Bugün ne giydin? Çek görelim..

kızlar hepinize çok teşekkürler yorumları şimdi okudum giremiyorum bu arada müjdemi isterim artık üniversiteliyimm :)) inşş yani sonuçlar açıklandıı =))

hanturks elbisen çok yakışmış canım =)
teşekkür ederim senin de elbisen çok yakışmış :nazar:
hanturks elbisen hoş tatlım sana yakışmış ama terliklerini pek sevmedim sanki daha klasik bir ayakkabı daha hoş olurdu gibi a.s.
hanturks canim elbisen yakismis bende ayakkabilarini sevmedim
teşekkürler kızlar a.s.
daha önce alışveriş yapıcaktık daha klasik bi ayakkabıyla dolaşamazdım en uygun ayakkabım buyduu:kedi:

sedefonur ve hantürks elbiseleriniz çok yakışmış kuzularrr :nazar:
selayım ana oğul çok uyumlusunuz çok ta sevimliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :nazar:
alkione tulum fena yakışmış haaaklinialirimsmile
hmm bide albatrosu beğendim ayakkabı ve bluzün uyumu şahane ama bana göre kolye gereksiz :nazar:

jade o sarı zilliyi yerim ben yaa ne nekadar güzelsinizboshayallersmile öbür bebişte ben burdaym demeye başlamış :)
buda nacizhane bugün ben

Twetty tatlim cok hos görünüyorsun, cok begendim:nazar:
Pantolonunu bi ayri begendimyerimseniben
Rep vercektim veremedim maalesef...

twetty canim hos olmusun , bende bugun düsünüyordum bolmu giysem darmi giysem diye :KK1:
saclarin bal köpügü olmus artik
yorumunada tesekkürler
betty42 seninde renklerin cok uyumlu olmus

Son düzenleme:
tweety mükemmel olmuşsun kuzum zemuszemus çok beğendim pantolonunu da badini de.. ben bol pantolonla hep dar badi giyerdim, meğer bol badi de çok yakışıyomuş boshayallersmile

twetty canim hos olmusun , bende bugun düsünüyordum bolmu giysem darmi giysem diye :KK1:
saclarin bal köpügü olmus artik
yorumunada tesekkürler
betty42 seninde renklerin cok uyumlu olmus
hayatım yeni boyadım senden de bişi kaçmıyo he aklinialirimsmile kahve köpüğü bitanem çok yaklaştın zemuszemus
tweety mükemmel olmuşsun kuzum zemuszemus çok beğendim pantolonunu da badini de.. ben bol pantolonla hep dar badi giyerdim, meğer bol badi de çok yakışıyomuş boshayallersmile

tatlım her bol badide olmuyo nedense bilmiyorum alsanaalsanasmile bende hep dar giyerim aslında ama çok düşük bel bide ben iyice zayıflaynca ultra düşük oluyo o yüzden uzun giydim aslında kaydirigubbakcemile3
ikinizede kocaman öpücüklerrr Şeniz

sağol tatlım sende çok güzel olmuşsun salaş ve hoş bi havan olmuş, bugün sarı boya alıp boyadım saçımı rengi açılsın diye aynı senin saçının tonundan olmuş balköpüğü gibi:KK1:

sağol hayatım senin saçın koyuydu galiba dimi zemuszemus ya bu tonlar bronz tende güzel oluyor yani yazın kullanılabilecek renk kışın mecbur değiştircem ben :KK1:
merak ettim koysana aklinialirimsmile

buda benden yorum yapan yok ama koymak istedim :KK70:
benp.jpg

ben2r.jpg

zemuszemuskaragözlüm , elbisen çok hoş ama altındaki tayt mı ? sadece bozan o olmuş sandeletinde çok hoşuma gitti bayanssulusmile

karagözlüm elbisen çok güzel ama ben elbise içine badiyi pek yakıştırmıyorum,onun yerine üzerine bolero giymek daha hoş geliyor bana, ama bu benim görüşüm tabii, :1closedeyes: sen yakıştırdıysan sorun yok canım yerimseniben

twetty84 cok cirkin olmusun:KK3: sacların super ya pembis ustunude cok begendim
selayhus kot harika durmus ustunde
jade gayet spor rahat gozkuyorsun
sedafonur elbisen cok tatlıymıs seninde
hanturks elbisenin modeli guselmis

twetty84 cok cirkin olmusun:KK3: sacların super ya pembis ustunude cok begendim
selayhus kot harika durmus ustunde
jade gayet spor rahat gozkuyorsun
sedafonur elbisen cok tatlıymıs seninde
hanturks elbisenin modeli guselmis

çirkinlikte üzerime yoktur mooncumkaydirigubbakcemile3 teşekkür ederim güzel sözlerin için zemuszemus
repten yorum yazan arkidişlerimede teşekkür opuyorumnanaktan

X