Bugün ne giydin? Çek görelim..

cennetkokulum tuniğin çok güzel.vücuduna da çok yakışmış kaydirigubbakcemile2
tuticim çok şıksın odan dağınık galiba biraz aklinialirimsmile
tugibu atın üstünde çok tatlı çıkmışın :eek:
canımın ıcı tesekkur ederım:kedi:

cennetkokulum dogal guzellıgım karpuz kol asıgı olarak ben tunıgıne bıttım ve sanada yakısmıs :nazar:
emdev resım koymuyosun uzun zamandır :çok üzgünüm:

kız severmı senı ha buda bana dogal guzellık demezmı kız nırım dogal saç boya kaş boya yuz boya sensın o dogal guzellık hasta halınle bıle bızle resım paylastınopuyorumnanaktan
Jade,cennetkokulum ve tubitu çok beğendim sizlerii opuyorumnanaktan
Eskilerden eklesek foto olarmikii bilmiyorumkismile
olur bebegım nıye olmasın bazen pc ye kaydedıyoruz ama eklıyemıyoruz bende 2 gun oncekını ekledım mesela tesekkur ederım bu arada
ayy cok tatli ya :ecrin_bebek:
boshayallersmile canım benım

Yeni konunuz hayırlı olsunn. Dünya kadınlar gününüz kutlu olsun a.s.
Jade seni hep beğeniyorum ama kızmazsın umarım bana, bugün beğenemedim seni:sinifsinif: Eteğini sevmedim daha doğrusu morla yakıştıramadım bir de ayakkabılarını morla yakıştıramadım ama fiziğin çok hoşş:nazar:opuyorumnanaktan
Cennetkokulum dün görememiştim bugün gördüm çok hoş olmuşun sadece boleronu yakıştıramadım bu kıyafete onun dışında harikasın fiziğini de çok beğeeniyorumm kızın da çok tatlı olmuş maşallah:nazar:opuyorumnanaktan
bidenem evet uymamıs olabılır ama ben cok usuyen bırıyım ınce gıyınce usutume bısey alma ıhtıyacı duyuyorum eyvahedigeldismile sıyahta yoktu

cennetkokulum trikona bayıldım..ponponlarıda çok cici:1hug:güle güle giy canım
kurban oldugum sagol yorumun ıcın

[B]jade morlar çok yakışmış eteğini çok beğendim
cennet kokulum kıyafetlerindeki uyumların çok güzel ponponlu kazağını çok beğendim
tugibu atın üstünde çok hoş görünüyosun kıyafet uyumun tam olmuş
demothy montun ve kemerinin uyumu çok güzel
tuti tişortun harika hele bide 3.5 tlye almışın şok oldum
barbiveken senide görmek istiyom
[/B]

fısıtıgm tesekkur ederım hep yorum yazarsın herkese atlamadan opuyorumnanaktan

tugıbı sende cok hoş duruyosun atın aseletı farklıdır atın usutunde dahada bır hoş olmussun

demoty seni genclıgıme benzetıyorum:ecrin_bebek: ne alaka anlamadım ama oyle hıssettım 19 20 yaslarındakı halıme

fısıtıgm tesekkur ederım hep yorum yazarsın herkese atlamadan opuyorumnanaktan[/QUOTE]

ben olması gerekeni yapıyorum kimseyi es geçmemeye çalışıyorum :1hug:

Günaydın Yine taşınmış bu konu
Çok sevdiğim mümkün oldukça takip etmeye çalıştığım bir konu burası
Hatalar insanlar içindir Önemli olan bu hatalardan ders almaktır diyorum ve yorumlarıma geçiyorum
ECNİLİBARONES ve PANDORA Benimle ilgili yazdıklarınız beni çok mutlu etti
İkinizede çok teşekkür ederima.s.
POSUNUSUM=Ablacığım senin uzun muntazam bacaklarına kot çok yakışıyor:nazar:
Seni burada daha sık görmek istiyorum prensesim
JADE=Kıyafetini çok beğendim Ölçülü mini kot eteğin çorapların harika Ben çoraplarınla uyumlu hırkanıda çok beğendim Çok yakışmış:nazar:
CENNET KOKULUM=Bence ikinci kıyafetin çok hoş
Annenin aldığı tünik üzerinde çok hoş durmuş:nazar:
KARAMUK=Çizmen hariç kıyafetini çok beğendim::nazar:
:TİGİBU=Deri pantolonun çok hoş:nazar: Eğretide dursan ata binmek çok yakışmış
TUBİ=Çok şirin gözüküyorsun:nazar:
DEMOTY=Ne giysen üstünde çok tarz duruyor Taba rengini çok severim deri montun kemerin Baştan aşağı bütün kıyafetini çok beğendim ablacığım:nazar:
BARBİVEKEN lütfen lüzümsuz alınganlıktan vazgeç
Ben senin giyim tarzını ve pozlarını çok beğeniyorum
Bizi güzelliğinden mahrum etme ablacığıma.s.

