Bugün ne giydin? Çek görelim..

hakikaten yaaa benimde ilgimi çekti
hemde hiç msj yazmamış :uhm:

bende uzaktan takip ediyodum
mesaj kalabaligi yapmamak icin hic yazmadim
bugüne kismetmis sempatiksalakcinni
belki oda benim gibi düsünerek yazmamistir kaydirigubbakcemile3

Günaydıın

TUTİCİĞİM yaptığım yanlışlık için özür dilerim Ablacığım Şeniz
BONNY= Tüniğine ve ayakkabına bayıldım Sanada çok yakışmış güle güle giy
JADEE=ciğim çok hoş görünüyorsun

bu fikrinize maalesef katılamayacağım. farklı düşünüyoruz.
bu topikte yüz koyan arkadaşlar var. yüz ve kıyafetler bence bir bütün oluşturmalı. saçı başı makyajı uyumlu olmalı. kıyafetine uygun makyaj yapmalı bir bayan. bazen bakıyorum. yüzünüde koymuş gözünüde çekmiş,makyajınıda görüyorum. benim hoşuma gidiyor. bana hiç saçma gelmiyor, alakasız olduğunuda sanmıyorum. çünkü yüz ve vücut bir arada daha hoş bir görüntü veriyor. ha,yüzünü kapayanlar var. sakıncalı bulup. . çoğumuzda bunu yapıyoruz. ama yüzünü çeken de benim hoşuma gidiyor. uyuma bakıyorum makyaja bakıyorum bence topikte yüz resmi de, olabilir .isteyende koyabilir.

bitmek bilmeyen kabul günümüzde bugünde böyleydim ...ayakkabım leoparlıydı uzaktan belli olmadı diye yakındanda çektim görmemişin ayakkabısı olmuş demeyin diye belirtmek istedim ehehehe

Bu kız süper yavboshayallersmile

takipçinim yevrimaklinialirimsmile

hakkımda konuşulmuş cevap hakkım doğdu :1closedeyes:

haa ewt unutmusum bi zamanlar etiketlerin tamami senle doluydu haklisin isi uzmanina birakmak lazim neyse hayirli kandiller. .

etiketle egomu tatmin etmek isteseydim farklı farklı üyeliklerle topice girer burayı etiket yağmuruna tutardım lovely ayy pardon tatlım bonny -tatlicadiarzu-
nedense karıştırdım birden seni lovelyle fisfisfis

he birde senin resim eklemeye başlamanla buraya etiketlerin doluşması arasında müthiş bir bağlantı görüorum nedense CADIARZU
hayırdır inşallah CADIARZU

pandoracım teşekkür ederim düşüncelerin için :asigim:

Bugün kırmızı pantolon giydim nedense hiç sevmedim.Hep aklımdaydı geçen aldım bi tane severek ama çok carttt durdu galibaaaaa hiç rahat değilim mafoldumben

Sizce kırmıı pantolon modası geçti mi :)))))

Gamze
tuti
lilyum_85
hanturks

çok teşekkrederim kızlar
aslında eşarbım mor beyaz ve pembeli ama içinde siyah yoktu :) uymamasıda bundan sebep evet :)

merhabalar kızlarrrrr bugünde böyleyim eteğim pek belli olmasada gri füme siyah ve mor rengi karışımı saten eteğim bayanssulusmile

NektaR ; tatlım saçların çok güzel ya :) çok sevdim ben senin saçlarını :) bol pantolonunda çok hoşmuş canım benim... opuyorumnanaktan
Su-Perisi ; tatlım elbisenin sade hali inanki daha hoş ve bu kez çok çok çok beyendim elbiseyi üzerinde.eğer bu şekilde durman çok problem olmuyorsa bence böyle giy derim tatlım.yanlış hatırlamıyorsam böyle gezemeyeceğim için bolero giyiyorum gibi bir şey söylemiştin.o yüzden dedim canım.

