Bugün ne giydin? Çek görelim..

yorum yağmırına devammı etsem sayfa sayfa geçmişe gidip , yoksa çenemi kapasammı bilemedim.. :roflol:
en iisi susim ben şimdik, yeni bir foto eklenene kadar pusuya yatim :1ninca:

ben buralara takılmayalı ne çok resim eklenmiş, bende heves kalmadı hiç eklemek için bi ara ne kadar çok resim ekliyormuşum her Allahın günü, her Allahın günü sempatiksalakcinni.. geçmişe baktımda yuh beya dedim :KK1:

albatross, akkabı ve kemer alkisalkisalkis
seçil herbişi çok yakışmış alkisalkisalkis
kuzum alkisalkisalkis
okypete ve pen alkisalkisalkis
kardelen elbisenni beğendim alkisalkisalkis
tiviti etek olmamış, badi tek hoşmuş alkisalkisalkis
öykü ve annesi şekertolar alkisalkisalkis
kontess badilerin süper alkisalkisalkis

BarbieveKen
Tşkler canım hihoyyyt

Oyy sagoll Barbiiiee'Mmm :kedi:
Kizz sende ekle cicisLerinii bayadir yokdum ortalikda
tatil kacagi seniii kaydirigubbakcemile3

bişi diimmi, inan canım hiç resim çekilmek istemiyo valla
halbuki kışa göre çok daha ciciş ciciş kokoş kokoş giyindiğim zamanlar oluyo ama yok yani, resim çekilmeye üşeniorum.. acaip bi insan oldum :roflol: inşallah eklerim bigün

sizler ekleyin ben sizi izliyim biraz :içelim: hadi bakalım :dance:

kızlar yorumlarınız için çok teşekkür ederim kaydirigubbakcemile2 hepinizi kocaman Şeniz

secl cok begendim bugun seni .. kirmizi yakismis herseyinle cok hos olmusun..
aslihasancim dünki yorumumda seni yazmamisim canim oysaki begendiklerimin basinda geliyordun her iki kombininide cok begenmistim hele hele kahveli halinle müthistin boshayallersmile

barbive ken yap anacigim yorumlarini eksik etme gecen 1 ayin yorumunu bekliyoruz senden :KK1:

secl cok begendim bugun seni .. kirmizi yakismis herseyinle cok hos olmusun..
aslihasancim dünki yorumumda seni yazmamisim canim oysaki begendiklerimin basinda geliyordun her iki kombininide cok begenmistim hele hele kahveli halinle müthistin boshayallersmile

barbive ken yap anacigim yorumlarini eksik etme gecen 1 ayin yorumunu bekliyoruz senden :KK1:

yok artık toplu linçe maruz kalırım :roflol:

evet canım ya çok değişik bende çok sevindim valla böyle bişey bulunca herkes çok beğendi yakından daha hoş

güle güle giy canım yerimseniben

1 aydır yuklemıyordum,eklemeyi özlemişim :kedi:
2765.jpg

2772.jpg

xzgim ne iyi etmisin de eklemisin, buralarda seni cok özledi
elbisen cok hos ve ikinci pozdada cok sekersin , enistede görünmez adam olmus :KK1:

ezgicim maşallah sanaa,elbise güselim benim :kedi::nazar:

yimek molası için eve gelmiştim ama dayanamadım.sıcağı sıcağına çektirdim & çektim & ekliyorum :kedi:

elbisemin rengi ilkinde kötü çıkmış,orjinali 2. ve 4. fotodaki halleri

ooo coşmuşsunuz yine
bu aralar pek uğrayamıyorum
evimde değilim anneciğimin yanındayım tatilde
herkes çok hoşş secil, yeşilgözlümelek, kuzum, kontes, tivitimm, ezgi ve unuttuklarımma :nazar::nazar:
buda benden olsun
yeni değil 1 - 2 hafta oluyor tatildenn

Uploaded with ImageShack.us

tesekkur ederım gunaydınım annecıgıne sevgıler saygılar sade ve belındekı ayrıntıyla cok hos olmussun
sanada tesekkur ederım kontescımm uzun zamandır gorusemedıkk
ohh ne guzel senın bu sıcaklarda bole gıyınıp cıkma ımkanın var tam tatıl havasındasın kıskandım :KK1:

ooo coşmuşsunuz yine
bu aralar pek uğrayamıyorum
evimde değilim anneciğimin yanındayım tatilde
herkes çok hoşş secil, yeşilgözlümelek, kuzum, kontes, tivitimm, ezgi ve unuttuklarımma :nazar::nazar:
buda benden olsun
yeni değil 1 - 2 hafta oluyor tatildenn

Uploaded with ImageShack.us

ben seni cok farklı biri gibi hayal ediyodumakannehir
cok hos gorunuyosun manzarada super bu arada

kaydirigubbakcemile2anaamm ezgitom resim eklemiş , elbisenide senide yisinler emiiii..

örtmenim günaydınımda eklmiş resin o zaten ayrı bir millet gördüğüm en sevimli örtmen kaydirigubbakcemile2

kontescimm seninde şapkanı sefdim tatil matil dinlemeden tam gaz resim bravoo sempatiksalakcinni

bnm tayfa eklediğine göre bende eklicem olum şincik bekleyin la sempatiksalakcinni

anasının topuklu ayakkabılarını kaçırıp, kıyafetlerini giyen bir kız çocuğu gibi döne döne bir kare çekildim, babannemde bana bakıo napıo bu saf diye.. öldüm gülmekten :roflol::roflol::roflol:

buyrunuz kendini prenses perfinya sanan bugünkü ben :roflol::roflol:

ezgicim moon barbimm teşekkür ederim kızlar tatlı sözleriniz için
moon canım benim merak ettim nasıl düşünmüştün beni :))

barbii uzun zamandır eklemiyordun foto
gözlerimiz seni arıyor canım unutma burayıı
eteğin çok yakışmışş badynin rengide çok hoşş

Son düzenleme:
X