Bugün ne giydin? Çek görelim..

tutii çok hoş olmuusn kotun artı güzella.s.

teşekkür ederim tatlım opuyorumnanaktan

tutim yavru leoparim cok cekici olmusun ayakkabi ve üstündekilerin uyumu coook hos
snmyndm seninde kiyafetlerin cok cici

mersi güzeller güzelim opuyorumnanaktan

snmyndmayakkabılarına bayıldım rengi falan harika acaba markas nedir ???bilmiyorumkismile

şaka tabiki tatlım kim bakıyo evde allahaşkına, ben koyarsam herkes kaçar valla kısa pijama giydim onu da sıcaktan iyice kıvırdım sırnaşık şey geçmiş olsun tatlım inşallah kötü bişey değildir burdan yazmak istememişsin diye sormuyorum, orucunu da allah kabul etsin ayrıca

Kuzum sana katılıyorum ..Bende sürekli her kıyafete ayy harikaaa lafınıda çok yapmacık buluyorum.
Yani bir insan herşeyi beğenemez ...Beğenmedikleride olur... Bende sadece beğendiklerime yorum yapıyorum herkese ayy çokk harikaa diyemem.
Ama bunu yok bişeye benzeseniz yok seçilin ağzı şöyle böyle diyerek yapmayanlar olsa keşke...Birde gizliden kimliğini saklıyarak değil.Açıkça mertçe ve üslupluca söyleyebilseler keşke.Beğenmeyen yorum yapmaz diye bişey yok ama beğenmediğini güzelce söyleyebilseler .Mesela xzgi geçen gün seçile ne kadar güzel bir şekilde söyledi yüzünü alt alta koymasan falan gibilerinden ..O yazısını gördüm ve çok hoşuma gitmişti ama sonra konu uzadımı ne oldu bilemiyorum oralarını okumadım...
Her neyse... sorun herkes beğenecek gibi algılanmasın ...Kimsede beğenmeyebilir ama bunu argo şekilde sinsice yapmamalı

kaydirigubbakcemile2mon
buda yeni sac rengim saclarım biras dagınık kusura bakmayınkaydirigubbakcemile3

alıntı olmazsa sevinirimopuyorumnanaktan[/QUOTE]
monnn herzamn favorimsinn biliyosun zatennŞeniz

teşekkür ederim tatlım çok mersi...
bu arada çıt çıt al sende uzat saçını olmazmı =) bende snmyndm nin saçını görünce gene uzun saç hayalim depreşti gerçi benimkilerde uzun ama daha uzun istiyorum

amelıyattan ılk cıktıgımda cok usuyormusum
annemde elıne gelen ılk corabı gıydırmıs bana

kendime gelince coraplarım çok kötü diye değiştirdim

ozaman daha acılarım başlamamıştı ayakta durabılıodum sempatiksalakcinni

snmyndmayakkabılarına bayıldım rengi falan harika acaba markas nedir ???bilmiyorumkismile[/QUOTE]

Geçen sene Erbil Süel'den almıştım.

Bu arada beğenen arkadaşlara teşekkür ediyorum.

çok teşekkür ediyorum tatlım kaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktan

Su perisi Tabikide elbisenin sade hali diyorummm zemuszemus

canım valla kendi saçım olmadıkça pek hoşuma gitmior çıt çıtlar ama bi ara kafama eserse çıt çıt takabilirm ama benm saçlarımın arkası kısa önleri uzun biraz daha uzatiim çıt çıtlarımı takiim bari

melisdeniz cok tesekkur ederimopuyorumnanaktan
xzgi gecmis olsun canımopuyorumnanaktan
tuti cok seksu duruyon vallasempatiksalakcinni
su-perisi elbisenin modeli ve rengini begendim

xzgi aaaaaaaaaaa çok geçmiş olsun canm hayırıdır ?bacağınmı kırılmıştı ?

