Bugün ne giydin? Çek görelim..

bitmek bilmeyen kabul günümüzde bugünde böyleydim ...ayakkabım leoparlıydı uzaktan belli olmadı diye yakındanda çektim görmemişin ayakkabısı olmuş demeyin diye belirtmek istedim ehehehe

tutim cokk şık hatun olmussun bayanssulusmile o leoparlı agabillilerini gönder banasempatiksalakcinni

bence herkes samimi olduğu arkadaşlarını övüyo hatta abartarak yapıyor bunu hiç doğru değil bazen bakıyorum isim vermicem bazı üyeler okadar rüküş giyiniyorki anlatamam tamam oda onun tarzıdır saygı duyuyorum benim kızdığım bazı üyelerin çok yapmacık olduğu ay çok yakışmış falan demelerilmaz:hiç samimi bulmuyorumnaniknanik

ayy yine ayni mevzuu etiket herneysee..
xzgim bu resimleri burayadami ekledin kürkünde sanat günesimiz zeki mürenin kürküne benziyormus..
elindeki sigarayida televizyonda diziler sonradan yayinlaninca bulanik gösteriyorlar yaa onlari animsatti bana :)
ben biseyi üzerime alinmadim hatta twetty e sorun onu kac kere begenmedim dimi qiiiiz

bana ''samimi '' yorumlar yapan herkese çok teşekkür ederim
şu topicte yorumlarını ciddiye aldığım kişi sayısı toplasan iki elin parmak sayısını geçmez kaydirigubbakcemile3 İki yüzlüler dolaşıyor aramızda eyvahedigeldismile
bu arada zamanım varsa eleştirimi yapıyorum olumlu olumsuz ama zamanım yoksa beğenmediklerimi geçiyorum bende boshayallersmile
geçelim yorumlara guclubacismile
moon bacaklarını nerde olsa tanırım artık kız maşallah sanki kilo vermişsin tayt sana çok yakışıyor canım saçların çok iddaalı eminim çok yakışmıştır..
deniz çok cicili bicili olmuşsun kaydirigubbakcemile2
gamze vücut fit olunca picama bile yakışıyor :)
bonny bugün bende seni beğendim baştan aşağıya çok şık olmuşsun
tutiiiiiiiiiiiiiiiiiiiişş çok sexi olmuşsun len güne gelen bayanlar gözüne kestirmesin sora seni kaydirigubbakcemile3
jade çok şirinsin ya , çok uyumlu buldum senide saçların çok yakışıyor sana..
superisi elbisem çok güzel ama kilolu mu göstermiş biraz seni sanki :2:
atladığım olduysa sorry bilmiyorumkismile

bence de çoğunluk sadece beğendiklerine yorum yaptığı için bütüne bakınca herkes herkesi çok beğeniyomuş gibi geliyo ama kankalarına yorum yapanlar da var ona bişey diyemicem, iyi yorumlarda kötü niyet olduğuna inanmıyorum sonuçta kimseyi kırmamak için yapılıyor, ama hakaret olan kırıcı yorumlar mutlaka cezalandırılmalı burda kimse kimsenin hakaretini çekmek zorunda değil çünkü bu etiket olayı büyük sorun burda yüzüne söyleyemediğini orda kusuyor karakteri gelişmemiş insanlar

denizcim sana yorum yapıcaktım sahi unuttum saçını açık çok daha beğendim ben bluzün de güzelmiş
superisi elbise güzelmiş ama senin vücut tipine uymamış gibi geldi bana canım biraz kilolu göstermiş

CADIARZU niye göstereyimki gösterende bakımlı şekilde gösterse midem kalkmazdı

hımmm ben şahsen bizzat bu tür yorum yapan kişinin bakımlı ayaklarını görmek isterdim kanımca.. Dedimya Merak sadece Benimkisi.. ( evet insanın başına ne gelirse meraktan gelir derler fakat Ciiddiyim midesi kalkan bakımsız ayak görmek istemiyorum diyen birinin ayaklarını görmek isterdim)

Neyse cevap yazdığın için teşekkür ediyorum..

Neyse şekerler ben yavaştan kaçimm, birazdan ezan okunur namazımı kılıp orucumu açimmm çooook acıktımmmm. HEPıNıZıN KANDıLıNı KUTLARIM....

böyle konuşuyorsam emin ol tırnaklarımın arası tertemizdir.pedikürlüdür.oje sorun değil sürülmesede tırnaklar bakımlı mı bakımsız mı belli oluyor zaten.neyse bende merakından ötürü teşekkür ederim ama başkasının ayaklarına laf etçeğine kendi ayaklarına dön bak durumuna getirme meseleyi.sonuçta topikteki görselliğe bakıyorum ve bakım rica ettim. hayırlı iftarlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…