Bugün ne giydin? Çek görelim..

kkontess_ plaj kıyafetini çok şeker buldum, şortun çok hoş alkisalkisalkis
twetty84_ bluzun biraz daha kısa olsaymış keşke daha güzel olurmuş yerimseniben
kuzum_ elbiseni çok şık buldum sana da çok yakışmış, çanta olarak gümüş portföy çanta kullansaydın daha mı iyi olurdu ki diye bir düşündüm bilmiyorumkismile

bana yorum yapanlara çok merci canlarımmm:kedi:
tivitimm mankenim eteğin hariç beğendim kuşummm:nazar:

aşkito hani saç bandın hani cici bici bileziğin :)) bu sefer sade gördüm seni ama bluzun çok yakışmış yine de ...
kuzum baştan sona harika olmuşsun çok beğendim ..elbise de cuk oturmuş üzerine yani sanki senin için dikilmiş gibi ..
tweetyy bluzun güzel ama eteğin olmamış bence altına pantolon giysen daha iiolurdu ..
maix tam benim tarzımsın ..spor ,rahat ve cici bici ..çok beğendim valla ...
albatros badi güzel olmuş ama altına babet giysen daha güzel dururdu ..topuklu ile olmamış bence ...

twetty84 CooooK Tatlii oLmussun baciiim delikafadulden

aSkiToom herzamanki gibi cok sIksIInnn alkisalkisalkis
kizz hanii sölücekdin dünkü elbiseni nirden aldigini bilmiyorumkismile
Gelsenkirchenen hangi maazasindandii oo eyvahedigeldismile

teşekkür ederim kızlarrrr bayanssulusmile
kuzum elbisen pek yakışmış endamda güzel hani..boshayallersmile
kardelen nur elbisen çok güzel çok ta yakışmış akşam için daha uygun diye düşündüm

kontess ohh çok rahat görünüyosun çok hoş göz makyajını çok beğendim
yeşilgözlümelek badini beğendim ama etek altı tayt olmamış gülüm:emir_bebek:

Kuzen düğününden bir kare.mirmirmirmir

31697635.jpg

senin allahına kurban be:lepi: :nazar:

benimminikelam ve twetty84 Teşekkür ederim opuyorumnanaktan
kkontess_ küpene ve bluzuna bayıldım çok şıksın alkisalkisalkis
yeşilgözlümelek_ Badin ve bileziklerin hoşmuş

sedefonur canım elbisen çok güzelmiş ama bol durmuş üzerinde daha önceki kıyafetlerin daha iyi oturuyordu, inşallah kilo alabilirsin bir sorun yoktur, daha önceden kilo vermeye çalıştın mı hiç canım neden blumia olduğunu düşünüyosun
aslıcım iki kıyafetini de çok beğendim canım ilkinde eteğin ikincide renk uyumun çok hoş
demothy bluzün yakışmış bronz tenle çok hoş görünüyorsun
secl bluzün çok güzelmiş

bi ara fizik takıntım vardı canım malesef. zaten az yiyodum, yemelerim gitgide azaldı,şimdi yiyemiyorum midem bulanıyo :1no2: sağol canım inşallah bi kaç kilo alabilirim, yarın diyetisyene gidicem,iştah açıcı bi şurup istiyorum :KK1: cokacimcoook

kızlar hepinize teşekkür ederim... biraz tarzımın dışına ç.ıkayım dedim.bodrumda herkes böyle giyiniyorr :))
kuzum sen çok begendim canım ..
tweety ve kontese de bayıldımm :)

mbra idi sanirim elbisen rengi bicimi cok hos
kuzum elbisen cuk oturmus ayakkabilarini merak ettim canim
demothy cok hos görünüyorsun yine, aklimdan gecirmistim ben canim nerde bu kiz diye :)
sedefonur icebiliyorsan muzlu süt ic canim geceleri yatmadan önce ,
askitom siyah babetlerini nerden aldim canim baska rengi varmiydi
kontes leopar sal cok hos olmus ayri bir hava katmis
twitim uzun bluzunla etegin uyumlu durmamis canim skinnlerinden birisini giyseydin keste

ponpino ne hos kiyafetlerin var , badini icinemi koydun citcitliardanmi tek gözüme tuhaf gelen o oldu sandaletlerin cok hos zaranin mi ??

