Bugün ne giydin? Çek görelim..

gnydncımmm saclarında sende cok güzelsin güle güle kullan ayrıca tatlışımmmmopuyorumnanaktan
maixcimmm çok sekersin yine guzuummmmopuyorumnanaktan
selayhuscummm çok hoş olmuşsun canımcımmmopuyorumnanaktan
darkolivecimmm elbisen cok yakışmış çok şeker olmussun canımcım bu arada dogum günün kutlu olsun canım nice güzel senelere eşinle ve ailenle inşallahhha.s.a.s.a.s.

gnyd64 ve melike-ecesu ikinizede tsk ederim canlarim sagolun..

darkolive dogum günün kutlu olsun

o güzel simanı biliyorum canım bilmem mi olumunekankayizsmile
saçın felan çok hoş geldi, normalde yüzün açık da foto koyduğun için söylemiştim olumunekankayizsmile
anlıyorum canım, maşallah sana boshayallersmile

seni seçmemek mümkün mü zemuszemus
yalnız sen liseli miydin akannehir ohaoldumsmile

selayım maşallah çok güzel görünüyorsun yine Şeniz
şalına kurban olim olumunekankayizsmile e amerika soğuktur şimdi canııım :roflol::roflol:

çok tatlı görünüyorsunzemuszemus
elbisen de çok güzel, renklerine bayıldımmm bayanssulusmile

ççoookkkk teşekkür ederim kızlar güzel dilekleriniz için, saçlarım belime kadardı benim, tam doğum günümde kestirdim daha yeni alışmaya çalışıyorum :))

Nikonum, barcman ablacigim, hanturksüm vee twettyciiim hepinize ayri ayri tesekkür ederim begenmenize sevindim

:))) hemende gördünn
onu yeni aldım internetten spor salonunda hocanın gösterdiği hareketleri evde tekrar ediyorumm.
yok canım yaa inanıcam valla mutlu ettiniz beni daha var aslında kilomm.
teşekkürlerr şekercimm

ben de aldım plates topu yaparım diye. şişirdim duruyor öyle.. salonda puf niyetine ayağımı uzatıyorum üzerine rahat oluyor kaydirigubbakcemile3 sen gayet iyisin canım inanılmıcak birşey değil a.s

Selayhus çok hoş görünüyorsun :nazar:

günaydın bayıldım bittim sana maşşallah:nazar:
selayhusum pantolonun çok güzel cuk oturmuş:lepi:
belinayvav diyorum:1shok: elbiseni çok beğendim ama cesaret isteyen minilikte sengözlerimebaksanabeee bacaklar güzel olunca :lepi:
demotyh yaz gelmiş ohhhh opuyorumnanaktan
darkolive mutlu yıllar elbisen çok güzel:lepi:
maix yine çok hoşsun:lepi:
dremlover tek kelimeyle bayıldım kombinine yeni kapanmana rağmen çok hoş giyiniyosun
şal modeli çok yakışmış:lepi:
kkontes yine çok hoşsun ben tuttum seni gözüm sende:jeyyar:

[B]twety sen bu poz verme işşini biliyon yine çok hoşsun[/B]

merhaba arkadaşlar :)bu bölümü çok beğeniyorum ve bundan sonra yorumlarımla burdayım daha sonra da kombinlerimleee:))

yaz geldi herkesler çok şık bakımlı maşallah

gamze gamze elbisen çok güzelmiş tatlım sen de çok güzel taşımışsın :nazar:
teşekkür ederim balım alkisalkisalkis

belinay elbise çok yakışmış,güle güle kullan
teşekkürler esmer güzel şirin anne opuyorumnanaktan:emir_bebek:
belinayvav diyorum:1shok: elbiseni çok beğendim ama cesaret isteyen minilikte sengözlerimebaksanabeee bacaklar güzel olunca :lepi:

Teşekkür ederim kaydirigubbakcemile3 bende ilk kez bukadar minilikte bi elbise aldım ama napim çok hoşuma gitti ayburcum omuzundaki işlemeler falanyerimseniben

arkadaşlar nicklerinizi tek tek alamıyorum hepiniz çok şık,çok hoş,çok zarifsiniz.. kombinleriniz bir harika... zemuszemus
ah birde şu alıntı işi olmasa.. defalarca aynı fotoları görmekten sıkıldım açıkcası )
alıntı yapılmadan nicklere yorum yapılsa daha hoş olur bence..

ayrıca şimdi ilerledim biraz geçmişin içinde ve barbinin şapkasına aşık oldummm:asigim:

tşkler kuzumm, bende şapkamı çok sevdim ..
fatihteki haşema mağazasından 15 tl
almak isteyenlere duyrulur :ecrin_bebek:

Ya kızlar ben buraya baktığımda kendimi cennette hissediyorum.
Süpersiniz :nazar:

vayyy iltifata bak, bende resim eklediğim içünn üstüme hemencik alınıyorum saoll balım :asigim:

kontessss saçın başın kıyfaetin herşey herşey çokk hoş, yanlız altına keşke beyaz tayt giyseydin biraz kışlık havası var kombininde :CüvCüv:

gamze elbisen çok güzelmiş gerçekten, sanada çok yakışmış altına o ayakaknı çok klasik olmuş ama ya babetle yada platform bi ayakkabıyla kullan bence :CüvCüv:

gnydınn benimde gözüme incecik geldin çok tatlısın :CüvCüv:

darkolive elisen çok tatlı canımm, çantan ve terliklerinde güzel ama bu kıyafete gitmemiş yanlız :CüvCüv:

seloşummm seni görünce ben burda kurdeşen döktüm nan akannehir
kombinin başarılı , elit duruyorsun bayan duracell delikafadulden

unuttuklarım varsa , affınıza sığınıyorumm :Saruboceq:

bihaftadır canım hiçbişey yapmak istemiyor resimde koymak gelmedi hiç içimden
bugün böyleydim

