Bugün ne giydin? Çek görelim..

senin niye keyfin kaçıyor resminimi ekledin?zor beğenirim ben sositososito
şimdi resimlere bakıyorum birazdan yorumlarımla burdayım yine kaçar mı keyfin onu bilemiycem :nazar:

resmimi eklemem gerekmiyo keyfimi kaçırman için burda polemik yaratmaya çalışıyosun hem bukadar kendine güveniyo imajı yaratıyosun ya sen ekle bizde yapalım karar verelim babane gibi mi giyiniyon yoksa annane gibimi:KK1:

b&m şimdi pardesünden ne giydiğini göremediğim için ne desem bilemedim.eşarbının rengininde içimi kararttığını söylemeden geçemeyeceğim.sütlü kahve renginde eşarp tavsiye ederim.ama fiziğin düzgün görünmekte.
baybur çantayla ayakkabın uymamış gerisi tamam
rocker bugünün şıkı sensin ama göbeğini çok öne doğru attırma poz verirken geride tut.
yeşilgözlümelek buddyn yakışmamış gerisi güzel.
burcucum elbiseni evde temizlik yaparken giyerim ben.yaşınıda çok ufak göstermiş,yüzün güzel ama.tokan alakasız,saçların düzensiz toplanmış.ders bitsede zil çalsa der gibi imajın var.
ece içine siyah ama daha farklı v yaka daha kısa kolllu bir buddy denesen çok güzel olacak.şık buldum.
gördüklerim bunlar mirmirmirmir

buddy ne ola ki?body olmasın o???kaydirigubbakcemile3 ayy hiç gülesim yoktu

denmur arkadaşım başkalarının kusurlarını (ki onlar kusur sayılmaz) ortaya çıkarmaya çalışacağına kendi kusurlarını örtsen veya düzeltmeye çalışsan daha doğru olur.sonuçta sen modacı değilsin ki kendini beğenmiş tavır kullanıp milletin moralini bozamazsın.

spariad elestırılenler bıse demıoda sana noluo pardonda.
hergun senn gıbı buraya gelıp polemık cıkartmak ısteyenlerden bıktık.
neden sen sawunuosun dıyebılırsın cunku bende sureklı elestırı yapan bı ınsanım.buda senı deıl
karsımdakını ılgılendırır.

sana bişey diyen mi var burda,bana laf söyleyerek sen polemik yaratmak istiyosun bu 1,2cisi siz kimsiniz de insanları eleştiriyosunuz burda kırıcı şekilde?eleştiri dediğin tatlı dille söylenir yok ananeme benzemişsin falan diye değil,3cüsü benim polemik yaratmak gibi bi niyetim yok,son paragrafta da bana söylediğin gibi bu laflarım seni değil denmuru yani karşımdakini ilgilendirir....

ben eklemiyorum oda benim tercihim a yoksa resim ekleyenlermi yorum yapabiliyordu?nedir format .kaydirigubbakcemile2 spaniard teşekkür o yerine u ya basmışım.:KK3:
evet modacıyım.kendimi değil seni beğenmedim.

tartışma yaratmak istemiyorum konuyu da kapatıyorum burda ama modacı olan u yerine o yazmasını bilir hadi 1.cisi yanlışlıkla oldu 2 kere buddy yazmışsın dikkatini çekerim,hadi by herkese herkes cicilerini eklesin denmur da kırıcı olsun,çünkü bu başlık bu amacı içeren bi başlık

b&m şimdi pardesünden ne giydiğini göremediğim için ne desem bilemedim.eşarbının rengininde içimi kararttığını söylemeden geçemeyeceğim.sütlü kahve renginde eşarp tavsiye ederim.ama fiziğin düzgün görünmekte.

herzmanki gibi içini yansıtan yorumuna teşekkürederim sengözlerimebaksanab

:nazar:

senin niye keyfin kaçıyor resminimi ekledin?zor beğenirim ben sositososito
şimdi resimlere bakıyorum birazdan yorumlarımla burdayım yine kaçar mı keyfin onu bilemiycem :nazar:

sorun beğenip beğenmemen değil zaten,
beğenmeyişini dile getirişin bi acayip a.s
amann neyse ne ben ilgilenmiyorum

Son düzenleme:
tarif ederek anlatıyorum şimdi olmamış desem neresi olmamış derler.neyse hadi hepiniz süpersiniz süpersiniz çok şık fevkaledini fevkinde bittim gittim.hadi banlatın beni övmedim ya sizi.güzelede güzel şıkada şık demişliğimde var

kkontes yawrum şu dantelli küpeleri nerden buluyorsunuz yaaa???
hırkanı beğendim canımmm

bebeğim ben bunu taaa lisedeyken ( ki bu 5-6 yıl öncesine tekabül ediyor kafamçokkarıştı ) gebze'deki alelade bir bijüteriden almıştım.
başka bi yerde de hiç görmedimbilmiyorumkismile
yoksa kaçırmıycam aklinialirimsmile çok beğeniyorum kendilerini :kedi:
teşekkürler kuzummm:1hug:

tarif ederek anlatıyorum şimdi olmamış desem neresi olmamış derler.neyse hadi hepiniz süpersiniz süpersiniz çok şık fevkaledini fevkinde bittim gittim.hadi banlatın beni övmedim ya sizi.güzelede güzel şıkada şık demişliğimde var

burada yalandan övgü bekleyen yok sadece konuşma tarzın bi bayana göre çok kaba. fazla sert olma kolay kırılırsın demişler yerimseniben
ki ben eleştirilere açık bi insanım ama karşıdaki kişinin söyleyiş tarzı çok önemli a.s

X