Bugün ne giydin? Çek görelim..

tskler canim bu hafta böyle haftaya yine sicak olmasi umudu ile yasiyoruz
derya bacakların çok hoş maşallah
mutfak robotu çok renkli olmuş canım
selayım çok zarif görünüyorsun
guerillatanya çok şeker bi yüzün var annenle birlikte çok hoş görünüyorsunuz.
tskler ederim ögretmenim
Selayhus cok SIK buldum seni, siyahlar yakismis boshayallersmile vorarlbergmi orasi yoksa :hulya:
sagol , hayir degil ama yakin
evet canim , oglumuda sapkasiz cikartmam ama o sapkayi cikartti babasindaydi, resmide esim cekiyordu ekliyemedik kiyiya köseye

Senin yazmandan kaynaklanmadi benim renkli yorumum,benim giyim tarzim biliniyor fazla renkli sevmedigim icin bu yorumda bulundum kendime yakistirmam gözümü yorar, zaten begenip begenmediklerimi ben ifade ederim hep sen belkide eskiyi bilmedigin icin böyle düsündün ama benimde ne kadar acik sözlü oldugumu arkadaslar bilirler... kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2

yoo ben diğer arkadaşlara kızmadım sadece seni uyardım ..sebebi de senin tarzından kaynaklanıyor ...
beğenmedm hoş olmamış diyebilirsinki zaten bunu diyenler de oldu ben onlra gayet olumlu cevap verdm ..
ama kimse kimseye giyinmeyi öğretmeye kalkmasın ..
sen bana öğreneceksin derken kendini çok güzel giyiniyorum sanıyorsun galiba...
ben her türlü eleştiriye açık biriyim ..
resimlerime yorum yapanlara verdiğim cevaplardan herkes bunu biliyordur burda..
ama eleştirmek demek ukalalık yapıp da olur canım zamanla öğrenirsin demek değil ..
kaldıki bana gelene kadar giyinmekle ilgili öğrenmesi gereken çok şey olan çok kişi var burada ...
ayrıca övgü alma amacım olsaydı herkese senin gibi cevap verirdimki vermiyrum demekki sorun sende .
neyse umarım bu tarzını bırakır daha olumlu olmayı öğrenirsin ..
bu arada benimki de temenniden ibaret ..şakkıdı

Son düzenleme:

"Benim kıyafetlerimi genelde herkes beğenir burda hiç olmamış yorumu almadım bugüne kadar .." sözüne mahsuben söyledim bu lafı.
Eee sen renkli sevmem gözümü yorar demişsin..mutfak robotuyum ben hep renkli giyinir koyduğu fotoğraflar hep öyle..
Kendimizle çelişmeyelim lütfen.
Polemik yaratmaya da gerek yok.
Beğenmedim..o kadar.

siz oralarda yanipta soyum soyum soyunurken durun size bugun ne haldeydim bir gösteriim

mankenim Selayhusum çok hoşsun
Boy posda yerinde maşallah:lepi:
oğluşunuda yerim ben:1hug:
Nasılda yeni cicilerine bakıyoor
Bu arada biz buralarda yanıyoruzmafoldumben
Artık üşümeyi özledim vallaaa

ablacim yaa sabah sabah ne tatli bir yorum bu bal damlamis agzindan Optum yanaklardan

Pen _Swan kral ciplak benzetmesinden yola cikinca sen, boyle bir aciklama yaptim Kendi adima . Paylasimlara devam bencede

Barcman ablacim demin balkona ciktim dondum 14 derece ve yagmur ve agustostayiz ablam ya bugun kaleruferi kesin yakarim Gel abllam acil butarafa dogru serinletelim seni

hee.
sonra yönetime gidip şikayet etmeyin kkda erkekler arttı sapık doldu. diye. buresimleri görüp gelmeyecek erkek varmıdır ki.

GÖRDÜGÜM KADARIYLA KADIN STRİPTİZ FİLAN YAPMAMIŞ deniz giysisi ADI ALTINDA GEÇEN ABES OLMAYAN SEZON İTİBARİYLE SOKAKLARDA 3 BİLLBOARDTAN 2SİNDE GÖRDÜGÜMÜZ BİR GÖRÜNTÜYÜ PAYLAŞMIŞ BİZLERLE O KADAR DAHA NE SİTELER VAR PC BAŞINA OTURDUKTAN SONRA GİRER ORAYA BAKARLAR KENDİNİ BURAYLA MI YORARLAR ..... NEYSE

ay sabah sabah zaten biri konu açmış,dumur oldum.şimdi buraya baktım yine dumur olacakken,neyse olay düzelmiş. selayhus pen swanım.
neyse rahatladım.