Tivitim senin resmini alıntılardan gördüm mesajına ulaşabilmek için de kaç sayfa öne geldim kafamçokkarıştı

Çok hoşsun herzamanki gibi.Saçlarını örünce çok cici olmuşsun yakışmış.Hep aynı yerde çekiniyon sen de kuzum ya sempatiksalakcinni

Öpüldün kocaman olumunekankayizsmile

4185.jpg

merhaba kızlar
bugün değil ama haftasonu böleydim hava dehşet sıcaktı
çanakkale gezisi yaptık harikaydı çok yorucu oldu belki ama değidi herşeye rağmen çok etkliyici bi gündü

4208.jpg

Siz de çok hoşsunuz.Çok beğendim.Ben de kapalı bir bayanım ,sizin gibi giyinenleri görünce çok hoşuma gidiyor valla opuyorumnanaktan

Başınızdaki mavi şalı nasıl bağladınız öyle ben mi beceriksizim ya sempatiksalakcinni

Çok yakışmış.Hep öyle mi bağlıyorsunuz başınızı yoksa değişik modelleriniz var mı böyle ..opuyorumnanaktan

Teşekkürler canım cevabın için. Ben de boyamak istiyorum ama o rengin asıl adını ve ilk boyamada elde edebileceğim markayı bilmediğim için sormuştum. Çok hoş bir renk, yüzün görünmüyor ama eminim çok yakışmıştır. opuyorumnanaktan

kayısı rengi falan demişti sanıırım canım.balyaj :))

Tivitim senin resmini alıntılardan gördüm mesajına ulaşabilmek için de kaç sayfa öne geldim kafamçokkarıştı

Çok hoşsun herzamanki gibi.Saçlarını örünce çok cici olmuşsun yakışmış.Hep aynı yerde çekiniyon sen de kuzum ya sempatiksalakcinni

Öpüldün kocaman olumunekankayizsmile

Siz de çok hoşsunuz.Çok beğendim.Ben de kapalı bir bayanım ,sizin gibi giyinenleri görünce çok hoşuma gidiyor valla opuyorumnanaktan

Başınızdaki mavi şalı nasıl bağladınız öyle ben mi beceriksizim ya sempatiksalakcinni

Çok yakışmış.Hep öyle mi bağlıyorsunuz başınızı yoksa değişik modelleriniz var mı böyle ..opuyorumnanaktan

AY KIYAMAM yordum mu seni kuşum kıyamam o barnaklarına senin Şeniz bitanem mekan hep aynı çıkıyo çünkü yukarda bi yere koyuyorum telefonu daha dorusu yapıştırıyorum sempatiksalakcinni

günaydın bayıldım bittim sana maşşallah:nazar:
selayhusum pantolonun çok güzel cuk oturmuş:lepi:
demotyh yaz gelmiş ohhhh opuyorumnanaktan
darkolive mutlu yıllar elbisen çok güzel:lepi:
maix yine çok hoşsun:lepi:
dremlover tek kelimeyle bayıldım kombinine yeni kapanmana rağmen çok hoş giyiniyosun
şal modeli çok yakışmış:lepi:
kkontes yine çok hoşsun ben tuttum seni gözüm sende:jeyyar:

[B]twety sen bu poz verme işşini biliyon yine çok hoşsun[/B]

meysii ayburr :KK1:

AY KIYAMAM yordum mu seni kuşum kıyamam o barnaklarına senin Şeniz bitanem mekan hep aynı çıkıyo çünkü yukarda bi yere koyuyorum telefonu daha dorusu yapıştırıyorum sempatiksalakcinni

Bişi sorcam kardeşim saçlarını boyatacak da senin rengin ne oluyo şimdi..

Çok yakışıyo bu renk sana kuzum benim :kedi:

hava burda sadece ama sadece 15derece..
kiyafetlerim daha önceden vardi bu kombin degildi gerci ama salli malli yoktu gerci oda kaymis biraz ama .. siz yanarken biz donuyoruz malesef

Selayhus kuzum sen de çok tatlısın.

Senin fiziğine bayılıyorum zaten.Ne güzel hiç fazlalığın yok opuyorumnanaktan

Kıyafetin uyumlu herşeyiyle Şeniz

Selayhus kuzum sen de çok tatlısın.

Senin fiziğine bayılıyorum zaten.Ne güzel hiç fazlalığın yok opuyorumnanaktan

Kıyafetin uyumlu herşeyiyle Şeniz

:dance: vereliniortak Şeniz :lepi: olumunekankayizsmile

hanturks canim kiyafetlerin hos ve sade , takilar konusunda ayni fikirde degiliz ama :lepi: evde bazen bi taki takayimmi diyedüsündügümde sen geliyorsun aklima :KK70:

Son düzenleme:
X