Bugün ne giydin? Çek görelim..

165.jpg

buyur canım şimdi çektim

Bana belin inceciksin diyene bakarmısın yaaaaa kaydirigubbakcemile3 senin benden farkın varmıkii ince belli hatun senii.. kot biraz daha kısa olsa dahamı bi seksi olurmuşssun sankimm birde koyu renk kot olsaaa offf off offf :KK1:

157.jpg

aramıza yeni biri katıldı arkadaşlar maymunun adı fincan olumlu olumsuz yorumlara açıkmış kendileri...
ya allah aşkına bırakın topik kaldığı yerden devam etsin....gerek yok kavgalara hepimiz olgun insanlarız yakışmıyor...

şimdi maymun ekledim diye bana hakeret ettinmi diye bana çıkışmayın amacım sadece ortalığı sakinleştirmek...

Bonny, mavi çok yakışmış...Bir önceki siyah-beyazlı fotodaki kombin ve ayakkabılar da harikaydı bence canım... kaydirigubbakcemile5

Konuyu Toplam 33 Kullanıcı okuyor. (33 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
Bonny, Celinee, cokmasum, Selayhus, gülsü, kkontess, lirik güzel, moon, Setrinisa, love21, KK Pro ÜyeCemre, Ruyamsiin, nhltrk, atropinn, carefully, Maix, Gamze_Belinay, deniz_35, sserm, AnGeL3432, Denmur, Mev*Can, ifilove, __fstk, Kazen, __TanRIcA__, susu_, abroad, xzgi, Zehranur, Tuti, mavi26, DingiltereKralicesi

reyting tavan yapti yapacakkaydirigubbakcemile3
alıntıya alıntı yani bunu diyorum
yanlış anlaşılmasın diye alıntı yaptım

Bonny demekki makyajsız yüzünde çok güzel ve güveniyorsun yüzüne gerek duymuyorsun sanırım.. kokoş halini beğenip beğenmiceğini bilemem ama ykarıdaki resmin hoşuma gitti açıkcası..

157.jpg

aramıza yeni biri katıldı arkadaşlar maymunun adı fincan olumlu olumsuz yorumlara açıkmış kendileri...
ya allah aşkına bırakın topik kaldığı yerden devam etsin....gerek yok kavgalara hepimiz olgun insanlarız yakışmıyor...

şimdi maymun ekledim diye bana hakeret ettinmi diye bana çıkışmayın amacım sadece ortalığı sakinleştirmek...
pandora imzasında bu resmin altına yazmış ya
"ama anne burası istanbul" diye gülmekten kırılıyorum :roflol::roflol::roflol::roflol: :roflol::roflol:

ay ne oluyor ya anladıysam imzamdaki maymun gibi olayım :KK1:
bu arada benim kokoş maymunum kk da ünlü olmuş kaydirigubbakcemile3

Naydi dağılalım bence ohaoldumsmile :eek:
Yok ekşın mekşın
sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni

yaw kandil mübarek gün
gidin bi elinizi yüzünü yıkayın
noluyo bu akşam hepimiz pek bi gerginiz

hepimiz olgun insanlarız diyor maymun resmi koyuyor sırnaşık şey

walla arkadaşım anlayışına hayranım olgun insanlarız dedim ewt maymun resmide koydum ewet olgunlukla maymunun ne alakası war pardon ????
oraya maymun resmi koymam çocuk olduğumumu gösteriyor ????
maymunlar insanlardan daha akıllı bunu biliyormuydun ????

X