Bugün ne giydin? Çek görelim..

kizlarrrrrr hepiniz mikkkeeemmelllsinizzzzzzzzzzzz
relax olun yawww, no kavgaaaa :içelim::roflol:
hazir gelmisken mesaj kalabaligi yapiyiiimmmm:smiley-cool: sempatiksalakcinni
Tutiiiii anamm ne bu güzelliiikkk
deniz o ne bicim fizik öyle bide annesin
kkontess seni yapboz olarak birlestirdiiiimmmm:jeyyar: artik snei taniyoruuuuuuuuum:hooray::roflol:
Barbie, Selayim, tivitiiiim, xzgi, jade sizlerede hayranimopuyorumnanaktan

heeeh merak ediyordum nezaman neyime buseferde mana bulunulcak diyeee... önceden resimlerimde şimdide yorumlar oldu'ki yorumuda ben yapmıyorum yani arkadaşım gelip yapıyor aa ama haklısın demeliydimki gülçin yorum yapma aslı seçile yorum yaptı sen yazma demeliydimm elini kolunu tutmalıydım düşünceni yazma demeliydim dimi doğru tabii haklısınızz
..

valla bende bikac kisiye denk geldim sahsen birbirlerini schleimen eden pohpohlayan ama tabi samimide olabilirler kimsenin icini bilemezsiniz. .

herkes almanca bilmiyo cnm türkce konussan diyorum şakkıdı
türkceden baska diller yasak bu forumdaopuyorumnanaktan
schleimen = yalakalik

ısım zıkredıceksek gamzecım en basıt ornek werım sen mesela bugun pıjema gıyınmıssın bunu
muzıplık dıye koydum demıssın sonucta burası gorsellıkle alakalı bır topıc we sık mı sence...
sureklı sen demıyorum farkındaysan ama en son senı gordugum ıcın aklımda sen kaldın bu yuzden.
mesela senı bende cok sewerım bılıosundur ama resmını gorunce sırf sırın gorunmek ıcın cok sıksın cok tatlısın yazmadım.yanı ya begenmeyınce yazmasınlar yada begenmıs gıbı yapılmasın.

mersi _fıstk teşekkür ederim cnm...

hayatım hemen açıklamasını yapim, aşırı derece yorumlar oldu ve sayfalar resimdiz kaldı yorumlar aldı başını gitti,,, eski resimlerimi alıntı yapsam olmicak daha önceki eklediklerimi eklesem oda olmicak bende artık uzaklaşılsın yorumlar tartışmalar diye kalktım resim çekildik sırf hava dağılsın diye... eve bizim senle asla bir sorunumuz sürtüşmemiz yok olamazda zaten...

herkes almanca bilmiyo cnm türkce konussan diyorum şakkıdı
türkceden baska diller yasak bu forumdaopuyorumnanaktan
schleimen = yalakalik

ben aciklama yapacaktim sen benden önce davranmisin
bide top 10 una girememisim yastik dösek agliyorum Şeniz

:):):) amaann neysee ıste ole sekerıımm ama beyaz kotuna bayıldıım

Allah razı olsun ki bir kişi gördü beni.
teşekkür ederim hayatım:kedi:kaydirigubbakcemile3

Selayhus, bişey daha eklim tatlım.. şu şekilde yorum yapın bu şekilde yorum yapın aman o yazmış sen yazma diye kimseyi yönlendireme ben çünkü HERKESE AÇIK Bı PLATFORM isteyen istediğini yazar burda senin benim gibi....

biz seçille özel mesaja aramızdaki sorunu düzelttik ve aslı seçile yorum yaptı diye gülçin gamzeye yorum yapmicak diye bi kaidede yok burda... yeri gelmişken söylim önceden yok eklediğini bidaha ekliyosun yok aynı kıyafet ekliyosun diye sürekli üstüme geliniyordu şimdide sana kankin yorum yapılıyor ee maşallah yaniii.. ozaman şunuda belirtimmm o ayak mevzusunun sebebide benim ben çektim ayaklarımı böyle yakından yakından.. hadi bununda suçlusu benim..

kontess canim bende gördüm boleronu bile uyumlu buldum canim morla gri rengini cok yakistirim birbirine hatta bolerolu daha cok hosuma gitti yaa

yaw gamze belinay bişeyi merak ettim sen bi kaç ay öncede aslıhasanla kanka değilmiydin hatta bi şarköy muhabbeti almış başını gidiyordu şimçik ne oldu kuzum saf değiştiniz kankalarınızı konuşturup birbirnize laf sokuyorsunuz ve buranın ortamını geriyorsunuz

gamzecim buda senin tarzin canim her zaman en son sözü sen söylemek istiyorsun, önce ortaligi karistirip sonra kenara gecip o kisinin yaninda oluyorsun ..
seni tanimam etmem kiyafetin güzelse güzel derim , hosuma gitmediyse elestiririm, söylerim ben farkettigim bir olayi ... demin zaten yorumunu yapmistin bu olay hakkinda simdi düsünüp düsünüp yazacaksan bi kahve alip geliiim gece uzun olacak demekki

kızlar evden çıkarken resim çekemedim ama gittiğim yerdeki fotodan koyuyorum altımda kot şort ve beyaz örgülü kemer vardı

Arkadaşlar, çok şaşırtıyorsunuz beni ya...akannehir
Gerçekten...guclubacismile
Koca koca kadınlarız hepimiz. Nedir paylaşılamayan?

Ben şahsen beğendiklerime 'beğendim' diyorum.
Beğenmediklerime genelde pek yazmam, çünkü herkes eleştiriye açık değil.:1no2:

Yine de bazen, belki dikkate alır, faydalı olur diye, yapıcı eleştirilerde bulunmaya çalışıyorum.:sm_confused:

Tarzını hiç beğenmediğim bir sürü arkadaşım var bu topikte, normal olarak...
Kimse herkesi beğenemez değil mi? Garip olur.
Ama neden aşağılayalım? Yerinde sözcüklerle uyarırız olur biter. Ama inatla aynı tarz giyiniyorsa da yapacak bir şey yok yani, onun tercihi, bana mı dert...sempatiksalakcinni
herkes moda ikonası olacak diye bir kural mı var
-tatlicadiarzu-

safmı değiştikk lafmı sokuyoruzzzz kaydirigubbakcemile3 hey yarabbim yaaa ne safı değiştiricez biz?? ayrıca biz aslıyla özelden ve msn^den konuşup aramızdaki olayları hallettik ve dediğin gibi buradan atışacak kadarda çocuk değiliz yerimseniben ayrıca bir insanın 1 tane kankisi olacak diye zorunlulukmu varr?? aslı senin kankin gülçin olamaz.. gamze senin kankin seçil olamaz böyle bir zorunlulukmu varrr?? heeh birde kankilerim çoğaldı diye sorun çıksın haydii bakalım gelin cümbüşeeee varmı başka göze çarpan ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…