Arkadaşlar , evet burası bugün ne giydin topiği olabilir.Ama okypete ' ninde dediği gibi makyaj ve saçta kıyafetin bir bütünüdür.Tabiki isteyen yüzünü çekmeden koyar,isteyen karalayıp koyar,isteyende yüzünüde çeker sadece makyajınıda gösterir.Bence yüzünü çekip koyan arkadaşlar,ayakkabısından çantasına çorabına saç tokasına v.s ne bilim böle bi çok ayrıntıyı kare kare çekip koyan arkadaşlar benim çok hoşuma gidiyor.Mesela askito,tweety ve barbie ben bu tatlı 3 bayanın paylaşımlarını çok seviyorum :) Burda bütün bayanlar kendilerine göre şık.Herkes kendi tarzına göre giyiniyor sonuçta.Benimde şöyle bir yapım varki birini beyenmediğim zaman yani hiç beyenmediysem o günki giyimini ya hiç yorum yapmıyorum yada hoş olmuş fakat şu kısmı olmamış v.s gibi uygun bir dille belirtiyorum.Ama kalp kırmadan arkadaşlar...! Çünkü sonuçta herkesin bir yapısı var.Bazı insan eleştiriye çok açıktır bazı insanda kırılır...O yüzden ölçülü yorum yapmalıyız..

Carefully ; yorumlarına istinaden cevap yazıyorum.Seninle bir tanışmışlığım yok.Aramızda geçen bir problemde yok.Dışardan bakan biri olarak evet gözüne bu durum tuhaf gelmiş olabilir.Bende özelden yada reple Gamze ile arkadaşlığımızın bitip bitmediğine istinaden sorular aldım.Evet biz bi dönem iyi arkadaştık.Ama her arkadaşlık ebedi kalacak diye bir şey yok.Birbirimize kırıldık ve artık konuşmama kararı aldık.Gerek o bana kırıldı gerek ben ona kırıldım.Anlaşamadık ve artık konuşmuyoruz.

Günlük bölümüne gelincee.... Alıntı olayını sadece Gamze yapmadı.ıstiyorsan gir bir daha bak bakalım.Öyle bir şey söylemişsinki.Ben sadece Gamze alıntı yaptığı için mi Kazen'den böyle bir talepte bulundum.Ben Kazen'e ricamı belirttikten sonrada alıntı yapan arkadaşlar oldu.Hatta alıntı yapmamaları için uyardım bile.Girip bakabilirsin.2 kez irtibata geçtim Kazen'le. 2.irtibatımızda ricamı kırmadığı için ve ricamın ardından hemen aynı gün içinde günlük bölümünde uyarıda bulunduğu için bende teşekkür etmek istedim.Çünkü orası bugün ne giydin,geyik sohbeti,evlilik bölümü,2010 anneleri v.s gibi paylaşım yaptığımız diğer topikler değil.Orası hepimizin içini döktüğü sanki kendi günlüğümüzmüş gibi paylaşım yaptığı bir bölüm.Hatta o kadar çok mesaj aldımki ben.Bazı arkadaşlar günlükten yazmış bazı arkadaşlar özel mesaj atmış bazı arkadaşlar reple yazmış.Hepsininde dile getirdiği şey .. "Evet alıntılar gerçekten göz yoruyordu Kazen'e olan rican için tşkler" şeklindeydi.. Yani sana anlatmaya çalıştığım şey.Ben Gamze'yle konuşmuyorum diye sırf ona sebeple olan bir şey değil benim Kazen'den günlükteki ricam... Lütfen bir şey söylerken ortaya bir laf atarken bilmeden etmeden yorum yapmayalım.Evet arkadaştık artık değiliz..

Seçil konusuna gelince..
Gülçin konusuna gelince...

Biz artık Gamze'yle konuşmuyoruz diye Gamze başka bi arkadaşını çok sevemezmi KK'dan? Onun için Gülçin değerli benim içinde Seçil.. Elbette sevdiklerimize yorumlar yapabilirz...

Beyaz pantolon olayına gelincede son olarak onuda cevaplayacağım ve bir daha lütfen bu topikte bu tarz saçma diyaloglar çıkmamasını temenni ederek susacağım! Gamze'de beyaz pantalon giymiş.Başka ismini hatırlamadığım bi arkadaşta giymiş.Seçilde giymiş.Benim için ön planda olan kim? Tabiki Seçil.Bu 3 kişi içinde muhatabım o çünkü.Demekki seçilin üzerinde hoşuma gitmiş bende beyaz pantolonu en çok yakıştırdığım bayansın gibi bir şey yazmışım.Bunu lütfen hiç kimseyle alaka kurarak yorum yapmayınız.

BU TOPıĞE ÖNEM VEREN BÜTÜN ARKADAŞLARI ÇOK SEVıYORUM VE TEBRıK EDıYORUM.
BENıM HıÇ KıMSEYLE BıR PROBLEMıM SORUNUM YOK.
KARŞIMDAKı ıNSANLA KONUŞMAMIŞ BıLE OLSAM SIRF ONA YÖNELıK BıR ŞEY YAPMAM BEN.
BURASI BıR PAYLAŞIM FORUMU SONUÇTA!