arkadasin nikini unuttum pennslvanima miydiki ?? okypetenin arkadasi elbisen cok yakismis
yesilgöslümelek kot ve taytin cok uyumlu cok yakismis canim
maix siyah elbiseni cok güzel tasimisin...
moon boyundan baglamali üstündeki cok hos olmus
beyazmelek vekizi masal mükemmelsiniz kizlar
3 günde cosmusunuz bayanlar :KK1:

beğenen herkese çok teşekkürler aslında taytsız muhteşem bronz bacaklarla bayanssulusmile

ama oturduğum muhite bu bile çok fazla :umursamaz: bende aklımda kalmasın diye taytla giyiyorum zemuszemus

mbra idi sanirim elbisen rengi bicimi cok hos
kuzum elbisen cuk oturmus ayakkabilarini merak ettim canim
demothy cok hos görünüyorsun yine, aklimdan gecirmistim ben canim nerde bu kiz diye :)
sedefonur icebiliyorsan muzlu süt ic canim geceleri yatmadan önce ,
askitom siyah babetlerini nerden aldim canim baska rengi varmiydi
kontes leopar sal cok hos olmus ayri bir hava katmis
twitim uzun bluzunla etegin uyumlu durmamis canim skinnlerinden birisini giyseydin keste

ponpino ne hos kiyafetlerin var , badini icinemi koydun citcitliardanmi tek gözüme tuhaf gelen o oldu sandaletlerin cok hos zaranin mi ??

arkadasin nikini unuttum pennslvanima miydiki ?? okypetenin arkadasi elbisen cok yakismis yesilgöslümelek kot ve taytin cok uyumlu cok yakismis canim
maix siyah elbiseni cok güzel tasimisin...
moon boyundan baglamali üstündeki cok hos olmus
beyazmelek vekizi masal mükemmelsiniz kizlar
3 günde cosmusunuz bayanlar :KK1:
Pen_swan şekerim,kuğu demek kaydirigubbakcemile2
Teşekkür ederim opuyorumnanaktan

selayhusum biliyo musun ben 4 yaşından beri süt içmiyorum akannehir ama sütle yapılan her şeye bayılırım o ayrı cokacimcoook muzu çok severim, en azından muzlu süte alışsam iyi olucak boshayallersmile sağol canım düşündüğün için :1hug:
yeşil gözlü melek taytsız da güzel olurdu ama taytla da beğendim ben.boshayallersmile aynı kaderi paylaşıyoruz, kaydirigubbakcemile5 ben de edirne'de kısa elbiselerimi taytsız giyemiyorum, malesef burası da kaldırmıyor

aşkito bluzünü çok beğendim canım çok yakışmış, beyaz pantolonla da denemelisin mutlaka o kadar abartılacak bi kilon yok ki kötü durmaz bence
beyazmelek elbisen çok güzelmiş çok beğendim kızına da maşallah çok tatlı ya
yeşilgözlümelek badinin aksesuarına bayıldım beyaz tayt daha hoş durur gibi geldi bana badiyle bütünlük sağlar en azından
pen swan elbiseniçok beğendim poz da çok hoş
twiticim bluzünü ve eteğini ayrı ayrı çok beğendim ama ikisi olmamış sanki canım kemer de görüntüyü bölmüş
kontess küpeni ve ayakkabılarını çok beğendim
kuzum çok hoş bi elbise çok da yakışmış

teşekkürler sedefçim öyle valla ben tayt giydiğim halde çok dikkat çekiyor taytsız düşünemiyorum saldırıya uğrarım heralde kaydirigubbakcemile3

ayrıca zaten benimki taytada kızıyo tayta mini tunik giymiycekmişim mafoldumben

aşkito bluzünü çok beğendim canım çok yakışmış, beyaz pantolonla da denemelisin mutlaka o kadar abartılacak bi kilon yok ki kötü durmaz bence
beyazmelek elbisen çok güzelmiş çok beğendim kızına da maşallah çok tatlı ya
yeşilgözlümelek badinin aksesuarına bayıldım beyaz tayt daha hoş durur gibi geldi bana badiyle bütünlük sağlar en azından
pen swan elbiseniçok beğendim poz da çok hoş
twiticim bluzünü ve eteğini ayrı ayrı çok beğendim ama ikisi olmamış sanki canım kemer de görüntüyü bölmüş
kontess küpeni ve ayakkabılarını çok beğendim
kuzum çok hoş bi elbise çok da yakışmış

Teşekkür ederim hanturks kaydirigubbakcemile2

demoty hoşgeldin ne tatlı bronzlaşmışsın çok beğendim
aşkito t-shirtini çok beğendim canım sırt detayı çok hoş
sedefonur elbisen çok yakışmış bu ara zayıfladım galiba sen
pen svan elbisen çok güzel..
beyaz melek seninde elbiseni çok beğendim
albatros taytın daha kısa olsa daha hoş duracak bide gömleğine göre ayakkabını çok abiyeye yakın buldum ama tek başına çok güzeller
maix senide beğendim fıstık gibisin
pandora şapkan çok yakışmış çok asil görünüyosun canım kaydirigubbakcemile2
bana yorum yapan herkese çok teşekkürler..opuyorumnanaktan rep vermek istedim olmadı :gitme:
tweety84 teşekkür ederim zemuszemus

X