Bugün ne giydin? Çek görelim..

o yazdığın mesajı koydum dikkat edersen ben dememişim kumralmum demiş. eeee.
ne diyeceksin buna peki.kaydirigubbakcemile2
ayrıca benim mesajlarım da espriliydi. farketmemen imkansız. ve esprili olmayan o konuda çoookk mesaj bvarken bana saldırman garip

İLLA MESAJLAR CANIMLI CİCİMLİ Mİ OLACAK ??? hoşuna gitmeyen bir paylaşımı saldırı olarak mı anlarsın hemen ? hani seninle sorun yaşayan ya da sana çirkin şeyler yazmış olan üyeler olmuş olabilir ;ama ben bunlardan birisi degilim neden sana saldırayım ki saldırmak : ''ademogluna özgü bir davranış şekli degildir'' onun için aslında bu cümlen de ayrıca ayıp oldu
şu hayır mübarek ayda diger zamanlara göre daha hoşgörülü,alçakgönüllü,saygı dolu olmamız lazım degil mi sadece dışgörüntümüzle degil hatta asıl içdünyamızla bu ayın güzelliklerini yaşamalı ve çevremize yansıtmalıyız
diye düşünmekteyim

İLLA MESAJLAR CANIMLI CİCİMLİ Mİ OLACAK ??? hoşuna gitmeyen bir paylaşımı saldırı olarak mı anlarsın hemen ? hani seninle sorun yaşayan ya da sana çirkin şeyler yazmış olan üyeler olmuş olabilir ;ama ben bunlardan birisi degilim neden sana saldırayım ki saldırmak : ''ademogluna özgü bir davranış şekli degildir'' onun için aslında bu cümlen de ayrıca ayıp oldu
şu hayır mübarek ayda diger zamanlara göre daha hoşgörülü,alçakgönüllü,saygı dolu olmamız lazım degil mi sadece dışgörüntümüzle degil hatta asıl içdünyamızla bu ayın güzelliklerini yaşamalı ve çevremize yansıtmalıyız
diye düşünmekteyim

peki o zaman bunların tersini neden yapıyorsun. bak ne güzel demişsin. uysana şunlara

kadın kadına bakınca da mı abdest bozluyo* (şahsen ben hemcinsimden ben tahrik olmuyorum)
hem nedense içimden bir his senin oruç tutmadıgını söylüyo
bunda bir itham yok sakın yanlış anlama

şimdi burada birimiz sana bunu açıklar ...bilmiyorusun soruyorsun ya sengözlerimebaksanab
sonrada biri çıkar "o sana doğru ,ben öyle bilmiyorum" der
yanii bunları öğrenebileceğin ,bilgi alabileceğin bi çok site var a.s
milletin orucuyla değilde kendi bilgilerinizle meşkul olun bence :nazar:

GÖRDÜGÜM KADARIYLA KADIN STRİPTİZ FİLAN YAPMAMIŞ deniz giysisi ADI ALTINDA GEÇEN ABES OLMAYAN SEZON İTİBARİYLE SOKAKLARDA 3 BİLLBOARDTAN 2SİNDE GÖRDÜGÜMÜZ BİR GÖRÜNTÜYÜ PAYLAŞMIŞ BİZLERLE O KADAR DAHA NE SİTELER VAR PC BAŞINA OTURDUKTAN SONRA GİRER ORAYA BAKARLAR KENDİNİ BURAYLA MI YORARLAR ..... NEYSE

diye düşünmekteyim

bu iki msjınız baya çelişiyo sengözlerimebaksanab

Ay sabah sabah uykumda var, zati susuzluktan gebercem, bu ekşın iyi geldi.

Az önce başka bir ekşınlı topikteydim, vuuuuu coşmuş bugün kızlar.sempatiksalakcinni

ayrıca büyük harf kullanımında da art niyet yoktur işyerindeki sistem büyük harfle çalışmaktadır kkya tekrar dönünce farkedene kadar yazmış maalesef oluyorum silmek de istemiyorum
ayrıca açıklama yapmak istedim bagırmak olarak anlaşılmasını istemem

ayrıca büyük harf kullanımında da art niyet yoktur işyerindeki sistem büyük harfle çalışmaktadır kkya tekrar dönünce farkedene kadar yazmış maalesef oluyorum silmek de istemiyorum
ayrıca açıklama yapmak istedim bagırmak olarak anlaşılmasını istemem
Fikrini yazarken Okypetemin mesajını alıntı yapmadan yazsaydın
Kimseden tepki almazdın ve büyük harfle yazmış olmanada takınılmazdı
ama sen direkt polemik yaratmaya çalıştın sabah sabah
Ne gerek varki böyle bir şeye
Burada kıyafetlerimizi paylaşıp hoşca vakit geçiriyoruz
Ayrıca bikinili foto hakkında çoğunluk aynı şeyi düşünüyorsa orada yapılmış bir yanlışlık vardır
Bikinili foto sahibide bu konuda olgun davranıp konuyu uzatmadı dikkat edersen
tekrar bu konuyu açmanın ne alemi var

Siz o bayanın avukatımısınız
Burada herkes özgürce düşüncelerini belirtme hakkına sahip
Sizde düşüncenizi belirteceksiniz Şüphesiz
Ama bunu kişileri hedef alarak
Karşılıklı polemik yaratarak yapmayınız lütfen
Apdest bozulma durumuna gelince
Burada kimse bayanları kastetmedi Aramızda ssapık yok çok şükür
ama sitede erkekler olduğuda unutulmamalı
ben avukat degilim de bir kişiye kaç kişi birden yanıt verdıgine takılıp hanımlar hakkında aynı şeyi düşünmedim bile siz nerden bu kanıya vardınız ? evet ben de herkes gibi özgürce düşüncelerimi paylaştım burası bir platform ben keskin nişancı degilim birilerini hedef almam da olası degil

ben avukat degilim de bir kişiye kaç kişi birden yanıt verdıgine takılıp hanımlar hakkında aynı şeyi düşünmedim bile siz nerden bu kanıya vardınız ? evet ben de herkes gibi özgürce düşüncelerimi paylaştım burası bir platform ben keskin nişancı degilim birilerini hedef almam da olası degil

hiç hedef almamışsın.:ecrin_bebek:
arka arkaya alıntı yaptığın 2 mesaj bana ait... ve ben hep esprili yaklaşmışım o konuda herşey ortadayken bunu savunman garip oluyor.
oruca kadar getiren sensin olayı...

Uzatmanın alemi var mı ?
Kötü içerik diye bi buton eklenmiş.
İkili tartışmalar yerine onu kullanalım lütfen.
Bu söylediğim sadece daylight için geçerli değil
Tartışmaya giren herkes için geçerli.

X