Bugün ne giydin? Çek görelim..

aklinialirimsmileçok gidemiycem affedin
barbi elbisen çok yakışmış tatlım :nazar:ayakkabını sevmedim sadece olumunekankayizsmile
gamze çok rahat sade olmuşsun hayatım beyaz badi yakışmış
maixx o ne laa bacaklar vaşşşşşşşşşaklinialirimsmile çok hoş görünüyosun şıklıktan öte yerimseniben
burcucum fiziğin çok hoş dekolte aklinialirimsmile
pepperuhi seninde fiziğin çok hoş güzel bir kombin olmuş :lepi:

Barbieveken elbisen cok hos:)
Kizlar sayfa takiliyo ondan onceki sayfalara bakamiyorum, umairm hepinizde birbirinden sik olmusunuzdur :)

Buda bugun ki ben, sinavlarim var haftaya kadar, o yuzden fazla giremiyorum :S
Kupelerim fazla belli olmuyor, ama onlarda badim gibi sari lar :)

Untitled-2.jpg

çok güzelsin canım maşallah kotunun rengine ve duruşuna bayıldım body de ayrıca çok hoş durmuş üzerinde:nazar:

sabah ekmek almaya giderken giydiklerim ..
gün icinde 3 kiyafet degistim ama cekmedim :)

79313451.jpg
[/URL][/IMG]

maix çok tatlısınn

aşkito sarı siyah çok hoş olmuşsunn

rocker bluzun çok güzelmişş

gamze ayakkabıların çok tatlı keşke pantolonunda siyah olsaymışş

:lepi:
Teşekkür ederim tatlımmm opuyorumnanaktan
gamze ayakkabıların çok tatlı keşke pantolonunda siyah olsaymışş

Canım pantalonumda siyah, Malesef ışıktan dolayı rengi tam belli olmamış, teşekkür ederiim ayrıca opuyorumnanaktan

Günaydın Dün yine ekşın varmış burada Herhalde burası kk nün en çok takip edilen
Ve en ekşınlı konusu olmaya devam edecek

DÜŞ= Seni her zaman çok beğeniyorum ablacığım kirpiklerede 41 kere maşallah:nazar:
ROCKERX= Harika bir fizik Üstündeki tünik tarzı buluzuda çok beğendim:nazar:
JOEY=Sade ve çok hoş bir kıyafet Çok güzel taşımışsın:nazar:
GNYDN34=Valla senin pozitif enerjine İçten gülüşüne hayranım:nazar:
Ne giydiğini hiç görmüyorum bile güzel enerjini banada geçiriyorsun:lepi:
YEŞİLGÖZLÜMELEK= Kotunu bende pek sevmedim ama pembeler çok yakışmış meleğime:nazar:
Teşekkür ederim ablacım güzel bakan gözlerine sağlık.a.s.
kkontes giyim tarzın çok hoşuma gidiyo:lepi:
günaydınım o gülüşüne kurban rabbim hep güldürsün en çok ayakkabılarını ve ipeğimi beğendim:nazar:
yeşilgözlümelek çantana bayıldım aslında ben kotunu beğendim sadece üzerine pembe giydiğin için uyumsuz olmuş gibi toprak renkleri ve siyah çok daha güzel yakışır pantolona:lepi:
düş pantolonun ve badinin rengini çok beğendim:lepi:
joey pantolon kesimin çok güzel:lepi:
thejackal çok çok beğendim heleki yeleğini :lepi:

[B]rockerx seni şimdi gördüm tişörtün çok güzelmiş kotunun rengi ve kesimide süper bu kombinini çok beğendim:lepi:[/B]
Sağol canım a.s.
Düs saclarin cok hos, hangi renk acaba?

rockerx tarzini cok begeniyorum :CüvCüv:
Sağol tatlım saçlarım fındık kabuğu renginde
MERHABA KIZLAR!!! :KK3:
Düş :nazar: Sade ama hoş güzellik...
Joey Çok hoş görünüyorsun a.s.
yesilgosluMELEK ayakkabılarını sevmedim ama onun dışında çok güzel görünüyorsun :nazar:
gnydn64 canım giydiklerin sade çok ama bebişin :nazar: ve ayakkabılarının :nazar: ayrı ayrı nazar boncuğuna ihtiyacı var a.s
thejackal kotun, penyen ve üstüne giydiğin kolsuz ceket süper uyumlu :nazar: Maaşallah fizik de tam a.s
Selayhus Penyen ve üstündeki yarım cekete bayıldım... :nazar: Ceketi nereden aldın acaba? Ben de böyle bir şey arıyordum :kedi:
BarbieveKen Elbisen çok güzel :nazar: Ayakkabılarla uyumu da süper... :nazar: Çok beğendim gene seni... a.s
Burcucum :nazar: Süperrrr süperrr üstündeki mükemmel olmuş... a.s
pepperruhi eteğin ve o bluz, ayakkabılar tam bir uyumsun ya...! opuyorumnanaktan
Mersi hayalcima.s.
düş tek kelime ile SUPERSiN diyorum
cok asil ve cool sun valla fizigine bayiliyorum masallah sana:nazar:
Josecim utandırdın beni valla çok teşekkür ederim canım a.s.

