Bugün ne giydin? Çek görelim..

[B]nektar hoşgeldin

pantolon eteğin çok güzelebenziyo rengi çok hoş
tişörtünde çok güzelmiş
bütün olarak çok hoş olmuşsun

aslında hiç bol değil, belden sıkıyor bile , oturunca toplanmış belki de boshayallersmile
badim kırık beyaz,
teşekkür ederim canım :))))

kız gamze nektarın badisi zaten beyaz üstüne bolero giymiş ilahi alemsin heeeeee...
yanlışım warsa düzeltsin biri beni sanki t shirtün üstün sarı bolero giymiş gibi geldi arkadaş bana....

kız gamze nektarın badisi zaten beyaz üstüne bolero giymiş ilahi alemsin heeeeee...
yanlışım warsa düzeltsin biri beni sanki t shirtün üstün sarı bolero giymiş gibi geldi arkadaş bana....

Fıstığım işte bende diyorumki keşkesadece sırf beyaz giyse dahamı bi minnoş olurdun diyorumm... gözlerim görüyor bunamadım tutucimm kaydirigubbakcemile3

aybur, minik06 teşekkürler kızlar :)))

evet tuti, bolero var üzerimde, tişörtten ayrı

aybur gayet sadesin ee markete gidiyorusn normaldir hos
nektar etek pantalon benimde cok hosuma gitti kot etek pantalonlara bayiliyorum , bunun pileside var sanirim öyleleride seviyorum,

sırnaşık şey butweetyfb yine girmiş ben de buna taktım iyi mi, kardeş bakıp bakıp napıyon anlamadım ki sırnaşık şey

neyse bayanlar...
b&m eşarbında mor olaymış güzelim ama olsun mor menekşem mor eşarp olmasın ...
ayburcum bakkala giden halin buysa way be diyorum...
nektarcım kombinini bende beğendim ...

topik tartışma meydanına dönmüş. 1 kaç kişi sanırım bugün bütün stresini bu topikte atmış. herşeye ters ters cevaplar yorumlar. okudukça noluyoruz ya dedim. saçmalamışlar kınıyorum böle güzel bi platformu tartışma ortamına döndürmelerini.

veee naçizane yorumlarıma geçiyorum. kimseyi kayırmadığımıda baştan söylemek istiyorum. zira kimseyi daha henüz tanımıyorum. ve hepinize ayrı ayrı benden nazar boncuğu:asigim:

twiti çiçekli elbisen çok yakışmış çok beğendim. son fotoda saçlarınada beğendim söylemeden geçmiyim kuzum.
kontes son 2 kıyafetinde sana çok yakışmış. plaja giderkenki ayrı güzel.
jade işte budur diyorum. etek bolero ayakkabılar herşey uyum içinde hanım hanımcık ne hoşş.
tutii kabul günlerindeki son 2 fotonuda çok beğendimm. sen bu işi biliyosun diyorum başka bişi demiyorum.
xzgi kırmızılı elbisene bayıldım çok seviyorum bu tarz elbiseleri. sanada çok yakışmış.
aşkitom herşeyini çok beğendim. azminede hayuranım dal gibi hatun oldun sonunda maşallah. yalnız kolyen sanki farklı bi kombine daha çok uyardı.
selayhus canım mavi sana çok yakışmış pantolonunda cuk oturmuş ama boleron olmamış gibi geldi bana.
barbiveken kombinin sana çok yakışmış rahat ve hoş.
b&m canım dediğin gibi eşarp kıyafetine uymamış ama gömlek güzel ve sana yakışmış keşke eşarp gömleği tamamlasaydı daha güzel olurdu.
aybur 34 canım kıyafetini fazla seçemiyorum ama mavi ve siyah çok uyumlu ve sanada yakışmış gözlüklerde tamamlamış.
veee
gamze_belinaycım bence gerek yoktu pijamalı fotonu koymana canım benim. sen her ne kadar ortamı değiştirmek adına bile koymuş olsanda olmamış yane. boshayallersmile

atladıklarım varsa kusura bakmasın. tartışma ortamında takip etmek kıyafetleri ayıklamak inanın çok zordu.boshayallersmile

ve farkettimki ne kadar çok yazmışımm wuuuuw

ayburcumeşarbın rengi ne güzelmiş öyle ama gerçekten pişirmiştir o kız kalın kimin duruyo
nektarçok tatlı olmuşsun, fular ve boleron güzel uyum sağlamış
bmbeyaz ağırlıklı içinde siyah ve morlar olan bi eşarp bu kombine güzel olurmuş gibi geldi bana

lilyum seni ayakta alkışlıyom

o kadar yazının içinde geçmişe dönüp foto ekleyenleri bulup yorum yapmanı takdir ettim
tutim sen benim bize addaya giden halimi gör
selayım markete giderken bile foto çekilir olduk yaaaa

hantürksüm şalım ne yazikki kalın ama incelerinden almaya çalışcam

maaşallah maaşallah cnm hep böyle ol cnm seninde enerjine hastayım ayburcum...hatta seni anneme benzetiyorum gezmen tozman aynı annemsin annemin hızına yetişemiyorum oda senin gibi pozitif ve enerjiktir..rabbim uzun ömürler versin size...

çok teşekkür ederim kızlar yorumlarınıza a.s.

ufak ufak gaçhayım, annem uyanıp hala pc başında bulmasın
iyi geceler hepinizee :))

bu arada topici arada takip ediyorum gerçekten resim ekleyenlerin %90 ı çok şık, zevk sahibi bayanlar :)) isim vermiyim bissürü var :)))

ama ben bi tuti hayranıyım, :smiley-cool: belirtmeden gitmiyim :))

ayburcum 747. sayfadan beri hem bakıp hem okuyorum düşün.kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ama bitirdim sayfaları sonunda tabi ama saat 12 buçukta başladım. gözlerim bu ifadedeki gibi oldu artıksempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

çok mersi canım böyle izlenim bıraktıysam sende ne mutlu bana...tekrar teşekkür ederim...opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…