Bugün ne giydin? Çek görelim..

betülmeva resmini baska boyutta yüklesen canim üstüne tikladim ama yine ufak cikiyor

albatross canim dünde begenmistim bugunde begendim :KK1: ama merak ettigim o ayakkabilarla o afacanin pesinden nasil kosturuyorsun?? benimki 2 dakka yerinde durmadigi icin son dönem babet ve topuksuz ayakkabi giyiniyorum

:ecrin_bebek: evet canım haklısın
ama o kadar özledimki topuklu ayakkabılarımı
hamilelikle beraber neredeyse 3 yıldır babet terlik artık ayaklarımın
kopacağını bilsem topuklu giyiyorum :):) :umursamaz:
alıştımda koşturmaya zor gelmiyor yane boshayallersmile

Albatross -- :dilcikar::dilcikar::dilcikar: :1closedeyes:
bu kadan şık olmak zorndamısınki
ve bu kadann güzel :eek:klava:
çok beğendim canımmm opuyorumnanaktan
o yanındaki desenin paşamı ? :emir_bebek:

veyyyyy !!!
selayım çok yakışmış bu kot sana badinle çok uyumlu olmuş

ama ama ama ben o tosun paşayı yerimm
yeşiller çok yakışmış
Maşallah

kızlar güzel yorumlarınıs için teşekkürler opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

bm canım benim evet resimndeki paşam 22 aylık eymen öper ellerinisden opuyorumnanaktan

selayhus kotunu beğendim canım rengi ve duruşu hoş
minik oğlan süper allah bağışlasın :nazar::nazar:

selayhus kotunu çok beğendim canım boshayallersmile minişin de çok tatlı olmuş yeşil yeşil kaydirigubbakcemile2 :nazar:
albatros fıstık gibi olmuşsun. badin kolyen ayakkabıların çok uyumlu, o renklere göre de ancak bi beyaz pantolon çok yakışırdı, sen de öyle yapmışsın harika olmuş canım zemuszemus
betty42 canım renkli bileziklerin çok şeker kaydirigubbakcemile2 ayakkabılarını beğenmedim bi tek. ama uyumlu olmuşsun canımcım boshayallersmile
betulmeva hoş görünüyosun; ama resmin çok küçük ben pek net göremiyorum üzerindekileri canım boshayallersmile
selayhus yorumun için teşekkürler opuyorumnanaktan ben renkli şeyleri seviyorum bayanssulusmile

Herkesleri çok beğendim sadece bu sayfaya bakabildim...
Buda kızımla benim dünkü halimiz aynı giyindik öylesine çekmiştik.

Son düzenleme:
betty42 bluzünle bileziklerin çok uyumlu ve hoş olmuş
selayhusum bu kotun çok yakıştı canım sana çok hoş duruyor üzerinde

bu da iki gün önce ben bakımdan bi türlü ekleyemedim kocamla yemeğe çıkmıştık
1899.jpg

jade bayıldım size maşallah :nazar:
benim de hayalim, kızım olursa onunla aynı giyinmek boshayallersmile
hanturks elbisen çok yakışmış canım =)

jade kzınada sanada maşallah spor ve hoşsunus :nazar:

hanturks elbisen hoş tatlım sana yakışmış ama terliklerini pek sevmedim sanki daha klasik bir ayakkabı daha hoş olurdu gibi a.s.

hcrt valla çok hoşsun maşallah . eşarbınıda çok beğendim. hangi marka acaba

hcrt canım seni çok sempatik buluyorum her zaman, ne giysen yakışıyo maşallah :nazar: kilonda fazlalık da yok bence gayet hoşsun hihoyyyt
kızlar bugün ben..pembenin rengi o kadar fosforlu değil, telefon çekimi idare edin kızlar :KK1:

url]

sedefonur canim seni ve hcrt i yeni gördüm
senin etegin cok fazla renkli oldugu icin gözüme tuhaf geldi ama zevk meselesi badinlede uyumlu olmus canim zaten..
hcrt seni daha önceki fotolarinda kilolu görmemistim canim ama sanirim pantalon öyle göstermis durusundanmi artik bilemedim ama güzel

teşekkürler kızlarr
cnm sen farketmemişindir ya kiloluyum valla gerçi bu ara daha belli oluyor 1-2 kilo aldım ondan eyvahedigeldismile

hcrt canım seni çok sempatik buluyorum her zaman, ne giysen yakışıyo maşallah :nazar: kilonda fazlalık da yok bence gayet hoşsun hihoyyyt
kızlar bugün ben..pembenin rengi o kadar fosforlu değil, telefon çekimi idare edin kızlar ]

eteğine bayıldımmmm..
çok hoşşş :asigim:

jadecim ana kiz spor spor olmusunuz..
hanturks canim elbisen yakismis bende ayakkabilarini sevmedim
sedefonur bu elbisen cok yakismis sana rengide hosuma gitti bu sefer :KK1:

X