Bugün ne giydin? Çek görelim..

albatrosum saolasın şeker paremmm =)
müsait oldukça eklicem inş , birikti fotolarım baya :KK70:
o pantolonum zayıf gösteriyor,ben de çok sefiyom onu :KK70:

askito_ kotun çok yakışmış, yine çok beğendim opuyorumnanaktan
albatros_ tayt çok yakışmış ama benim gözlerim ayakkabılara takıldı, harikalar boshayallersmile
kkontess_ Aksesuarlarını ve makyajını çok beğendim, pantolonun çok şıkmış alkisalkisalkis

:nazar: :nazar:aşkitom bluzunu çok beğendim her zamanki gibi çok cixsin maşşalh kuzum :nazar:

albatros canım bende aynı şeyi düşünüyorum kendimde millete çok yakıştıryorum ama kendim giyince sanki tombul basen ve bacaklarıma hiç yakışmıyormuş gibi geliyor ve hemen değiştiriyotum nedense bu psikolojik sanırım güzelim ama bence sende çok şık durmuş kesinlikle giymelisin kuzum

kontes canım çok şıksın ve kıyafetindeki oje ve makyaj gibi ayrıntıların çok hoşuma gitti canımkötükedihüso

minik kızım öykü ve ben

Uzun süredir siteden uzaktım..
Beyazmelek düğün resimlerin dün gibi gözümün önünde,zaman ne kadar da hızlı geçiyor
Çok şaşırdım seni görünce,bir bebeğin olmuş..çok şeker
Ve çocuk seni inanılmaz derecede olgunlaştırmış,acaba doğum yapan tüm kadınlarda oluyormu ki bu :1shok: Eğer öyle ise ben almıyayım çocuk falan vereliniortak

kızlar tayt giymeyi hiç sevmiyorum
aslında giymiyorum da :):) başkalarında çok beğeniyorum kendime yakıştıramıyorum nedense
sizlerinde yorumlarını merak ettim opuyorumnanaktan

2278.jpg
[/url]

tayt yakışmış demek isterdim ama sende farkındasın..bence bu kadar topuklu ayakkabı giyindiğin için böyle duruyor.taytını ya biraz daha yukarı çek diz altına,,, .birde babetle denesen daha güzel duracak gibi geliyor .fiziginiz çok güzel bu arada maşallah

zuzu canım teşekkür ederim yorumların
için ben başkalarında da
taytı bir tek topuklu ayakkabı ile seviyorum zevk meselesi sanki :)
onun haricinde babet i zaten hiç sevmem tarzım değil
diz altı tayta gelince o daha bir spor giyim şekli diye düşünüyorum
yeri geldiğinde onuda deneyip sizinle paylaşırım inşallah :)

albatross arkadaşlarında dediği gibi taytını biraz yukarı çeksen süper olur.
çok aşağıda olduğu için biraz kötü durmuş canım.:1no2:
yoksa yakışıyo tatlım.fizikde yerinde olunca ne yakışmazki zaten...

demoty hoşgeldin ne tatlı bronzlaşmışsın çok beğendim
aşkito t-shirtini çok beğendim canım sırt detayı çok hoş
sedefonur elbisen çok yakışmış bu ara zayıfladım galiba sen
pen svan elbisen çok güzel..
beyaz melek seninde elbiseni çok beğendim
albatros taytın daha kısa olsa daha hoş duracak bide gömleğine göre ayakkabını çok abiyeye yakın buldum ama tek başına çok güzeller
maix senide beğendim fıstık gibisin
pandora şapkan çok yakışmış çok asil görünüyosun canım kaydirigubbakcemile2
bana yorum yapan herkese çok teşekkürler..opuyorumnanaktan rep vermek istedim olmadı :gitme:

albatross ilk iki resimde taytın oldugu kısım karanlık tarafa gelmis ama yinede anlayabildigim kadarıyla gusel duruyor ayakkabılarda cok gusel

kkontess_ plaj kıyafetini çok şeker buldum, şortun çok hoş alkisalkisalkis
twetty84_ bluzun biraz daha kısa olsaymış keşke daha güzel olurmuş yerimseniben
kuzum_ elbiseni çok şık buldum sana da çok yakışmış, çanta olarak gümüş portföy çanta kullansaydın daha mı iyi olurdu ki diye bir düşündüm bilmiyorumkismile

X