Bugün ne giydin? Çek görelim..

selayim cok cüzel olmussun.. $alini begendimm..
kücük prensinde ceketini cok begendim..

Pen swan avusturyada yasiyor yanlis hatirlamiosam :))
ben almanyadayim. totomuz donuyo walla.. benim ayagimda pelu$ terliklerim var su an :KK70:

Selayhusum ohaoldumsmile

Maşallahın var gene.Bu halini çok beğendim.Sade ve hoş.

Oğluşunu birkerecik öpebilme fırsatına nail olsam keşke opuyorumnanaktan

Nasıl da ayaklarına doğru bakmış yesin onu teyzesi Şeniz
sagol canim benim, ayakkabilari yeni teyzesi :KK1: o yüzden bakiyor , tabiki mincikliyabilirsin

Selayhus muhteşem görünüyorsun boshayallersmile

Da..kış mı orası..sorması ayıp memleket niree :lepi:
sanada tsk ederim , rahmetli baris manco gibi bu dünya benim memleket diye cevap veriyorum :KK1:, avusturyadayim ben, bugun ögle sonu 17 derece idi daglardaki sis gözüküyor sanirim, birde yagmurlu malesef

ben almanyadayim. totomuz donuyo walla.. benim ayagimda pelu$ terliklerim var su an :KK70:

Peluş terliklerini sevsinler sayın kokoş hanım aklinialirimsmile

Benim ayaklarımda da ne terlik var ne ayakkabı cıbıl cıbıl sempatiksalakcinni

Wallamı kafamçokkarıştı
Biz burda 50-55 i gördüğümüz için her yer sıcak gibi geliyor bana sempatiksalakcinni
Bunun ortası yokmu yaaa,amazon ormanlarına mı gitsek napsam bilmim ki boshayallersmile

merhaba kizlar, bugunun fotografini cekemedim ama dün aksam annemle disari cikmistik...belki sizede fikir olur ( hos cantadan pek bisey görünmemis heheh)

40880_440889827592_695752592_4681582_7871660_n.jpg

asktiom cok sagol bebegim... sal newyorkerden ama hala varmi bilmiyorum bana KISin hediye gelmisti
guirella tanya cantan hosmus, annenle terlik ayakkabilarda ayni , arkadas gibi ne güzel

mutfakrobotu cok fazla renk olmus, ilk resimdeki sari üst ve koyu kirmizi pantalonu yakistiramadim birbirine ben

Pen swan rep icinde ayrica tsk ederim

Son düzenleme:
selayhusum şalın pek hoşmuş siyahlar da yakışmış, kız seni görünce piştim burda sanki kendi üstümdeymiş gibi :KK1: baya kış var orda ha
GuerillaTanya gömleğinin deseni çok hoş gözüküyor keşke önden gözükseymiş

tskler...simdi söyle, annemle babam kisa bir süre önce ayrildilar. o gün anneme gittigimde farkettik ki ikimizde ayni ayakkabidan almisiz :) tamamen tesadüf yani...
Hmm anladim canim.. ayni aldiginizi bile bilmediniz yani.. vay be..
kalp kalbe karsi demekki, hem ayni aldiniz hem ayni gün giyinidiniz :lepi:

derya bacakların çok hoş maşallah
mutfak robotu çok renkli olmuş canım
selayım çok zarif görünüyorsun
guerillatanya çok şeker bi yüzün var annenle birlikte çok hoş görünüyorsunuz.

derya bacakların çok hoş maşallah
mutfak robotu çok renkli olmuş canım
selayım çok zarif görünüyorsun
guerillatanya çok şeker bi yüzün var annenle birlikte çok hoş görünüyorsunuz.
bazen de renkli giyinmeyi seviyorum nedense ..genelde tarzımı az çok bilen bilir çok renkli giyinmem aslında ama bu sefer canım böyle istedi kaydirigubbakcemile3
asktiom cok sagol bebegim... sal newyorkerden ama hala varmi bilmiyorum bana KISin hediye gelmisti
guirella tanya cantan hosmus, annenle terlik ayakkabilarda ayni , arkadas gibi ne güzel

mutfakrobotu cok fazla renk olmus, ilk resimdeki sari üst ve koyu kirmizi pantalonu yakistiramadim birbirine ben

Pen swan rep icinde ayrica tsk ederim
sarı ile kırmızıyı ben çok yakıştırırım ..zaten çantam ile ayakkabılarım kırmızı ..öyle düşünürsen uyumlu ama böyle sadece sarı ile garip gelebilir sen de haklısın opuyorumnanaktan

Biraz fazla rengarenk geldi bana giydiklerin,ben daha sade ve düz renkleri tercih eden kapalı bayanlarrı seviyorum
Olsun..zamanla deneme yanılma yöntemi ile yakışanı bulabileceğinden eminim bayanssulusmile

herkesin bir tarzı var ..ben çok sade giyinmeyi sevmem her renk giyerim genelde..
senin tarzını da ben bilememe ..kimseye de tarzında dolayı olsun zamanla öğreneceksin demem ..bu tarzın çok kırıcı olmuş senin de ...
burda çok abuk subuk giyinenler de oluyor ama ben hiç bu şekilde yorum yapmadım doğrusu ..