tamamen katılıyorum sana jadecım
herkes bılıyor ben hıc bır zaman herkese cok guzelsın harıkasın dememısımdır
begenmedıgım zaman yorum yapmam oyle bır ortam olusuyor kı bır pohpohlanma yerıne donusuyor.burda cok samımı ınsanlar var bunu bılıyorum,keske herkes boyle olsa belden asagıya vurmasa.kımsenın kımseye boyle bırsey yapmaya zaten hakkı yoktur :umursamaz: ben herzaman elımden geldıkce adaletlı ve kıbar olmaya calısıyorum.umarım bu etıketlerı yapanlar en yakın zamanda ceza alırlar

xzgicim üçüncü resmini çok beğendim canım herşey çok uyumlu görünüyo çoraplar bile sırnaşık şey şaka bi yana geçti gitti şimdi çok daha iyisin maşallah
snmyndm beyaz pantolon çok yakışmış canım, ayakkabıların rengi modeli çok hoş

Son düzenleme:
snmyndmayakkabılarına bayıldım rengi falan harika acaba markas nedir ???bilmiyorumkismile

Bu arada beğenen arkadaşlara teşekkür ediyorum.[/QUOTE]

teşekkür ederim cnm cewabın için...

tak cnm değişiklik olur ama ben sanakısa saçı çok yakıştırıyorum daha öncede söylemiştim hatırlarsan yüz hatlarına çok yakışıyor saç modelin ve rengin maaşallah.

moon bebem saolasın...kaydirigubbakcemile3

xzgim allah cızırtını vermesin kürkle pijama moda ikonum benim alemsin ya ama çoraplarını çok beğendim oyyy o halde bile bizimleydin yawrum ya neyseki atlattın çok şükür şimdi iyisin:Saruboceq:

ezgicimm bununla geçmiş olsun tatlımmmmm çok çok çok geçmiş olsun

xzgi aaaaaaaaaaa çok geçmiş olsun canm hayırıdır ?bacağınmı kırılmıştı ?

teşekkür ederim kızlar ama gectı gıttı sayılır zaten cok sukur eyvahedigeldismile
elektrık dagılsın azıcık gulelım dıye koydum
benım gbı bır tıpı hıc gormemısınızdır hastanede sempatiksalakcinni
menıskus yırtılması ve dız kapagımdan secilcim

sempatiksalakcinni o coraplarım bana hava katan zaten
kendıme gelır gelmez coraplarımı degıstırdım
annemede kızmısım o coraplarla bu kıyafetım hıc uyuyormu dıye kaydirigubbakcemile

Bu arada beğenen arkadaşlara teşekkür ediyorum.

teşekkür ederim cnm cewabın için...

tak cnm değişiklik olur ama ben sanakısa saçı çok yakıştırıyorum daha öncede söylemiştim hatırlarsan yüz hatlarına çok yakışıyor saç modelin ve rengin maaşallah.

moon bebem saolasın...kaydirigubbakcemile3

xzgim allah cızırtını vermesin kürkle pijama moda ikonum benim alemsin ya ama çoraplarını çok beğendim oyyy o halde bile bizimleydin yawrum ya neyseki atlattın çok şükür şimdi iyisin:Saruboceq:[/QUOTE]

hahaha ewet tutım ozamanlar topalezgi derlerdi namımaa sempatiksalakcinni

bak ben bunu üstüme alındım sempatiksalakcinni neden alındım onuda söylim
evet benim yorumlarımda da "şıksın,güzelsin vs vs" güzel sözler vardır.samimi gelemeye bilir başkalarına
ama, olaki ...beni samimi bulmayanlara söylüyorum ben gerçekten beğendiklerime ve beğendiğim kısımlarına yorumumu yapıyorum.ve kibarca şurasu uymamış diyorum

ama tümden beğenmediğim uyumsuz bulduğum kişilere yazmıyorum .
bakıyorum ve içimde bırakıyorum fikrimi , geçiyorum onu
çünki ,insan sonuçta ,alınabiliyo kırılabiliyo,biz her nekadar yumuşak olmaya çalışsakta
tatsızlık çıkmasındansa susmayı yeğliyorum

genel bi yazı bu kuzucum, sen yazınca ,bi acaba dedim.
yani benim yorumlarımı sahte bulanlar varmıdır diye boshayallersmile

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…