Bugün ne giydin? Çek görelim..

buda benden yorum yapan yok ama koymak istedim :KK70:
benp.jpg

ben2r.jpg

zemuszemuskaragözlüm , elbisen çok hoş ama altındaki tayt mı ? sadece bozan o olmuş sandeletinde çok hoşuma gitti bayanssulusmile

tesekkur ederim cnm yorumun icin..opuyorumnanaktan
evet altimdaki tayt taytsizda bacaklarim acik olur diye giydim..
karagözlüm elbisen çok güzel ama ben elbise içine badiyi pek yakıştırmıyorum,onun yerine üzerine bolero giymek daha hoş geliyor bana, ama bu benim görüşüm tabii, :1closedeyes: sen yakıştırdıysan sorun yok canım yerimseniben

sagol canim yorumun icin bidahaki sefere oyle giyerim... opuyorumnanaktan

karagözlüm elbisen desenli oldugu icin seni oldugundan fazla kiloda göstermis gibime geldi.. bide kisalik yüzünden demisin ama taytin boyuda etek boyuyla ayni sayilir 2-3 parmak oynuyor sanirim.. nacizane fikrim alinmaman dilegiyle

moon tesekkür ederim canim yorumun icin

Son düzenleme:
hanturks elbisenin modeli guselmis
teşekkürler a.s.
sağol hayatım senin saçın koyuydu galiba dimi zemuszemus ya bu tonlar bronz tende güzel oluyor yani yazın kullanılabilecek renk kışın mecbur değiştircem ben :KK1:
merak ettim koysana aklinialirimsmile
evet koyu kahveydi canım, bende yaz gelince zaten açıyorum hep şimdi tatil öncesi açmak istedim yine
burda konu değişmesin de çotanak topiğine koyiyim canım yerimseniben

karagözlüm elbise ve sandeletler çok hoş keşke taytsız giyseydin kısa bi elbise değil çünkü bide bence tişört yerine askılı bi badiyle giysen daha hoş gözükür gibi geldi bana

tesekkur ederim cnm yorumun icin..opuyorumnanaktan
evet altimdaki tayt taytsizda bacaklarim acik olur diye giydim..

sagol canim yorumun icin bidahaki sefere oyle giyerim... opuyorumnanaktan

aynı uzunlukta gibi taytla , senin tercihin tabiki ama göz tırmalıyor canım opuyorumnanaktan

repini yerim seninn ben aşkımm çok teşekkür ederim Şeniz (kanım kaynadı yine napces :kedi:) kaydirigubbakcemile3

Rica ederim ajkumm benimmmmolumunekankayizsmile
Asil kanin kaymasaydi ayip olurdu sempatiksalakcinni
Sen gel yanima, ben yapacak birseyler bulurum:jeyyar:

Karagozlum benim tayttan cok t-shirt gözümü tirmaladi; keske siyah bolero giyseydin, daha güzel olurdu bence.

Selayhuscum pantolonun cok güzel yakismis; ogluna da kocaman bir maasallah. Tatil yorgunlugunu atmis üstünden ki herzamanki gülücük o masum güzel suratinda:nazar:

Jade kizinla birlikte cok uyumlu olmussunuz; cok güzel ve tatli maasallah:nazar:

Sedefcim tatlim eteginin karisik renkli olmasi cok gözyorucu geldi bana, ama badinin sadeligiyle güzel bir bütünlük saglamis; belin kopacak genesempatiksalakcinni
Siyah elbiseyle cok hos olmussunkaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
yeşilgözlümelek pantolonun çok güzel duruyor maşallah
çantana ayrıca bayıldım akannehir

pantolonun çok güzell tam benm sevdiğim gibii :))
teşekkür ederim boshayallersmile

Karagozlum benim tayttan cok t-shirt gözümü tirmaladi; keske siyah bolero giyseydin, daha güzel olurdu bence.

Selayhuscum pantolonun cok güzel yakismis; ogluna da kocaman bir maasallah. Tatil yorgunlugunu atmis üstünden ki herzamanki gülücük o masum güzel suratinda:nazar:

Jade kizinla birlikte cok uyumlu olmussunuz; cok güzel ve tatli maasallah:nazar:

Sedefcim tatlim eteginin karisik renkli olmasi cok gözyorucu geldi bana, ama badinin sadeligiyle güzel bir bütünlük saglamis; belin kopacak genesempatiksalakcinni

haha sus kız delii kaydirigubbakcemile3 Şeniz
yeşilgözlü çok hoş olmuşsun aklinialirimsmile

yesilgözlümelek pantalonunla tsörtünü icindeki badinle ne güzel bütünlemisin öyle , pantalon parlak bir kumasmiydi canim resimdeki öyle cikmis ??
benim adim yar tskler canim

Son düzenleme:

teşekkürler yavruşum a.s.
yeşil gözlü melek pantalonun çok güzelmiş canım boshayallersmile kumaşına hayran kaldım parlak galiba dimi :uhm:

X