Jade,cennetkokulum ve tubitu çok beğendim sizlerii opuyorumnanaktan
Eskilerden eklesek foto olarmikii bilmiyorumkismile
Teşekkürler canım opuyorumnanaktan

Yeni konunuz hayırlı olsunn. Dünya kadınlar gününüz kutlu olsun a.s.
Jade seni hep beğeniyorum ama kızmazsın umarım bana, bugün beğenemedim seni:sinifsinif: Eteğini sevmedim daha doğrusu morla yakıştıramadım bir de ayakkabılarını morla yakıştıramadım ama fiziğin çok hoşş:nazar:opuyorumnanaktan
Cennetkokulum dün görememiştim bugün gördüm çok hoş olmuşun sadece boleronu yakıştıramadım bu kıyafete onun dışında harikasın fiziğini de çok beğeeniyorumm kızın da çok tatlı olmuş maşallah:nazar:opuyorumnanaktan
Yok hayatım asla kızmam .Yorumun için teşekkür ederim .
Demek bugün beğenmedin fisfisfis
Olabilir canım yaa etek koyu renk yaa pek uymadı sanki haklısın...Daha açık bi renk olabilirdi. opuyorumnanaktan

jadee harikas görünüyosun..buğün favorim sen oldun..aklinialirimsmile
:kedi: :kedi: :kedi:
Oyyy canım benimm sende demek o kadar beğendin.
Teşekkür ederimm bitanem ..Güzel yüreğinle baktığın için öyle gelmiştir...

jadeee cennetkokulum tutti demoty cok siksiniz bayanlar fizikolarak supersiniz

Barbicim yapma be guzelim sen eski ekleyenlerden degilmisin? Ona bzkarsan bende ustume alinmam lazim cunku yeni ekleyenlerede laf gelmis ve bu yorumlardan sonra bende yorkmcu olarak kalicam burda
Tatlım çok saol ama sizsizde olmaz yapmayın yaaa :eek:lmaz:

demoty çok hoş görünüosun montuna bayıldım tatlım sanada çok yakışmış aklinialirimsmile bende istiorum da bi alamadım ya akannehir

tuti bluzunu çok beğendm bu yaz bunnar moda sanırım.
tugibu tatlım hem güsel giyinmişsin hemde küçükken hep hayalimdi ya walla seni görünce aklıma geldi acaba geç mi kaldım örenmek için demotye soralım bunu:kedi:boshayallersmileopuyorumnanaktan
jade sende harikasınn morlar yakışmış kaydirigubbakcemile5
teşekkürler canım opuyorumnanaktan

[B[COLOR="Indigo[COLOR="Red"]"]]jade[/COLOR][/COLOR] morlar çok yakışmış eteğini çok beğendim
cennet kokulum kıyafetlerindeki uyumların çok güzel ponponlu kazağını çok beğendim
[/B]
[B]karamuk kırmızı ve siyah uyumu çok güzel olmuş sen zayıfladınmı[/B]
Çok teşekkürler canım opuyorumnanaktan
Günaydın Yine taşınmış bu konu
Çok sevdiğim mümkün oldukça takip etmeye çalıştığım bir konu burası
Hatalar insanlar içindir Önemli olan bu hatalardan ders almaktır diyorum ve yorumlarıma geçiyorum
ECNİLİBARONES ve PANDORA Benimle ilgili yazdıklarınız beni çok mutlu etti
İkinizede çok teşekkür ederima.s.
POSUNUSUM=Ablacığım senin uzun muntazam bacaklarına kot çok yakışıyor:nazar:
Seni burada daha sık görmek istiyorum prensesim
JADE=Kıyafetini çok beğendim Ölçülü mini kot eteğin çorapların harika Ben çoraplarınla uyumlu hırkanıda çok beğendim Çok yakışmış:nazar:
CENNET KOKULUM=Bence ikinci kıyafetin çok hoş
Annenin aldığı tünik üzerinde çok hoş durmuş:nazar:
KARAMUK=Çizmen hariç kıyafetini çok beğendim::nazar:
:TİGİBU=Deri pantolonun çok hoş:nazar: Eğretide dursan ata binmek çok yakışmış
TUBİ=Çok şirin gözüküyorsun:nazar:
DEMOTY=Ne giysen üstünde çok tarz duruyor Taba rengini çok severim deri montun kemerin Baştan aşağı bütün kıyafetini çok beğendim ablacığım:nazar:
Ablacım şu güzel anlatımlarına bayılıyorummm. opuyorumnanaktan
Çok teşekkür ederimm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

teşekkür ederim canım senin kadar tarz olamasamda...
okudumda bazı yorumları bir süre resim eklemicem demişsin olmaz öyle eklemelisin bence senin tarzını beğeniyoruz biz..

