Bugün ne giydin? Çek görelim..

esas konuyu çok anlamadım ,bir ayak meselesi var ama kimin ayağıdır nedir bilmiyorum ve görmedim ...
ama hazır tartışma ortamı çıkmışken bazı arkadaşlar,bazı gereksiz ve yersiz dokundurmalar ve göndermeler yapmışlar...

barbiveken ,bana göre bu topiği yerinde ve usulü ile kullanan, giyimiyle ,tarzı ile ,hatta pozları ile süsleyip ,güzelleştiren belki de en baştaki arkadaşımız dolayısyla ben bu konu da barbinin hakkının yenilmesine izin veremem.. ki kendisi kankam da değil ,ahbabım da değil ..
ama ben , onun hakkına ve emeğine kendimce de olsa bir birey olarak,sahip çıkmak istedim ..
bu yorumu yazmaktanda kendimi alıkoyamadım...

bu topiğe çok sık olmamakla beraber zaman zaman uğrarım,hatta bir dönem düzenli resim eklediğim bile olmuştur...
hatta 1-2 arkadaşımı eleştirdiğim de oldu ...

ama ben hala beğendiğimde kendilerine yorumumu esirgemiyorum tıpkı beğenmediğim zamanlarda yaptığım gibi ,ve o 2 arkadaşla da forum aracılığı ile hoş dialoglarımızda olmuştu...
yani bu tarz durumlar bazen istemsiz olarak bile gelişebiliyor,bazen bazı şeylere 'dur ''deyip ,karşısında durabilmek yada arkasında olabilmekte gerekiyor işin aslı....

ama sadece kankam ,dostum diyede ,al gülüm ver gülüm ,körler sağırlar durumları elbette bana ters,ve zaten bunlar artık kolaylıkla anlaşılır halde..ben kim kimle kanka ,kim kimle paslaşıyor çok rahat görebiliyorum .... bunu yapmamk gerek ,yada en azından replerle pohpohlanmalı kişiler,özel msj yolu ile...
buradan yapılanlar inanın acayip göze battığı gibi inanılmaz itici bir hal alıyor...
bu bu topik adına değil ,genel forum adınadır...

eşarbım biraz açık renk kaçtı ama uygun eşarp bulamadım :sm_confused:
elimde mora uyabilecek, içinde mor ve pembe renk olan eşarp bi buydusempatiksalakcinni
ama gel görki ihtiyacım olan gün geçince süper bi mor bi eşarp buldum :çok üzgünüm:

Son düzenleme:
:roflol:

ortamı yumuşatmak isteriz espiri yaparız oda yanlış anlaşılır
tuti arkadaşımızın amacı sadece muhabbeti değiştirmekti
gelgörki gündemi değiştircek yeni bir malzeme çıktı
inanınki kalp kırmaya değmez

topic esas amacına geri dönsün
bgn markete giderken

eşarp modelim daha net belli olsun diye yüzümü ekledim

Son düzenleme:

aynen yaaa
valla katilmayim diyorum ama tam ortam yumusadi diyoruz bide bakiyoruzki tartisma yaraticak bi mesaj daha cikiyo
bu arada tuti kankim fln degil simdiye kadar hic sohbetimizde olmadi
arkadaslarini savunmaya gecti demeyinde opuyorumnanaktan

eşarbın hariç uymuş ve gömlek renginde hoş olmuş BENCE.. sanırım yanındaki beyazlı kişi gelin hanım olsa gerek yerimseniben

topic esas amacına geri dönsün
bgnki markete giderken

[/url][/IMG]

pozunu sevsinler kaydirigubbakcemile3 spor olmuşssun yerimseniben bişi dicem eşarp'ı geri are eşarp'mı oluyor yoksa şalmı oluyor bilemicem ama öyle yapma be canım yani yapta şu aylarda olmuyo kanımca. sanki kışın daha çok yakıştırıyorum bu tarz kullanan kişilere böyle modelii..

Off her kafadan bir ses çıkıyor.
Hadi benimkinden de çıksın bari.
Her yerde bi tartışma her yerde bi polemik... Ve bunu yapanlar hep kadınlar kadınlar kadınlar kadınlar.

gamzecim haklısın bu sıcakta paşmina şal çekilmiyo
markete gidiyodum eşarp bağlamaya üşendim bu şalları bağlamak daha kolay oluyo ütü istemiyo

kızlar nezaman topice girsem,
sürekli konuyu gözetliyorsun ama resim eklemiyorsun gibi mesajlarla karşılaşıyorum
Nickim gösterilerek yazıldığını görmedim hiç ama, yine de takılıyor insan kaydirigubbakcemile3
ben bu aralar çalışmadığım için, ve ev halim eşofman-tişörtü aşmadığı için resim eklemiyorum..
Hafta sonundan bir fotomu paylaşıyım sizinle :))
Boydan olanı yok, ama altımdaki etek-pantolon :))

edit.........

Son düzenleme:
hoşgeldin aramızaa, etek pantalon sanırım oldukça bol gelmiş badinde keşke beyaz olsaydı dicem ama fularınla uymuş, saçlarının uzunluğu ne güzel öyle maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…