Bugün ne giydin? Çek görelim..

nilüferncim şimdi aklıma geldş stradivarious yada bershkadada var

niye qız hayırdır akannehirolumunekankayizsmile

hayir cancagazim hayir hayir Şeniz 2 günden beri göremedim yeni kiyafet en son gölgene vuruldugumla kaldim hala aklimda sempatiksalakcinni

askitom gün gectikce inceliyorsun canim hos olmusun o yelek almanlarin meshur kiyafetleri deseninde geldi yanilmadim degilmi ??

hüzüncümm bolero ile saç aksesuarının uyumu süper kuşummm a.s.
küpelerini de beğendimmm :kedi:
manzaranın da maşallahı varmış hanii,yaşadığın yer kocaeli diyor ama arka planı izmir güzelbahçe'ye benzettim bi an:bbo: memleket özleminden saçmalıyorum galiba artık :a015:

yalnız nacizane öneri; ya yüzünü karala kuşum ya da resmin sağına soluna bi yerine nikini yaz a.s.

hayir cancagazim hayir hayir Şeniz 2 günden beri göremedim yeni kiyafet en son gölgene vuruldugumla kaldim hala aklimda sempatiksalakcinni

askitom gün gectikce inceliyorsun canim hos olmusun o yelek almanlarin meshur kiyafetleri deseninde geldi yanilmadim degilmi ??

sırnaşık şey deliiiiiiiiiiiiii ev halimi koyarım bak ısrar etmesempatiksalakcinni:KK1:

saol bidenesiii.. bakalim tekrar basladik diyet ve spora.. insallah dahada incelirim..
evet o tarz bise o yelek :)guclubacismilehihoyyyt

kızma ama şeker annem yauu eyvahedigeldismile :1hug:

timam timam kizmadimsempatiksalakcinni

Hüzün rüzgarı canım çok hoş bir güzelliğin var..Maşallah :nazar:

Kıyafetlerinde uyumu yakalamışsın sen de buyrunnnnnnnnn manzaraya bayıldım :asigim:

Ne koyuşuyosunuz kız sempatiksalakcinni kim kime ne koyuyo anlamadım ben sempatiksalakcinni
saatin 12 yi geçtiği nasıl bell ioluyo sus mavişim sus kaydirigubbakcemile3
:lepi:no problem relax relaxx twettyden resim istedim gölgeli amma sırnaşık şeydelikafaduldencokacimcoook:nazar:

gece gece ne gölgesi qız delü :KK1:

günaydın bayıldım bittim sana maşşallah:nazar:
selayhusum pantolonun çok güzel cuk oturmuş:lepi:
belinayvav diyorum:1shok: elbiseni çok beğendim ama cesaret isteyen minilikte sengözlerimebaksanabeee bacaklar güzel olunca :lepi:
demotyh yaz gelmiş ohhhh opuyorumnanaktan
darkolive mutlu yıllar elbisen çok güzel:lepi:
maix yine çok hoşsun:lepi:
dremlover tek kelimeyle bayıldım kombinine yeni kapanmana rağmen çok hoş giyiniyosun
şal modeli çok yakışmış:lepi:
kkontes yine çok hoşsun ben tuttum seni gözüm sende:jeyyar:

[B]twety sen bu poz verme işşini biliyon yine çok hoşsun[/B]

darkolive cok sekersin cnmm...

selayhuss cok begendim kombininii :nazar:

darkolive tam bir yaz elbisesi üzerindeki,ve sanada çok yakışmışş...

oglu$la yürüyü$e cikmadan önce..

teşekkürler kızlar güzel dilekleriniz için,

aşkitocum çok incelmişsin ya, bravo demek istiyorum çok da zorlama kendini artıkın yavaş yavaş gayet hoş görünüyorsun a.s.

X