Bugün ne giydin? Çek görelim..

4403.jpg

bitmek bilmeyen kabul günümüzde bugünde böyleydim ...ayakkabım leoparlıydı uzaktan belli olmadı diye yakındanda çektim görmemişin ayakkabısı olmuş demeyin diye belirtmek istedim ehehehe

ezgiciim ben sana gözün kör die birşey demedim hiçbir zaman tamam bende senin yorumunu okuduktan sonra sana teşekkür etmiştim yorumun için ve o 3 yüz fotomuda buradan silmiştim ya kimse kimseyi beğenmek ya da sevmek zorunda değil ben sadece bana karşı yapılan bu acımasız yanlış üslupla söylenen laflara biraz sinirlendim sadece o kadara ama az öncede dediğim gibi ilahi adalete inanıyorum cezalarını elbet bu kişiler alacaktır...zaten benim kimseyle bir problemim yokki
bu zamana kadar da ben buradan daha önce kime ne yanlış bir laf söylemişim...? ben anlamadım sanki bana karşı herkes bir tavır aldı bir anda...

canım gecmıste yazdıgın yazı vardı ya yuzde doksan herkes benı guzel bulur dıye baslayan..ondan bahsedıyorum daha fazla uzatmaya gerek yok zaten.emın ol kı ortaya cıkar daha oncede soylenmıstı zaten etıketler takıbe alınıcaktır dıye,bırazcık sabret bakalım sıra sana gelıcek :KK1:

gamzecim pijamaları halını sevsınler
umarım amelıyat olmazsın ben sımdı dızımden amelıyatlı resımlerımı koysam ınanamazsın pıjama ustumde kurk :KK1: :KK1:

tutımm cok guzel olmussun bebegım
ustundekının aynısı bendede var mangodan almıstım senınkısıde mango mu bılmıyorum ama :KK1:

gamzecim pijamaları halını sevsınler
umarım amelıyat olmazsın ben sımdı dızımden amelıyatlı resımlerımı koysam ınanamazsın pıjama ustumde kurk :KK1: :KK1:

teşekkür ederimmm güzel yüzlümmm...
inşallahh ezgimmm inşallah canım yaaa vallahi çok korkuyorummmm.. umarım ilaç tedavisiyle geçer :gitme:

tutim ayakkabıların badinle nekadar uyumluuuuuu harikaa ...

mersi cnm uydurduk bişeyler sıkıldım misafir ağırlamaktan...mafoldumben

tutımm cok guzel olmussun bebegım
ustundekının aynısı bendede var mangodan almıstım senınkısıde mango mu bılmıyorum ama :KK1:

canımcım çok mersi tatlım benimki mango değil canım bershka ama mangodada wardı sanırım aynı model...kaydirigubbakcemile2

tuti bayıldım bayıldım
kotunun markası nedir
ayy ya çok güzelsin sen

tuticimçok seksii olmuşsun tatlımm sengözlerimebaksanab ben leopar desenini pek sevmem ama sana yakışmış canım
gamzee renk ve desen uyumun hiç olmamış ayrıca da alt pijaman üzerinde bol durmuş hiç beğenmedim otur sıfır lülülülülülü şaka bi yana senin kedili pijamanı sevsinler, ben de bugün pijamalıyım bana da koydurucan şimdi pijamaları yarıştırıcaz sırnaşık şey
bu arada geçmiş olsun inşallah ameliyatsız geçirirsin her neyse canım

Son düzenleme:
tuticimçok seksii olmuşsun tatlımm sengözlerimebaksanab ben leopar desenini pek sevmem ama sana yakışmış canım
gamzee renk ve desen uyumun hiç olmamış ayrıca da alt pijaman üzerinde bol durmuş hiç beğenmedim otur sıfır lülülülülülü şaka bi yana senin kedili pijamanı sevsinler, ben de bugün pijamalıyım bana da koydurucan şimdi pijamaları yarıştırıcaz sırnaşık şey

Lokumum bilerek bol giydim bitanem bol giymek zorundayım hem sıcaktan hemde rahatsız olduğum için :gitme: valla oruçlu olduğum için birde sıcak olduğu için ve evin içindede olduğum için renk menk hiç bakmadım ne bulduysam çektim üstümekaydirigubbakcemile3 ayy sende koy yaa hep kot , etek, elbiseli halimizimi koycaz boşweeeerrr ekle gitsin yavrum kaydirigubbakcemile3

tutim yavru leoparim cok cekici olmusun ayakkabi ve üstündekilerin uyumu coook hos
snmyndm seninde kiyafetlerin cok cici

tuti bayıldım bayıldım
kotunun markası nedir
ayy ya çok güzelsin sen

cnm çok mersi hemen baktım markasına
collezion cnm colleziondan almıştım indirimden 19.90 dı fiyatı bir bak istersen belki bulursun...
kaydirigubbakcemile5

sıcaktada hiç çekilmez tutim yaa

walla çekilmiyor cnm aklinialirimsmile

bu arada geçmiş olsun inşallah ameliyatsız geçirirsin her neyse canım

hanturks cnm ben çok severim leoparı yatak örtüm bile leopardır hehehe...
teşekkür ederim canım mersi...
kaydirigubbakcemile5

tuticiim çok tatlı olmuşsun canım bende senin gibi leopar deseni çok severim :KK1: sanada cidden çok yakışmış :nazar: :nazar: a.s.[snmyndm adlı arkadaşım pembeler çok cici olmuş kaydirigubbakcemile5 canım bu arada saçlarında çok güzelmiş bende uztmak istiorum ama bi türlü uzatamıorum maalesef her defasında şeytana uyup kestiriorum saçlarımı bayanssulusmile

X