Bugün ne giydin? Çek görelim..

@rockerx baktikca dikkatimi cekiyor canim ya:) ikinci kombinde ayakkabilarin siyah mi kahve mi eger siyah ise kahve varsa kahve ile degistirsen daha guzel olabilir gibi zaten kahve ise bu mesajimi gormemis ol:))

@yasemnicigimmmmm saolasin canim benim yorum icin evet yeniden ayakkabi arayisina girecegim bakalim umarim bulabilirim bi seyler evet canim bacaklarim ozellikle sIkilassa super olacak:))

@rockerx baktikca dikkatimi cekiyor canim ya:) ikinci kombinde ayakkabilarin siyah mi kahve mi eger siyah ise kahve varsa kahve ile degistirsen daha guzel olabilir gibi zaten kahve ise bu mesajimi gormemis ol:))

@yasemnicigimmmmm saolasin canim benim yorum icin evet yeniden ayakkabi arayisina girecegim bakalim umarim bulabilirim bi seyler evet canim bacaklarim ozellikle sIkilassa super olacak:))

ıkıncıde sıyah canım kahweyı artık seneye kısa yaparız onerılerın ıcın saol canım opuyorumnanaktan

Rockerx ilk kombinini hatirliyorum, daha dogrusu salindan hatirladim...
Gayet hos, begendim ben...

Yesa elbisen cok güzel, cok begendim...
Ama arkadaslarin da dedigi gibi ayakkabi olmamis bu elbiseye...
Kotla cok hos durmuslar ama...

rockerx her iki kombininie beğendim cnm ama en son kombin daha çok hoşuma gitti kısa etekleri sevdiğim için sanırım...

yesa cnm hadi bakalım inşallah dilediğin tarzda güzel bir ayakkabı bulabilirsin elbisene uygun

kristaltane sanırım türbanlı olan sensin bence eşarbının renkleri çok güzel...trençkotunla çok uyum sağlamışş

Merhaba arkadaşlar sizleri uzun süredir takip ediyorum.Hepiniz çok şıksınız.Bundan sonra ben de aranızdayım.Bu da benden:)Yalnız ben sizin gibi foto yüklemeyi bilmiyorum.Anlatabilir misiniz.100 msj sınırını geçeli epey oldu.

Eklentiler

• $Fotoğraf468.jpg
    $Fotoğraf468.jpg
    10,9 KB · Görüntüleme: 17
@benim adim yar bu guzel yorumum icin cok tesekkurler canim ayakkabi isi de hallolur umarim:) tuticigim iyi dileklerin icin tesekkurler hadi bakalim:))

DERSHANE ninFOTOGRAFI:)

Uploaded with ImageShack.us

ozelden yazdim canim ustundekinin rengi cok hosmus :)

Son düzenleyen: Moderatör:
meclis bile burdan daha az karışıyodur :)
ne bereketli topiç be :)
bazı şahıslara yorum yapmaktan gına geldi.
sözden anlamıyo o yüzden susuyorum :)

kizlar ben dogum yaptiktan sonra kismetse araniza bende katilacagim...gerci cok sürer..daha diyet falan yapcam..bu topikten önce kilo vermek isteyenler topigine katilirim galiba..:ecrin_bebek:

Buda bugunki ben carsiya giderken =)

Çok güzel bir kombin olmuş canım. Beyaz çok yakışmış. Küpeleri de beğendim cnm kaydirigubbakcemile5

dün gece ben
not: hava çok yapmurlu ve soguktu şalı ondan aldım :) :)

Canım yüzün çok şeker ya, maşallah! :1rolleyes:
Tarzında spor ve güzel
kaydirigubbakcemile5

rockerx her iki kombininie beğendim cnm ama en son kombin daha çok hoşuma gitti kısa etekleri sevdiğim için sanırım...

yesa cnm hadi bakalım inşallah dilediğin tarzda güzel bir ayakkabı bulabilirsin elbisene uygun

kristaltane sanırım türbanlı olan sensin bence eşarbının renkleri çok güzel...trençkotunla çok uyum sağlamışş

cok tesekkurler tutıcımm :)

Ay resimlere bayıldı gene :KK3:
Burcucum :nazar: Takılarına bittim a.s
Tiryandafila :nazar: Hoş bir kapalı bayan tasviri çizmişsin...
Mutfak Robotu canım ilk kombinin iyi ama 2. sini hiç beğenmedim :1no2: Uyumsuz olmuş biraz a.s
Reyhan61 sizi de 3 resim ekleyip üçünü sildiğiniz için, ve topiği savaş alanına çevirdiğiniz için kınıyorum.
Ayrıca kötü içerik butonuna bastım... Umarım gerekli müdahale yapılır... :umursamaz:

yine karışmış topic, görebildiklerimden...
yesacım bende ayakkabını beğenmeyenlerdenim ama elbisen on numara canım
hcrt çok hoş olmuşsun ben kapalı bayanlara kotu yakıştırıyorum çok dar olmadıkça :kedi:
rockers seninde elbisen çok yakıışmış.
yarın denize gidicem artık bikinili foto eklerim :-)))

Son düzenleme:
Ay resimlere bayıldı gene :KK3:
Burcucum :nazar: Takılarına bittim a.s
Tiryandafila :nazar: Hoş bir kapalı bayan tasviri çizmişsin...
Mutfak Robotu canım ilk kombinin iyi ama 2. sini hiç beğenmedim :1no2: Uyumsuz olmuş biraz a.s
Reyhan61 sizi de 3 resim ekleyip üçünü sildiğiniz için, ve topiği savaş alanına çevirdiğiniz için kınıyorum.
Ayrıca kötü içerik butonuna bastım... Umarım gerekli müdahale yapılır... :umursamaz:

sen kimsin kiniyosun beni bilmiyorduk herhalde silinmeyecegini sira sende galiba

X