Bugün ne giydin? Çek görelim..

resimler tam net değil,kusura bakmayın :kedi:
eteğim ve ayakkabılarım lacivert

259.jpg

267.jpg

xzgicigim cok zarif olmusun, hanim hanimcik hem etegi hemde pantalonu iyi tasiyorsun, ayakkabilarinda güzelmis özel bir gün falanmiydi ???

xzgı cok hos olmussun cok yakısmıs.
mutfakrobotu uzgunum begenmedım senı:S kombın gozumu yordu canım:KK43:

reyhan61 resim silmek yasak diye birkaç mesaj üstünde yazıyor ama silmişsin resimleri.
şimdi selayhusun dediği oldu hakkında yorum yapılmış elbiseye bakcaz sildimmmm yarın yine yeni resimm diye bir mesajla karşılaşıyoruz..
Burası kadınlar hamamı misafirler göremiyo, buraya ya resim eklersin silemezsin yada eklemezsin canım
hee çok önemli bir nedenin olur yöneticilerdende onay alarak temizlersin resimleri tamammı tatlım yerimseniben

vayy ezgi hanım örtmenlik dürtülerinmi kabardı, tam öğretmen gibi olmuşsun
ne kadarda zarifsin boshayallersmile

reyhan61 resim silmek yasak diye birkaç mesaj üstünde yazıyor ama silmişsin resimleri.
şimdi selayhusun dediği oldu hakkında yorum yapılmış elbiseye bakcaz sildimmmm yarın yine yeni resimm diye bir mesajla karşılaşıyoruz..
Burası kadınlar hamamı misafirler göremiyo, buraya ya resim eklersin silemezsin yada eklemezsin canım
hee çok önemli bir nedenin olur yöneticilerdende onay alarak temizlersin resimleri tamammı tatlım yerimseniben

aynen. katılıyorum.. bende sabah buna dikkat ettim. eğer arkadaş bu yaptığına devam ederse ,maalesef ceza alacak. herkes resim koyup silerse bu konuda bir tek resim kalmaz ve konunun anlamı olmaz. bakanlar sadece yorum okur o kadar. lütfen kurallara uyalım.

Son düzenleyen: Moderatör:
selam kızlar opuyorumnanaktan
burayı uzun zamandır takip ediyorum, hepiniz çok hoş giyiniyosunuz boshayallersmile ben de sizlerden heveslendim. buraya ilk fotoğrafımı koyuyorum :kedi:

fotoraf0370tile1.jpg
[/URL]
bunlar da ayakkabılarım, tacım ve çantam opuyorumnanaktan
catsis.jpg
[/URL]

xzgim çok güzel ve asil olmuşsun yaa, bluzüne ayrı eteğine ayrı, duruşuna ayrı bayıldım çok beğendim seni :nazar:
reyhan61 biz de sana yaptığımız yorumları mı silelim şimdi havada kalmış yorumlarımız resmen, herkes her koyduğunu silsin o zaman burdan allahallaaah

sedefonur kıyafetin tarzım olmasada sana yakışmış görünüyor ayakkabı ve çantanı sevdim..

sedefonur cnm ayakkabı ve çantan gayet güzel ama tayt kombininde kırmızı yerine başka renk tercih etseydin keşke cnm ama sen beğendiysen sorun yok cnm =)

xzgi'cim kombinin ve özellikle bluzun çok şık:nazar: ben de istiyorum bu tarz bir bluz.özel günler için ideala.s.

Xzgi cok SIK olmusun, kombini cok begendim, cokta yakismis sana canim opuyorumnanaktan

Buda bugunki ben carsiya giderken =)
white.jpg

xzgi çok zarifsin çok beğendimm opuyorumnanaktan
burcucum sende çok hoşsun takılarınla herşeyinle opuyorumnanaktan

bende resim koymak istedim amaaaa :)

sn8517566.jpg

Son düzenleme:
X