlarıda onlarıda yolluorum ama ezgito yollamadan önce bana gönder accuk ben giycem didi ona göre biyazcık gecikebiliyyy :roflol::roflol:

çok çok tenk yularımı sunuorummm alisimmm güzinimmmm herbişeytom opuyorumnanaktan

aşkitomm bere mevsimin açıldı bakıorum =)) şimdi sen minik meleğinede ufacık ufacık berecikler örer onada takarsın ayy ne güzel olur... :KK1: çantanı sevdimm aklinialirimsmile

askitom bereleri mereleri taktin nereyee bakiiim cantanida takmisin koluna bebegim, yorma kendini sen
renklerin uyumlu cantandan degisikmis canim... avatarindaki senmisin ??

aşkitomm bere mevsimin açıldı bakıorum =)) şimdi sen minik meleğinede ufacık ufacık berecikler örer onada takarsın ayy ne güzel olur... :KK1: çantanı sevdimm aklinialirimsmile
tsk cnm
walla örgü maharetim yok ama satin alirim cicekli böcekli..
tabii kizim olursa :)

askitom bereleri mereleri taktin nereyee bakiiim cantanida takmisin koluna bebegim, yorma kendini sen
renklerin uyumlu cantandan degisikmis canim... avatarindaki senmisin ??
alisverise gittim cnm markete :))
tsk ederim.
avatardaki ben degilimm.. benziyo die bunu sectim , dogru secimmis demek sempatiksalakcinni

aşkitomm çantana bittimmmmmm:nazar:

saol askim. tr den almistim cantami.
ilk göürste ask zemuszemus

barbim bebeğim manken gibi olmuşsun çok beğendim skinny giymiyodun heralde sen yada ben hatırlamıyorum ne güzel yakışmış hep giysene kız
bunları da selayhusa yollamadan önce bana ver ben giyiyim accık :KK1:
aşkito çantanla boynundaki çok uyumlu olmuş çok kibar olmuşsun canım

barbi ve aşkito çok hoş olmuşşunuz kızlar ..
barbi ayakkabına aşkito çantana göz koydum süperler ..maşallah kızlar size..
:nazar::nazar:

ben de bugün böyleydim spor takıldım biraz:)

p1070398e750v46r.jpg
[/url][/IMG]

gece kusum cok seker olmussun:kedi:

X