Bugün ne giydin? Çek görelim..

ay Allahım az önce kibarlıktan bahsediyoduk :sm_confused:
olana bakın yaşakkıdı
çok ağır bi laf "miğdem kalkıyo" demek .hiç yakışmadı yasakkelime
Ki "güzellik uzmanı" olan bi kişi bunu bu uslupla söylememesi lazım
Doğrusu benim miğdem kalkmadı.Bence bi insanı aşağılamak daha miğde bulandırıcı:sinifsinif:
Manikür yapmayı sevmiyodur yada yapamıyodur yada yaptırıcak gücü yoktur vs bunun gibi bi sürü sebep olabilir
yada öyle mutludur manikürü takıtı haline getirmiyodur yerimseniben

Son düzenleme:

yok yok kendi ayaklarına bak demek isteeseydim emin ol çekinmeden dobra dobra söylerdim ( ağzm oruç yalan sölicek değilim) sadece gerçekten senin ayaklarını merak ettiğim için yazdım bunu, aslında haklısın ojesizde olsa temizliğe dikkat etmek gerekir.. Şahsen ben senin kadarda detaylı bakmamıştı yakın çekim ayaklara, bundan sonra aklımda bulunsun aklinialirimsmile

Ayrıca Teşekkür Ediyorum sağolasınopuyorumnanaktan

ay ay sorma.ya pazarda 1 liraya tırnak makası törpü var.pedikürümü kendim yapıyorum evde ben kuaförde pedikür yaptırsınlar mı dedim ben.duygu sömürüsüne gerek yok.gereksiz kibarlığada gerek yok.resim koyan kişinin önce bana saygısı olsun aşağılamadım isimde vermedim.bakımsız ayak görmek istemiyorum dedim anlayan ayağına bakım yapar sonra zoomlayıp gözüme sokar ayaklarını.

kaydirigubbakcemile3duygu sömürüsü değil canım belirttim belki hoşlanmıyo da olabilir yerimseniben
kendince haklı olabilirsin ama miğdem kalkıyo demek hoş gelmedi bana a.s

her neyse kandil bugün...

Denmur kimin ayagindan kalkti migden merak ettim ??? benmi kacirdim bisi acaba ???

benim ayaklarim cirkin oldugu icin hic yakindan cekmiyorum ayakkabi cekersemde sadece ayakkabi

kaydirigubbakcemile3duygu sömürüsü değil canım belirttim belki hoşlanmıyo da olabilir yerimseniben
kendince haklı olabilirsin ama miğdem kalkıyo demek hoş gelmedi bana a.s

her neyse kandil bugün...
kandil bugün tabi bende kimseyi kırmam ama bazen kişinin kendinin farkına varması için doğruları söylemek lazım.tırnak aralarında kir birikmiş bir ayak resimi kkulübündeki bir foruma yakışır mı sizce..bence yakışmaz.onları temizlemekte zor değil bendede birikiyor sendede herkeste ama aralarına sokuyorum törpü yada tırnak makası temizliyorum.neys eoda belki bugün temizlicekti temizlemeden önemsemeyip koydu resmini.

bakımsız ayak görmek istemiyorum.zomlamayın :umursamaz:
Sana bu konuda katılmamak işten değil malesef :umursamaz: Ama daha yumuşak söyleseydin keşke hayatım boshayallersmile
bu arada tarzını beğendiğim kişileri söyleyim maix barbiekeven twety84 jade

teşekkür ederim funda38opuyorumnanaktan

tutiiiiiiiiiiiiiiii cokk seksüüsünn aklinialirimsmile

sanirim burda bir tartisma konusu var yine..
hic dalmiyorum o mevzulara, isim var :)
ama o bakimsiz ayak benimkilerse cok pis bozulurum pp

Sana bu konuda katılmamak işten değil malesef :umursamaz: Ama daha yumuşak söyleseydin keşke hayatım boshayallersmile

teşekkür ederim funda38opuyorumnanaktan
pat diye söyleyiverdiysem oda benim kusurum olsun..ama herkes herkesi görüyor biliyor bununda farkındayım

bugün ben plaja giderken...
plaj azcuk uzak ve dolmuşa binmek zorunda kalıyorum , o yüzden bolero giydim yoksaaa sapıkların bön bakışlarına maruz kalıyorum klava:

ayrıca;

*tuti'cim çok şıksın maşallah
her gün her gün nasıl bir kabul günü kız bu :kedi:

*su perisi'mm elbisen çok şık,iyi günlerde giya.s.

*Bonny; çok güsel bir kombin olmuş a.s.

tutim cokk şık hatun olmussun bayanssulusmile o leoparlı agabillilerini gönder banasempatiksalakcinni

teşekkür ederim cnm...opuyorumnanaktan

teşekkür ederim balım yok kız hepsi biliyor sevgilim olduğunu ehuheuheukaydirigubbakcemile3

tutimm ayakkabın ve bluzün süper uymuş ya

çok mersi canımcım saolasın..opuyorumnanaktan

gamze o ne ince beldir öylee kız :)
tuti süpersin kaydirigubbakcemile2

teşkkür ederim cnm mersiopuyorumnanaktan

tutiiiiiiiiiiiiiiii cokk seksüüsünn aklinialirimsmile

sanirim burda bir tartisma konusu var yine..
hic dalmiyorum o mevzulara, isim var :)
ama o bakimsiz ayak benimkilerse cok pis bozulurum pp

çok mersi canım teşekkür ederim...opuyorumnanaktan

ayrıca;

*tuti'cim çok şıksın maşallah
her gün her gün nasıl bir kabul günü kız bu :kedi:

*su perisi'mm elbisen çok şık,iyi günlerde giya.s.

*Bonny; çok güsel bir kombin olmuş a.s.

canım mersi saolasın...sorma ya annemin arkadaşları gliyor 2 gündür...

ayak mevzusu var şimdide benmiyim acaba o bakımsız ayak ???

tuti'cim şahane olmuşsun zaten seni çok beğeniyorum...

bu arada bana yorum yapan beğenen herkese çok teşekkür ediyorum opuyorumnanaktan

delikafaduldentuti resmini büyütüp sorada büyüteçle baktım yok temizsin kaydirigubbakcemile3

tuti'cim şahane olmuşsun zaten seni çok beğeniyorum...

bu arada bana yorum yapan beğenen herkese çok teşekkür ediyorum opuyorumnanaktan

teşekkür ederim cnm saolasın...opuyorumnanaktan

ben o iki parmagini inceledim sen degilsin

kız sen biliyorsun beni benim olmam mümkün değil ki ben ayağıma çok bakan biriyim

delikafaduldentuti resmini büyütüp sorada büyüteçle baktım yok temizsin kaydirigubbakcemile3

hahahah geçtm sınavı yani muju kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…