Bugün ne giydin? Çek görelim..

Günaydın
YEŞİLGÖZLÜMELEK= Kombinine bayıldım A dan Z ye ye çok güzel olmuş:nazar:
SELAYHUS=Kotun süpermiş birde o mimicik paşan maşallah ona ne kadarda şık öyle:nazar:
HANTURK ve ALBATROS Sizide çok beğendim hem düzgün fiziğinizi hemde kıyafetlerinizi:nazar:
JADE= Çok hoş görünüyosun ablacığım Sarı prensesinde çok tatlı maşallah büyümüş:nazar:

Genellikle beğenmediğim kıyafetleri yazmıyorum Amaa dayanamayacağım
KARAGÖZLÜM elbisen hoş terliklerinde öyle ama içine giydiğin buluz ve altına giydiğin taytla bir facia olmuş resmenohaoldumsmile
Elbisenin üzerine bir bolero giysen o taytıda çıkarsan bayağı hoş olur diye düşünüyorum

sil bastan dejavue :KK1:
tesekkür ederim barcman ablacigim .. tekrar tekrar son 2-3 günü yasanmamis sayaraktan tekrardan tesekkürler :roflol: :roflol:

canım bacımın hollandadan yolladığı hediyesini giydim buğün
3478.jpg

kızlar bebişim büyüyor 49 mm olmuşuzz :)))

Son düzenleme:
sürmeli allah kucagina almayi nasip etsin canim ne güzel bir duygu opuyorumnanaktan
üstündeki elbisemi tunikmi yarida kesildigi icin anliyamadim tam olarak

Ne güzel demek hamilesin
Sağlıklı doğumlar dilerim hamilelik yakışmış:nazar:

Teşekkür ederim ablacımopuyorumnanaktan

sürmeli allah kucagina almayi nasip etsin canim ne güzel bir duygu opuyorumnanaktan
üstündeki elbisemi tunikmi yarida kesildigi icin anliyamadim tam olarak

evet çok güzel bir duyguopuyorumnanaktan
Allah herkese nasip etsin
elbisem tunikti canım

nerdesiniz hanimlar ??? burasi bu kadar sessiz kalmiyordu dünden beri hic bir hareket yok
hadii hadii
nerde hareket orda bereket :KK1:

biraz hareketlendirip resim ekleyeyim selayhus içinkaydirigubbakcemile2
bende bugün böyleydimm

sürmelim hayırlı olsun tatlım allah saglıcakla kucagına almayı nasip etsinnnn

minel aşk pantolonun çok güzel ve çok hareketli beğendim fakat üstüne düz siyah bir t-shirt veya dar sıfır kollu giysen daha hoş dururdu fikrindeyim olumunekankayizsmile
selayhus haklısın canım Şeniz ama herkes tatilde kimse bakmıyor topiğe o yüzden bende koymuyorum :kedi:

minel aşk pantolonun çok güzel ve çok hareketli beğendim fakat üstüne düz siyah bir t-shirt veya dar sıfır kollu giysen daha hoş dururdu fikrindeyim olumunekankayizsmile
selayhus haklısın canım Şeniz ama herkes tatilde kimse bakmıyor topiğe o yüzden bende koymuyorum :kedi:

bu önerini dikkate alıcam canım teşekkür ederimmmmopuyorumnanaktan

Albatros bi değişiklik olsun dedim ve bu renkte bi pantolon aldım çok da rahat yorumun için teşekkür ederim

süpersiniz kıslar hepiniz ayrı tarzlar yaratmışsınız tbrkler.... ALBATROS kıyafetin ayakkabın bi harika canımmm

hepiniz ne siksiniz yine öyle,

benim hic güzel kiyafetlerim yok yaaa dolap dolu ama begenip giymiyorum yok o güzel durmuyor yok bu sisko görünüyor yok uygun ayakkabim esarbim yok

ohooo :)

X