Herkese iyi paylaşımlar , iyi günler arkadaşlar.

merhabalar kızlarrrrr bugünde böyleyim eteğim pek belli olmasada gri füme siyah ve mor rengi karışımı saten eteğim bayanssulusmile

Canım bende ne bu kız hayırdır bu hafta beyaz ve maviyemi ağırlık verdin diyecektim he Meğerse gri füme siyah ve mor renklerindeymiş eteğin ama hiç belli olmuyor canım net çıkmamış.Ama eteğini çok sevdim tiril tiril cıvıl cıvıl ne güzel.Bende böyle bir şey istiyorum aslında.İşyerindede rahat oluyo bu sıcakta ama henüz bulamadım kafama göre..Canım benim yine bir iş kadını moduna girmişsin bugün hoşuma gitti bakımlı arkadaşım benimmm aklinialirimsmile

aslıhasan burada olay o kadar net ki etrafını süslemeye gerek yok ben sadece kral çıplak dedim. tabi ki sizlerin kararı arkadaşlığınızın devam edip etmeyeceği ama o kadar göze batıyor ki karşılıklı iğnelemeler tepkisiz kalamadım.bir de naçizane ben dostluğun ve sevginin bu kadar futursuzca herkese dağıtılmasına anlam veremedim. hanımefendi bir kızsın bu belli niyetim çomak sokmak değil sadece rahatsız oluyorum ve bunu dile getirdim. hatta şu an ben de buradaki insanları rahatsız etmiş gibi hissediyorum .müsadenle bu konuyu burada kapa tmak istiyorum.herkese iyi paylaşımlar diliyorum.

aslı söylediklerinin hepsine aynen katılıyorum canım kimse kimseyi incitmeden kırmadan karşıdaki kişiyide düşünerek lütfen yorum yapsın yerimseniben bu arada aslıcıım eteğimi mangodan almıştım mango outletlere bakabilirsin çok güzel şeyler var evet tiril tiril ve çok rahat canım bende sırf bugün rahat etmek adına giydim açıkçası...

bugün bakayım canım mango outlet bizim burda profilo avm dede var :) iyi yapmışsın canım havalar çok sıcak esio altta püfür püfür etek oohh hehe :)

daha fazla uzatmak istemiyorum ben söyleyeceğim herşeyi uzunca yazdım anlattım zaten susuyorum artık.
rahatsızlığını dile getirmek elbette en büyük hakkın.ben kendi adıma bundan sonra dahada dikkatli olurum o halde yerimseniben iyi günler..

ben kesinlikle yüzününde çekip koyulmasına karşıyım hee yüzünü çekenlere bi lafım varmı yok ? herkesin kendi özeli ?

ben birkaç kez nette dolanırken bu siteden bikaç bayanın resmini gördüm
hatta başka kadınlara yönelik bi sitede saç modellerine bakarken bi baktım kk den XXXX şahıs

ve o resmi koyan kişide internetten bulup koymuş.. ki bu bana birkaç kez denk geldi
kim bilir resimler daha nerde ne amaçla kullanılıyor

millet kendine facebookta çakma hesap açıyor ... fotolarıda sağdan soldan alıp yüklüyor

ve internet ortamı 100-200 kişiye özel değil tüm dünyaya özel ..
bu sitede bile kadın nikiyle üye olup biçok erkeğe rastlamadıkmı sapıkça konuşmalar yapan ??

ve daha bilmediğimiz kaç erkek var allah bilir sadece 1 tıkla alır indirir resimleri bilgisayarına
HANGİ AMAÇLARI İÇİN KULLANIR ORASINI SİZ TAHMİN EDİN ARTIK yerimseniben

çok teşekkür ederim güzel düşüncelerinize gerçekten çok mutlu oldum ..
secl çok hoş bir bayansın , giydiklerini de çoğu zaman çok güzel kombine ediyorsun , herşeyinle yalnız bir eleştirim olacak yüksek bel seni biraz tombiş gösteriyor canım düşük bel giydiğin zamanlarıda takip ettim çok daha zarif duruyorsun .. bu nedenle eteğini beğenmedim sadece fakat bluzün çok yakışmış

bu arada kankam yok allaha şükür benim sevdiğim kişiler bellidir hepsini eşit seviyorum o yüzden yazılanları da hiç üstüme alınmıyorum ..
dün geceden bonny ve aybur u da çok beğendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…