Son düzenleyen: Moderatör:
canım. Bidanem, abdest kaçırmayan koyarım. Yeterki sen iste. çekeyim ama önce.sempatiksalakcinni....

kadın kadına bakınca da mı abdest bozluyo* (şahsen ben hemcinsimden ben tahrik olmuyorum)
hem nedense içimden bir his senin oruç tutmadıgını söylüyo
bunda bir itham yok sakın yanlış anlama

yoruyorlar.yasak olan cazip gelir her zaman. .
o yüzden sapıklar buralarda. hiç yakalamadın galiba kkda. dolaşan sapık erkekleri.
iilginç..

kadın kadına bakınca da mı abdest bozluyo* (şahsen ben hemcinsimden ben tahrik olmuyorum)
hem nedense içimden bir his senin oruç tutmadıgını söylüyo
bunda bir itham yok sakın yanlış anlama

onu ben demedim.
diyene söyleyeceksin neden onun yorumunu almadında devamlı benim yorumlarımı alıp koyuyorsun. amacın nedir

hem nedense içimden bir his senin oruç tutmadıgını söylüyobunda bir itham yok sakın yanlış anlama

tutmasam sana ne seni ne ilgilendirir oruç tutup tutmamam.
itham yokmuş. her mesajın bir itham sorunun ne benle açık olda onu söyle sadede gel sen

onu ben demedim.
Diyene söyleyeceksin neden onun yorumunu almadında devamlı benim yorumlarımı alıp koyuyorsun. Amacın nedir

; çünkü diger hanımların yorumları daha espritüel bakış açısıyla tamamen karşıt görüşleri sen yazmışsın da bundan başka hiçbir gayem olamaz sonuçta hasmım filan degilsin (bu konuda dasadece 2 paylaşımından alıntıyla yanıt yazdım devamlılık vs yok yani )

o yazdığın mesajı koydum dikkat edersen ben dememişim kumralmum demiş. eeee.
ne diyeceksin buna peki.kaydirigubbakcemile2 vede ondanda buram buram espri akıyor..
ayrıca benim mesajlarım da espriliydi. farketmemen imkansız. ve esprili olmayan o konuda çoookk mesaj varken bana saldırman garip

Son düzenleyen: Moderatör:

benimle ilgili yorum yaptığın için cevap vermem gerekecek..
sen beğenmediğini ,benim " Benim kıyafetlerimi genelde herkes beğenir burda hiç olmamış yorumu almadım bugüne kadar .." bu yorumumu yapmadan önce söylemiştinki ..
bence sen kendinle çelişme ..
polimiği başlatan da sensin ..ilk yorumu sen yaptın ortaya attın..
beğenmen beni ilgilendirmiyor zaten tavrın ilgilendiriyor ..
yoksa beğenmişsin beğenmemişsin çok da tınn...
renkli giyinmeme gelince o seni hiç ilgilendirmez gayet de renkli giyinirim ..
ben senin dekolte giyinmene bir şey diyor muyum mesela ..
ay çok dekolte giyinmişsin ben dekolte giyinen insanları sevmem mi demem gerekir, senin tarzına göre böyle demem lazım ..ben böyle desem acaba ne dersin bana çok merak ettim doğrusu ...
bu arada bu platformda herkes düzgün yorum yapacaksa yapsın yapmayacaksa hiç yapmasın ..
ben de gayet güzel yorum yapmayı bilirim ama uslubum böyle değil ..

Siz o bayanın avukatımısınız
Burada herkes özgürce düşüncelerini belirtme hakkına sahip
Sizde düşüncenizi belirteceksiniz Şüphesiz
Ama bunu kişileri hedef alarak
Karşılıklı polemik yaratarak yapmayınız lütfen
Apdest bozulma durumuna gelince
Burada kimse bayanları kastetmedi Aramızda ssapık yok çok şükür
ama sitede erkekler olduğuda unutulmamalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…