Bugün ne giydin? Çek görelim..

kardelen çok hoş görünüyosun..
özellikle boynundakine bayıldımmmm

yeşil gözlü melek çok güzel olmuşsun.

merhaba kızlar bende bugün böyleyim bakalım beğenecekmisiniz :kedi:
1065.jpg

1068.jpg

1070.jpg

karışık renkli üst süte tatıım bilekliklerimmm bayanssulusmile
1072.jpg

seçilimmmmmmmm delikafadulden

yirim ağzını burnunu sinin bennnn Şeniz

kırmızı cok yakısmıs fıstıgım

saclarının yenı halıde yakıyo yanıı

seksüü gacıı o yırtmac ne ole bea :kedi:

Efenim, beğenen, beğenmeyen herkeslere sevgilerimi yolluyorum.

Bugün çok hümanistim niye kibenneyaptımki, havalardanmı acepbilmiyorumkismile
Yeşilgözlü afet, beğendim kıyafetini, Secl pabuçlarına bittim ya laboshayallersmile

hahahahaha benimle uğraştıkça iş yerindekiler bende daha iş yerini takmaz usursamaz kıyafetler giyiniyorum :lepi: eeee aslıcıım yiğidin malı meydandadır kötükedihüso naniknanik :jeyyar:

Secl cim bluzunu ve takılarını beğendim eteğini beğenmedim bu sefer. Saçlarını görtükce kestiresim geliyo saçlarımı ya :))

saol canım benim olumunekankayizsmile kız sakın kestirme valla bende uzatıyorum valla dün akşam kuaförüme gittim bi kız vardı balık sırtı ördürdü saçlarını benimde içim gitti
dedim ben kesinlikle lkestirmemeliyim bundan sonra şu andada uzatıorum canım valla
belime kadar uzatıcam alalh iizn verirse kaydirigubbakcemile

Kışın bi kestircem. Boyamıyorum ben kaç ayrdır kendi saçlarım geldi bayaa kışın oryal değen tüm yerleri kestirmeyi düşünüyorum. Alışverişe çıkasım geldi ya cicileri gördükce :))

Seçil çok beğendim bugün seni özellikle eteğin,ayakkabıların kırmızıyla uyumun süper olmuş ... :lepi:
Kuzum fizikte elbisede 10 numara
:lepi:

herkeslere günaydınnnn:icecream:
seçilcim beğendim seni bugünn
çok şekersin maşallah :nazar:
kumaşlı bilekliğinden bende de vardı,feci derecede beğenerek almıştım (ki muhtemelen nazarım değdi ve ) ilk taktığım gün düşürdüm =( ühühühü

neyse...
ben de geçen haftaki istanbul gezimde giydiğim kombinimi paylaşmak istedimm

ben buralara takılmayalı ne çok resim eklenmiş, bende heves kalmadı hiç eklemek için bi ara ne kadar çok resim ekliyormuşum her Allahın günü, her Allahın günü sempatiksalakcinni.. geçmişe baktımda yuh beya dedim :KK1:

albatross, akkabı ve kemer alkisalkisalkis
seçil herbişi çok yakışmış alkisalkisalkis
kuzum alkisalkisalkis
okypete ve pen alkisalkisalkis
kardelen elbisenni beğendim alkisalkisalkis
tiviti etek olmamış, badi tek hoşmuş alkisalkisalkis
öykü ve annesi şekertolar alkisalkisalkis
kontess badilerin süper alkisalkisalkis

maix Allah seni napmasın beni bodrum günlerime döndürğün için çok tşk ederim :eek:klava:
çok şeker olmuşsun :dilcikar:

aslıhasan kaffeler gitmiş sana :içelim:

lan aşkito kırmızı badindeki arkandaki cıbıldak kısım tam benlikmiş Allama sengözlerimebaksanab
bayıldım :hooray:

pandora ve demoti yorumsuz kaydirigubbakcemile5

sedefcim sen dışarı çıkarken ayağına taş falan bağla kız, uçarsın mazallah bu ne zayıflık kızaamm, ye azcık ye açmı bırakıolar seni evdekiler :roflol: :roflol:
artis gibi giyiniosun havalı şey seni maşallah :asigim:

ildemm bebişini sevsinler senin kaydirigubbakcemile2 elbisen hırkan papilerin tam bir uyum içerisinde olumunekankayizsmile

tospikimm pembeleriin tonu çok hoş olmuş sanada gitmiş kanka olumunekankayizsmile

X