Bugün ne giydin? Çek görelim..

barcman abla harika gorunuyorsun bin bir kere maşallah güzelliğine
hepimize taş çıkartırsın valla

ay bayıldım bayıldım Barçmancığım. renk muhteşem. giyen,asil ve muhteşem ve kıyafette giyen gibi asil ve .
muhteşem
tek kelimeyle harika.

Barçman abLacim Masallah :nazar:
Elbise cuuuk diye oturmus üzerine ... Fiziginde cok güzelmi$ a.s.

cok Begendim :teytey:

Barbie,düş,çenebaz ve barçman ablacım yakıyorsunuz ortalığı... opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
Ablam senin gibi olunca bende böyle olurmuyumm acabaa..Seni görünce hep kendimi hayal ediyorumm :asigim:

Barbie,düş,çenebaz ve barçman ablacım yakıyorsunuz ortalığı... opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
Ablam senin gibi olunca bende böyle olurmuyumm acabaa..Seni görünce hep kendimi hayal ediyorumm :asigim:
Olursun tabiki ablacığım neden olmayasın
Çok teşekkür ederimŞeniz

bıkmadım ya sana bakmaktan barçman abla
insanın gözü gönlü açılıyor fizik muhteşem ben bi çocuk doğurdum şaftım kaydı sana gıbtayla bakıyorum elbisen çok hoş dore aksesuarı çok güzel bi ayrıntı olmuş babbaları da görseydik:kedi:

cenebazim yine yesillendi findik dallari :) cok tatlisiniz ikinizde

Senin tatlılığın o şekercim, sağol opuyorumnanaktan

tşkler canım, seninde makkajın başarılı aklinialirimsmile

Sağol şekerim opuyorumnanaktan

çenebazz !! o gözleri bana verebilen mi? sempatiksalakcinni
çok bişi istemim he :nazar:
çok tatlı olmuşsun canım
elbisen çok güzel aklinialirimsmile

Gözüm sende zaten bmcim sempatiksalakcinni
Gönlüm de oğlunda, keşke bi 25 sene geç doğsaydım boshayallersmile
Çok sağol tatlım opuyorumnanaktan

Çenebazım harika olan sensin a.s. Gözlerin yeter canım senin kıyafet bahane gözler şahane yani opuyorumnanaktan

Sağol canım, sizden ötiri kaydirigubbakcemile3
Ama sahiden üstündeki bluzunu çok beğendim canım, o tarz şeyleri ben de çok severim opuyorumnanaktan

Sende çok hoş görünüyorsun canım
Elbisen çok güzelmiş Sende çok güzel taşımışsın:nazar:
ÇENEBAZIM çok tatlısın şekerciğim:nazar:

Teşekkürler Barçi ablacım, sen de çok şık olmuşsun, endamın yeter opuyorumnanaktan

Sağol canım, yakıyorsam kendim de yandım, dünden beri yatak döşeğim senağlama

aquabarbicimmm sende çok hoş olmuşsun bitanemmmopuyorumnanaktan

Sende çok hoş görünüyorsun canım
Elbisen çok güzelmiş Sende çok güzel taşımışsın:nazar:
ÇENEBAZIM çok tatlısın şekerciğim:nazar:

teşekkür ederimopuyorumnanaktan

Nihayet evdeki tadilatın bir bölümü bitti
Arkadaşlarla yemeğe çıkmaya başladık

wowwwwwwww çok hoşsun yaaa. fist ladyler gibi olmuşsun :lepi: kıyafetinin rengi çok hoş. fiziğinde öylebayanssulusmile

bıkmadım ya sana bakmaktan barçman abla
insanın gözü gönlü açılıyor fizik muhteşem ben bi çocuk doğurdum şaftım kaydı sana gıbtayla bakıyorum elbisen çok hoş dore aksesuarı çok güzel bi ayrıntı olmuş babbaları da görseydik:kedi:

:roflol: İlahi beni güldürdün ablacığım
kayan şaftın zamanla toparlar
Hem o dünyalar tatlısı için herşeye değer:nazar:Şeniz

teşekkür ederimopuyorumnanaktan

wowwwwwwww çok hoşsun yaaa. fist ladyler gibi olmuşsun :lepi: kıyafetinin rengi çok hoş. fiziğinde öylebayanssulusmile
teşekkürler canım

Teşekkürler ÇENEBAZIMŞeniz

çok geçmiş olsun.
eeeeeee bu kadar güzel resim koyarsan nazardan korkacaksın:))))

Canım ya, çok sağol, bugün toparlanayım ki, yarına enerji biriksin, yarın da doğumgünü partisi var sempatiksalakcinni
Kim nazar ettiyse hemen çıksın ortaya bakayım :sinifsinif:
Şaka bir yana da burda nazardan korkacaksak kimse resim eklemesin, herkes taş çünkü aklinialirimsmile
O taşlardan biri de sensin, kına gecesinde giydiğin elbiseye de bayıldım canım, çok güzel taşımışsın ayrıca opuyorumnanaktan

Sağol canım, yakıyorsam kendim de yandım, dünden beri yatak döşeğim senağlama

Çok geçmiş olsun canım hep bu yaza geçiş döneminde bi yatak döşeklik olunuyo.
Bende kaç gün yattım ağladım resmen heryerim kırılıyodu daha yeni yeni toparladım çok dikkat et kendine canım.Allah beterlerini göstermesin bizlere :Saruboceq:

Çok geçmiş olsun canım hep bu yaza geçiş döneminde bi yatak döşeklik olunuyo.
Bende kaç gün yattım ağladım resmen heryerim kırılıyodu daha yeni yeni toparladım çok dikkat et kendine canım.Allah beterlerini göstermesin bizlere :Saruboceq:

Amin, çok sağol canım benim :1hug:
Sana da geçmiş olsun opuyorumnanaktan
Terleyip rüzgar yiyince , zaten biraz kırıklık da vardı yeğenimden geçen bu haldeyim boshayallersmile
Allah kimseye çaresiz hastalık vermesin :Saruboceq:

Buda Bu aksamki ben :kedi:

E$imle aksam yemegine gitcez aklinialirimsmile
Adamin Basina Tas Düsdü Askerden geleli kaydirigubbakcemile3

X