sende çok tarzsın bebeğimm niye öyle diorsun süpersin :lepi:

teşekkür ederim canım biraz huysuz bi attı sakatlanmış bir ingiliz yarış atıydı korktum eğreti durmuşum korkudan bilmiyorumkismile maşallah bacak boyu 1.80 atın

tuticim bluzun rengi harikaa kaydirigubbakcemile2

bu arada BarbieveKen yorumlar tamamda seni resimlerlede aramızda görelim ama çok güzel bir tarzın var gamyoncuiremsu

teşekkürler canım :lepi:
sende çok şık duruyorsun

jadeee cennetkokulum tutti demoty cok siksiniz bayanlar fizikolarak supersiniz

Barbicim yapma be guzelim sen eski ekleyenlerden degilmisin? Ona bzkarsan bende ustume alinmam lazim cunku yeni ekleyenlerede laf gelmis ve bu yorumlardan sonra bende yorkmcu olarak kalicam burda

baya bir süredir ekliyorum canım.

aybur34;11995316 [COLOR="Magenta" .!.:
barbiveken[/COLOR] senide görmek istiyom[/B][/B]

bir süre sonra eklerim kızlar inşallah a.s

ablacım asla alınganlık değil falan eklemememin sebebi
zaten alınıcağım birşey yapmadım ben
sadece tadım kaçtı
bir süre yorum yapıcam
yine eklerim ablacım
Sağol a.s. :asigim:

[B[COLOR="Indigo[COLOR="Red"]"]]jade[/COLOR][/COLOR] morlar çok yakışmış eteğini çok beğendim
[/B]
[B]karamuk kırmızı ve siyah uyumu çok güzel olmuş sen zayıfladınmı[/B]

teşekkürler canım:1hug: eh biraz verdik 3-5 kilo işte a.sa.s

günaydın kızlarrrrr
demoty ceketin çok yakışmış canım çok beğendim
tuti çok şeker olmuşsun

demet yine süpersin her zamanki gibi

cennet kokulum bazıları beğenmemiş ama ben tuniğini çok beğendim ya çok şeker durmuş üstünde..fizkte süper...

hmmm resim koymamışsınız hatunlar güzelliklerinizden mahrum etmeyin ama bizi :eek:lmaz:
dayanamayıp ben koyucam valla ama korkuyorum bu seferde site kapanacak diye :1closedeyes:

http://

cekım kotu kızlar kusura bakmayın altımda lacivert jean var bunlarda yenı aldıgım kırmızı ojelerım normelde koyu kullanmam surunce sızlerede sormak ıstedım hoş olmusmu

hmmm resim koymamışsınız hatunlar güzelliklerinizden mahrum etmeyin ama bizi :eek:lmaz:
dayanamayıp ben koyucam valla ama korkuyorum bu seferde site kapanacak diye :1closedeyes:

hayırdır kız bu seferkıler dahamı ıddalı eyvahedigeldismile beklıyoruz hadı :kahve:

http://

cekım kotu kızlar kusura bakmayın altımda lacivert jean var bunlarda yenı aldıgım kırmızı ojelerım normelde koyu kullanmam surunce sızlerede sormak ıstedım hoş olmusmu

cennet kokulum çok güzel olmuşsun ojeler ve hırkan çok yakışmış bende bi an dedim ağzını neden kapatmış ama ojelein rengi görünsün diye sanırım bu topikte favorim sensin bide barbieveken yorum yapmasamda hergün bakarım her giydiğiniz yakışıyo :asigim:

hayırdır kız bu seferkıler dahamı ıddalı eyvahedigeldismile beklıyoruz hadı :kahve:

cnnetim bu ne güzellik kız ojelerin perfect beyaz giyimle kırmızı ojeye bayılırım ben :nazar: beyaz çok yakışmış sanada ve son olarakta esmer çok güzelsin sararma tımam mı..
valla tatlım iddaam yok olmadı da hiçbir zaman burası paylaşım yeriyse biz de paylaşıyoruz işte zaman zaman bayanssulusmile herzaman ki gibi sporum bugünde elbise giydim gün içinde koymaya çalışırım tatlışım :1closedeyes:

buyrun sopa yutmuş gibi duruşlarla twetty şakkıdı

buda kolyem sositososito

twety canım elbisenin rengi çok hoş çokta yakışmış ancak üzerine giydiğin yelek olmamış gibi.

Ama bu yeleği beyaz bir gömleğin üzerine giyip altınada ya kumaş yada kotla giysen daha güzel olur.

X