Bugün ne giydin? Çek görelim..

yannız şu yandaki reklama takıldım
koymuşlar bi genci :)))))) "türkiyenin ilk ciddi ilişki" sitesi yazıyo :)))))))))

:roflol::roflol::roflol:

aynı topicte aynı paylaşımcılar yazsın çeksin söylesin dursun mu gibi bir izlenim uyandı zihnimde bu başlıgı hep takip ederim kızların şıklıgıyla güne başlamak hoşuma gider ;lakin hiç yorumda bulunmam çogunlugun dedigi her zaman dogrudur diye birşey varmış da benim haberim yokmuş bunu da ögrenmiş oldum
arkadaşımızdan alıntı yaparak yanıt yazmam düşüncesine karşın bakış açımı yansıtmak istememdi yoksa geçenki buluşma fotolarına güzellıklerine tabi ki begenerek olumlu yorumlarda da bulundum kendisiyle hiçbir sorunum yok olamaz da polemigin sabahı akşamı olmaz öyle bir derdim yok yani
şimdi de sizden alıntı yapmamın sebebi şahsıma yazdınız başka kimseyi alındırmadan yanıt yazmaktır

neyse arkadaşlar. herşey ortada zaten.
hadi,resim koyan varmı, koyunda,şöyle güzel kıyafetleri izleyelim biz...

bayrama giyicemm cicilerimi eklerim yusuf paşam uyusundaa :)
hiç adetim değildir de bayramda çocuklar gibi yeni şeyler alayım giyeyim ama denk geldi

ayy hadii. uyut paşanı. görelim bayramlıklarını... bekliyorum valla sabırsızlıkla. güzel giyiniyorsun bu arada. asil zarif hoş. bunuda demeden geçemeyeceğim...

teşekkürederim :kedi: eee bende bir başak burcuyumm :jeyyar:

şimdik giyinirsem benim yarmaz dışarı çıkıcaz sanar 1 saat zırlarr kaydirigubbakcemile3

12:00 gibi uyur
anca o saatten sonra ekleyebilirim sempatiksalakcinni

Henuz yataktayim olsa eklerdim hemen
yatakta ooohh. keyfe bak. ne güzel...

burçtaşım benim......
tamam tatlım.... ne zaman müsait olursan ekle....

Çakma Yargıcı oluyorum,hep siyahla çıkıyorum ama resimler tesadüfen oldu :lepi:

Son düzenleme:
gel antalyaya kuzum. eylülde hele antalya en güzel zamanını yaşar. deniz dümdüz hava o kadar sıcak değil..55 ler 60lar değil...
. çok güzeldir eylülü... getireyim denize seni.. kimsede yoktur. sanki o plajlarsana ait gibi bir his uyanır insanda.. süperdir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…