Bu arada bugün ekleyen barbi burcu rocker ve adını anımsayamadığım beyaz etekli arkadaş sizleri çok beğendima.s.

Oy oy süper ötesi çok beğendim
elbise ve ayakkabılar şahane
AMAA sen hepsinden şahanesin:nazar::lepi:

Barbieveken elbisen cok hos:)
Kizlar sayfa takiliyo ondan onceki sayfalara bakamiyorum, umairm hepinizde birbirinden sik olmusunuzdur :)

Buda bugun ki ben, sinavlarim var haftaya kadar, o yuzden fazla giremiyorum :S
Kupelerim fazla belli olmuyor, ama onlarda badim gibi sari lar :)

Untitled-2.jpg

barbi sana yorum yapmadan geçemicem.
saç, fizik, elbise, ayakkabı çok hoş yine çok şıksın.
ben esasında bu tarz ayakkabıları pek beğenmiyorum bileklerim ince belki o yüzden kendime yakıştıramıyorum fakat sende çok güzel durmuş. :teytey:

barbicim ayakkabına bayıldım canımın içisii:nazar:
burcucumm senin de badin çok şıkk :nazar:

barbiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii cnm yaa fıstık gibisin:nazar::nazar:
burcu cnm o nası güzel bi fiziktir öyle,çokta tatlısın:nazar:
peperuhi fizik zaten süper ama çokta alımlısın al bi maşallahta sana:nazar:

ayy özledim resim eklemeyi,bi ara bende uğrıyim burayadelikafadulden

MERHABA KIZLAR!!! :KK3:
Düş :nazar: Sade ama hoş güzellik...
Joey Çok hoş görünüyorsun a.s.
yesilgosluMELEK ayakkabılarını sevmedim ama onun dışında çok güzel görünüyorsun :nazar:
gnydn64 canım giydiklerin sade çok ama bebişin :nazar: ve ayakkabılarının :nazar: ayrı ayrı nazar boncuğuna ihtiyacı var a.s
thejackal kotun, penyen ve üstüne giydiğin kolsuz ceket süper uyumlu :nazar: Maaşallah fizik de tam a.s
Selayhus Penyen ve üstündeki yarım cekete bayıldım... :nazar: Ceketi nereden aldın acaba? Ben de böyle bir şey arıyordum :kedi:
BarbieveKen Elbisen çok güzel :nazar: Ayakkabılarla uyumu da süper... :nazar: Çok beğendim gene seni... a.s
Burcucum :nazar: Süperrrr süperrr üstündeki mükemmel olmuş... a.s
pepperruhi eteğin ve o bluz, ayakkabılar tam bir uyumsun ya...! opuyorumnanaktan

barbım ınanılmaz guzel ve alımlısın zewklı bebegım benım

barbim barbimm süpersin zarif ince alımlı
özellikle ayakkabılarını çok beğendimm

burcum dekoltene vuuuu diyorum :)
bluzun kalçalarını vurgulamış eee onlarda güzel görünüyor daha ne olsun beğendim canım

pepperruhi fıstık gibisinn

Barbiiii süpeerrsiinn :) nerden aldın elbisenii

barbiiii elbisen çok güsellll teninin rengiii ne ara okadar yandın çok güsel görünüyosun

maix canım tatildemisin kıskanabildim valla siziii çok güsel bronzlaşmışsınızz çok güselsin sendeee

Hepiniz Çok Şıksınız Kızlar Ama İzninzle Bugün Gözümün Kaldığı Tek Kişi Barbi diyorumm....

Buda Bugün ben, ( Bir Görüşmem Vardı Ve Bende Böyle Giyindim, Oje Sürmüyorum Namaz Kıldığım İçin, Özel Günlerimde Sürüyorum Ojeleri..)