benim kıyafetlerimi genelde herkes beğenir burda hiç olmamış yorumu almadım bugüne kadar ..
neyse canın sağolsun

bu arada çok renkli diyenlere renksiz foto koyuyorum bakın gari :)))
alıntı olmasın lütfen ..teşekkürler

56658990.jpg
[/URL][/IMG]

84746495.jpg
[/URL][/IMG]

Son düzenleme:
kızlarrr yaz başında paylaştığım bir fotoya hepiniz yorum yapmışsınız çok teşekkürler opuyorumnanaktan artık yeni foto çekmem ben nasılsa kimse çakmıyor kaydirigubbakcemile3:KK1:aklinialirimsmile
selayın kendin lahana gibi giyinmişsin selimoşumun kafasını niye öyle cıbış bıraktın üşüycekkkk bilmiyorumkismile çok spor görünüyosun havada soğuk galiba kaydirigubbakcemile

herkesin bir tarzı var ..ben çok sade giyinmeyi sevmem her renk giyerim genelde..
senin tarzını da ben bilememe ..kimseye de tarzında dolayı olsun zamanla öğreneceksin demem ..bu tarzın çok kırıcı olmuş senin de ...
burda çok abuk subuk giyinenler de oluyor ama ben hiç bu şekilde yorum yapmadım doğrusu ..

benim kıyafetlerimi genelde herkes beğenir burda hiç olmamış yorumu almadım bugüne kadar ..
neyse canın sağolsun

Kral çıplakmış durumu oldu sanırsam,ben yazınca çok renkli diyenler oldu bayanssulusmile
Ben biraz açık sözlüyüm,olmamış..beğenmek durumunda değil herkes..Buraya kimse övgü almaya pohpohlanmaya resim sergilemiyor sanırsam.Negatif yorumlara da açık olmalızemuszemus
Takılmaya gerek yok,benimki temenniden ibaret şekerim şakkıdı

merhaba kizlar, bugunun fotografini cekemedim ama dün aksam annemle disari cikmistik...belki sizede fikir olur ( hos cantadan pek bisey görünmemis heheh)

40880_440889827592_695752592_4681582_7871660_n.jpg

Çok tatlısınız siz ya ohaoldumsmile

Bebeksi bir yüzünüz var boshayallersmile

Kıyafetiniz sade ve güzel.

Beğendim :nazar:

Biraz fazla rengarenk geldi bana giydiklerin,ben daha sade ve düz renkleri tercih eden kapalı bayanlarrı seviyorum
Olsun..zamanla deneme yanılma yöntemi ile yakışanı bulabileceğinden eminim bayanssulusmile

Size de yorum yapacaktım ama unutmuşum.

Bu sayfada görünce adınızı hatırladım yapmadığımı.boshayallersmile

Sizin önceki sayfaya koyduğunuz siyahlı fotonuzu beğenmiştim.

Siz de çok hoşsunuz,maşallahınız var :nazar:

Bu yukardaki mesajınızı alıntı yaptım,çünkü mutfak robotu arkadaşım ile ilgili 'zamanla deneme yanılma yöntemi ile yakışanı bulabileceğinden eminim' şeklindeki yorumunuz beni de rahatsız etti.

Mutfak robotu arkadaşım yeni kapalı bir bayan değil ki deneme yanılma yöntemi yapsın da yakışanı arasın tarasın bulsun.

Herkes kendine yakışanı giyiyor zaten değil mi...Sizin giyim tarzınızı nasıl kimse sorgulayamaz ise ,siz de sorgulamamalısınız ama...

Bu dediklerim sizi incitmek ,rencide etmek amaçlı da değil,yanlış anlamayın.Mutfak robotunun avukatı da değilim.Sadece bu tarzda bir yorum kime gelse incinir ,o bakımdan ...

Beğenmek zorunda da değilsiniz elbette.Kimse kimseyi burda beğenmek zorunda değil.

Ben böyle giyinenleri sevmiyorum,sade giyinenler hoşuma gider,zamanla öğrenirsin gibi yorumlar yapmaktan ise hiç yorum yapmamak yada daha yumuşak yorumlar yapmak uygun olur diye düşünüyorum.

Burası bir eğlence platformu ..Kimse kimseyi kırmasın ,gerek yok böyle şeylere bence.

Beğenmediyseniz,beğenmedim üzgünüm diyin ve geçin.Emin olun karşınızdaki kişi -bu mutfak robotu da dahil- neden beğenmedin ki bilmem ne demez.

Böyle yorumlara herzaman tepki gelir buralarda.O yüzden siz de bundan sonraki yorumlarınız da biraz yumuşaklıktan yana olursunuz belki vereliniortak

X