Bugün ne giydin? Çek görelim..

hanturks canim kiyafetlerin hos ve sade , takilar konusunda ayni fikirde degili ama :lepi: evde bazen bi taki takayimmi diyedüsündügümde sen geliyorsun aklima :KK70:

:roflol: ben mi geliyorum aklına e tak bari bi sefer kız hatırım için. Zevk işte hayatım kıyafet sade olunca takıya ihtiyaç duyuyorum ben, ama kıyafetim janjanlıysa takmam ya da çok düz bişey yani fazla olmamasına gayret ediyorum bende. Senin de çoğunlukla tişörtlerinde bişeyler olduğu için çok da göz aramıyor takıyı ama gayet hoş duruyorsun.

Son düzenleme:
gnydncımmm saclarında sende cok güzelsin güle güle kullan ayrıca tatlışımmmmopuyorumnanaktan
.

balımmm teşekkürlerr muckss

o güzel simanı biliyorum canım bilmem mi olumunekankayizsmile
saçın felan çok hoş geldi, normalde yüzün açık da foto koyduğun için söylemiştim olumunekankayizsmile
anlıyorum canım, maşallah sana boshayallersmile

saol canım benim o senin güzel bakan gözlerin

ben de aldım plates topu yaparım diye. şişirdim duruyor öyle.. salonda puf niyetine ayağımı uzatıyorum üzerine rahat oluyor kaydirigubbakcemile3 sen gayet iyisin canım inanılmıcak birşey değil a.s
puf ha :)) benimde kızıma oyuncak oluyor ben çalışmadığım zamanlar
ben bu sefer çok azimliyim haftada 6 gün mutlaka gidiyorum spora
evde tekrar
birde haftada 1 gün yüzmeye başladım yeni
bakalım sıkılaşmak istiyorum iyicee

günaydın bayıldım bittim sana maşşallah:nazar:

ah canım benim o senin güzelliğin kızzŞeniz

gnydınn benimde gözüme incecik geldin çok tatlısın :CüvCüv:

tşk ederim canımmm çok mutlu oldumm Şeniz

kontessss saçın başın kıyfaetin herşey herşey çokk hoş, yanlız altına keşke beyaz tayt giyseydin biraz kışlık havası var kombininde :CüvCüv:

şansıma hava da kapalıydı ztn bebişimm :KK1:
amanini beyaz tayt mı eyvahedigeldismile
ama ama şeyy ,çok sırıtır o yaww :kedi::kedi:

kkontes yine çok hoşsun ben tuttum seni gözüm sende:jeyyar:

tut beni bırakmaa :roflol:
merci bebişimmm:eek:

Son düzenleme:
ARKDAŞLARRRRRRRRRRRR alakasız olabilir belki ama burdan birinin bana cevap verebilicene eminim
trabzondayım ben burda bikaç kişinin üzerinde gördüm ama mağazalrda yok çapalı penyelerden
önünde kocaman çapa resmi var. bikaçtane sipariş vermek istiyorum. yardımcı olursanız sevinirimmm

aSkiTo'cum itiraf ediyorum ,kızma ama ilk defa bi kombinini beğendim :kedi: :asigim:
çok güsel olmuşsun kuşummm,hele hele cepken bi harikaaaa.s.

ıŞTE ŞURDAKı KIRMIZI OLANA BENSEYEN O TARZ YANı AMA ÇAPASI DAHA BÜYÜK TÜM TıŞÖRTÜ KAPSIYO

300marinmodasi.jpg

X