DİPNOT:pantalonumda Siyah Fakat Işıktan Dolayı Rengi Tam Belli Olmamış...
4575.jpg

Bunlarda çantam ayakkabılarım ve saatim

4586.jpg

barbieveken :nazar: 41 kere maşaalahhh:asigim:

aklinialirimsmileçok gidemiycem affedin
barbi elbisen çok yakışmış tatlım :nazar:ayakkabını sevmedim sadece olumunekankayizsmile
maixx o ne laa bacaklar vaşşşşşşşşşaklinialirimsmile çok hoş görünüyosun şıklıktan öte yerimseniben
burcucum fiziğin çok hoş dekolte aklinialirimsmile
pepperuhi seninde fiziğin çok hoş güzel bir kombin olmuş :lepi:

Teşekkür ederim ablacım güzel bakan gözlerine sağlık.a.s.

Sağol canım a.s.

Sağol tatlım saçlarım fındık kabuğu renginde

Mersi hayalcima.s.

Josecim utandırdın beni valla çok teşekkür ederim canım a.s.

Bu arada bugün ekleyen barbi burcu rocker ve adını anımsayamadığım beyaz etekli arkadaş sizleri çok beğendima.s.

selam kızlar siyah olan benimmkaydirigubbakcemile3

6390.jpg

KIZLAR herkese tşk ederim alıntıların altına tek tek cvp vermek isterdim ama az önce bihteri toprağa gömüp behlülü kaçırttığımız için şaftım kaymış durumdaa senağlama senağlama senağlama senağlama

maixcm elbisemin markası yok ne yazık kı yanı varda ben alelade bi mağazdan aldım 25 tl olcak sanırım :KK1:
akkabımı beğenenler içinse 69 tlye mangodan aldım kızlar çok rahat tabaları falanda vardı bulunduğunuz yerdeki mangoda hala kalmışsa kapışın derim keşke bulabilsem idiğer renklerindende alcam ben boshayallersmile

nilücüm bu resimde bronzluğum çıkmamış zaten resimlerde hiç çıkmıor rengim
orda daha bile bronzum biraz tatil biraz solaryum dielimmm..

gamze bak bugun herşeyinle tamsın :lepi:
burcuucum sen manken ol ya :KK1: bahar dalı gibisinn
peperuhimiydi kusura bakma cnm tam hatırlayamadım nikini sende çok zarifsin mmm straplezin göz dolduruo :lepi:
maix gerçekten bacaklarına bakmaktan üstünde ne olduğunu hatırlayamadım soryy :kedi:
susucum resimden pek anlaşılmıo ama üstündekiler çok uyumlu duruyo, siyah saçlarından sen suçlusun :KK1:

kokoş topraam aşkitomda gelmiş kolyen ve terliklerin tarzım deil ama dierleri çok hoş durmuş bebemm üstünde..
düş yine düşş yani aklinialirimsmile

askitom canim gömlegini güzel buldum bende güle güle giy , bide yine söyliyeyim dal sin dal masallah
gamzebelinay sende sade ve hos olmusun..

tutim dönüsün muhtesem oldu sari sari kimin YARI :KK1:
sacin , ayakkabilarin , tsörtün, $ortun ve spor rahat halin coook ama cok hosuma gitti, sen bu isi cok iyi biliyorsun :hooray:
arka planda harikaymisss

tutim dönüsün muhtesem oldu sari sari kimin YARI :KK1:
sacin , ayakkabilarin , tsörtün, $ortun ve spor rahat halin coook ama cok hosuma gitti, sen bu isi cok iyi biliyorsun :hooray:
arka planda harikaymisss

teşekkür ederim hayatım çok mersiii...arka plan canım şilemin denizidir en huzur bulduğum yer...:Saruboceq:

aşkitom sarı sana çok yakışıyor kolyen çok güzel bu ekmek almaya giderkenki halinmi vay be maaşallah
susu- sende çok cicisin tatlım
thejackal senide beğendim cnm
Selayhus selimişimin güzel annesi bende bluzun ve boleronu çok beğeniyorum birde bu skinny jeans i en çok yakıştırdığım bayanlardan birisin...
BarbieveKen heyttt elbiseni çok beğendim cnm o ayakkabının aynısının çingene pembesini görmüştüm mangoda ayak numaram yoktu alamadım =(
Burcucum cnm bluzun çok tatlı çok beğendim
pepperruhi yawrum way beeeeee seni tekrar görmek süperrrr
gamzebelinay babetini çok beğendim bir benim siyah babetim olmadı yaa

X