Bugün ne giydin? Çek görelim..

dream çok hoş olmuşsun yakışmış mavi :nazar:
:nazar:

t

dreamlover canim badinle esarbin cok uyumlu dudaklarinda masallah diyorum sempatiksalakcinni

t

dream canım arkadaşım bu resimdeki duruşuna endamına bayılmıştım Şeniz
çok karizmatik olmuşsun bebeğim zemuszemus

teşekkür ederim kızlarrr moral oldunuz bana cidden öpüyorumopuyorumnanaktan:1hug::asigim:Şeniz

hehe öykünün annesi lafı hoşuma gitti :)
Burda hepiniz cicilerinizi giyiyosunuz ben şişko göbekli oldum giyemiyorum paçoz gibi giyiniyorum ama haksızlık bu:ecrin_bebek:

ama haksızlık diyip kafamın tasını attırma. ben giyiniyomda ne olyu bak tek tabancayım ve benim öykümde olmicakk. senin sana benzeyen dünya tatlışı bi bebişin olucak meleğimm.. teyzesi yer onu yerrr :)) ayrıcaa hamişlik eminim güzelliğine güzellik katmıştır sen herzamamki gibi mütevazi olduğun içinde bunu söylemiyorsun tabiside :))

ama haksızlık diyip kafamın tasını attırma. ben giyiniyomda ne olyu bak tek tabancayım ve benim öykümde olmicakk. senin sana benzeyen dünya tatlışı bi bebişin olucak meleğimm.. teyzesi yer onu yerrr :)) ayrıcaa hamişlik eminim güzelliğine güzellik katmıştır sen herzamamki gibi mütevazi olduğun içinde bunu söylemiyorsun tabiside :))
artık çirkinde olsam umrumda değil kızım içimde o yüzden umursamıomki:)

KONTES kedicikli bluzun çokgüsell saçlarının rengi takıların boy pos maşallahh

gamze elbisen hoşmuş aporetli çok moda bu yıl fakat ayakkabı onları giyme bihter modeli ayakkabıalr var bu yıl onlar daha bi hoş olur elbisenin altına

bulamadımki asıl anlatmak istediğimi
ama bu tarz
nursace-abiye-ayakkabi7-4947.jpg
]

geçenlerde you know arkadaşımız eklemişti kardeşinin nişanında giydiği elbisenin altına işte o ayakkabılardan geri sayfalara bakarsan görürsün

kontessscim herseyinle süperrrrr olmuşsun canımcımmmmopuyorumnanaktan
gamzecimmmm tek kelimeyle harikasın balımmmmopuyorumnanaktan

Nilüüü ayakkabılar güzelmişşş hımmm bak ben bi araştırim bunu girdin kanıma :)

melikecim guzuum teşekkür ederim o senin harikalığın bidenem :)

"kkontess"
Elbisen çok güzel, tokan elbisenin pullarıyla uyumu yakalamış, takılarına bayıldım ve çantan çok güzel. a.s. Taytla sandalet birbirini tamamlayamamış tek hoşuma gitmeyen bu oldu .. Ben babetle tamamlardım bu kombini.

babet arayışındayım kuşum,istediğim gibi bi şey bulamadım ama henüz bilmiyorumkismile gerçi bulsam da giyer miydim bilmiyorum çünkü rugan olduğu için sandalet,çantayla dha iyi dururmş gbi geldi :kedi: teşekkür ederimmm a.s.

tweetty bluzun süpermiş, şıkır şıkır zemuszemus
gnydn64 çok uyumlu olmuş.. vücudumuzun fitliğini de arkadaki plates topuna borçluyuz sanırsam kaydirigubbakcemile3

kkontess çantana bittim. çok güzelmiş.

Gamze üstündeki elbise süpermiş, çok yakışmış.. ben giysem benimki beni vuracağı için elbiselere pek yanaşamıyorum kaydirigubbakcemile

daha göseli senin ola inş kuşummm bayanssulusmile

KONTES kedicikli bluzun çokgüsell saçlarının rengi takıların boy pos maşallahh

gamze elbisen hoşmuş aporetli çok moda bu yıl fakat ayakkabı onları giyme bihter modeli ayakkabıalr var bu yıl onlar daha bi hoş olur elbisenin altına

çok saol bebişimmm :kedi:

kontessscim herseyinle süperrrrr olmuşsun canımcımmmmopuyorumnanaktan
gamzecimmmm tek kelimeyle harikasın balımmmmopuyorumnanaktan

saolasın bitanesiimmm muckkka.s.

Son düzenleme:
pişşttt kızlarr ben geldimmmm, geçen gün bakırköye çıktm ve bi elbise gördüm çok hoşuma gitti ve aldım adıda bihter elbiesiymiş :))) nasıl sizcee??

Not: Öylesine alel acele aklıma geldi giyindim ve size görmek istedim tabi bunun daha takıları falan olucak tamamlicam yani makyajdı ojeydi küpeydi bileklikti çantaydı falan..
belino elbisen çok güzel kaydirigubbakcemile2 güle güle giy zemuszemus
ayakkabı için de nilüferne katılıyorum kaydirigubbakcemile5

twettyim gölgene bende bittim o ne muntazam bir kivrim öyle :)) :jeyyar:
gndyn64 canim sonradan editlemisin sanirim az cok taniyoruz birbirimizi icimde hic kötü bisey olmadan yazmistim zaten.

sorun yok canım benimm Şeniz

gnydn ilk fotonda uzatma var gibi görünmüyor tek kelimeyle fit görünüyorsun akannehir
yeleğine ve pantolonuna bayıldımm opuyorumnanaktan
keşke yüzünü de görseydik saçın felan çok değişik geldi çok beğendim fıstık gibisin bayanssulusmile

saol canımm
1 sene sürede 20 kilo verdim
bu sözleri duymak çok hoş opuyorumnanaktan
ama biraz daha var spora devam kaydirigubbakcemile2
canım aslında yüzümü kapatmıyorum ben ama fotoları makineyi 10 sn ayarlayıp kendim
çekiyorum 10 saniyede poz veriyim derken suratım bi tuaf çıkıyor o yüzden kapattım
saçımı 1 ay kadar oldu kestireli ekliyeyim senin için önceki fotodan

gnydncımmm yine harikasınnnnn canımmmmmmopuyorumnanaktan

canımsınn teşekkürlerr opuyorumnanaktan

gnydn64 çok uyumlu olmuş.. vücudumuzun fitliğini de arkadaki plates topuna borçluyuz sanırsam kaydirigubbakcemile3

:))) hemende gördünn
onu yeni aldım internetten spor salonunda hocanın gösterdiği hareketleri evde tekrar ediyorumm.
yok canım yaa inanıcam valla mutlu ettiniz beni daha var aslında kilomm.
teşekkürlerr şekercimm

nnilüfern o kafes ayakkabılardan deichman mağazalarında bulabilirsin...sanırım trabzondasın ama bilindik markalarda zarada farklı modeller var onun yanı sıra nine vest,hotiç gibi bilindik mağazalarda bulabilirsin...

X