Bugün ne giydin? Çek görelim..

vaay vayyyy kimlerdeee eklermişşşş hoşgeldin bu topiğin en şıkı yıllanmış şarabı barçman ablacımmm :)
Diğer ekleyenlerde muhteşemler ama bu sefer barçman ablamı tek geçiyorum...
Çenebaz seninle hernekadar yıldızlarımız barışmasada söylemeden edemicem gözlerin makyajın ve sen ama en önemlisi gözlerin çok hoşuma gitti...
ildem sende tatlı olmussun ama acaba saçlarını açsan ve başka bi badimi giysen içine mesela beyaz??

Bende bugün kuzenime eşlik ettim açıköğretim sınavı vardı ve bende gittim onunla işte böyleydim bugünde.. tabi saatim küpelerim ve çantamda vardı tabisi conwerslerimde :)

3976.jpg

Teşekkürler Belinay a.s.
Bende seni bayağı kilo almış gördüm Kilo çok yakışmış
:nazar:

gecmis sayfalara bakmadim henüz..
son sayfada barcman ablami gördüm.. masallah ta$$ ta$ :)

bu da bugün ben

Uploaded with ImageShack.us
sağol ablacığımŞeniz
Pek benim tarzım olmayan Çoğu zaman marjinal kıyafetleri kendine yakıştırmayı biliyorsun:nazar:

incişimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
sen kilo mu verdin ..
ne kadar güzel olmuşsun ..
elbise çok güzel, fizik çok güzel ..
ee sende güzel
ben bayılezemmmmmmmmmmmm

Canım tospişim Çok teşekkürler
Şeniz Başıma bela olan bir 2 kilo var sürekli verip alıyorum
Şu anda vermiş halim

barcman hanim sizde harika gorunuyorsunuz
Çok teşekkürlera.s.

ASKITOM.... bende sana harem pantalonunu yakistirdim boyun kisa durmasini no problem olarak gördüm hem rahatdir tril tril hemde bu yilin trendleri arasinda yeleginlede cok uyumlu... degisik bir hava vermis biraz nerden aldin ben penyelerini görmüstüm sadece bu daha bir tarz duruyor belki bende alirim

canim xzgim cuma günü cok hos olmusun detaylarin yani cantan ve babetin hepsi cok hosuma gitti cantani asiri sevdim :)
dünkü xzgi ye gelirsek :)) üst cok hos sade ve güzel kotunun rengide cok güzel ama bu gecenlerde aldigin bol kot sanirim ama bu resimde sanki üzerine cok bol bisey giymisin gibi (nisanlinin kotu gibi mesela :) ... normalde öyle durmuyordur. bu tarz kotlar durunca hareketsiz bir tuhaf duruyorlar gibi sanki
ildemm sende herseyinle cok uyumulu olmusun bebis büyüsün biz seyerederiz :)

canim xzgim cuma günü cok hos olmusun detaylarin yani cantan ve babetin hepsi cok hosuma gitti cantani asiri sevdim :)
dünkü xzgi ye gelirsek :)) üst cok hos sade ve güzel kotunun rengide cok güzel ama bu gecenlerde aldigin bol kot sanirim ama bu resimde sanki üzerine cok bol bisey giymisin gibi (nisanlinin kotu gibi mesela :) ... normalde öyle durmuyordur. bu tarz kotlar durunca hareketsiz bir tuhaf duruyorlar gibi sanki
ildemm sende herseyinle cok uyumulu olmusun bebis büyüsün biz seyerederiz :)

sagol selayhusum hanı sana gosterdıgım takım vardı ya ıcındekı badıyı ve bolerosunu gıymedım sadece etegını ve daha sade olmak ıcın beyaz tshırt gıydım sempatiksalakcinni
evet gercekten bır tuhaf durmus bebegım nısanlımın kotları bırbırınden cok guzel keske bana olsada gıysem kaydirigubbakcemile3 ama onun ıcıne benden 2 tane daha gırer kaydirigubbakcemile3

ildemcim çok güzel olmuşsun canımcımmmopuyorumnanaktan
ezgicim her iki halinde cok güzel olmuşsun kuzusummmopuyorumnanaktan

Hanımlar yazı getirmişsiniz opuyorumnanaktan hepiniz çok şık görünüyosunuz bayanssulusmile bu da benden olsun bugünlük :hulya:

1003032.jpg

elbiseyi önden de çekmiştim ama yüklemeyi unutmuşum bilmiyorumkismile

Elbisen çok güzel. Ben de yazın elbise giymeyi çok seviyorum tabii degaje kısmı kapalı bulabilirsem :-) Yaa ben evdeyken genelde eşofmanla dolaşıyorum sizin maşallahınız var :KK70:

demotymmm yine harikasın balımmmmopuyorumnanaktan
joeycimmm sende çok uyumlu çok güzel olmuşsun tatlışımmmopuyorumnanaktan

joey bluzun çok şık kuşumm,omuz yaka kol itibari ile... çok beğendimma.s.

demothy kombin çok güzel olmuş,maşallahh :nazar:kaydirigubbakcemile2 ama keşke askısız çamaşır tercih etseydin daha mı iyi olurmuş ki acaba :kedi:

aSkiTo' cum çantana ve başındaki aksesuara bayıldım tatlım :asigim: gerisi tarzım değil ama sana yakışmış bebişimmm :nazar:

ildemcim çok güzel olmuşsun canımcımmmopuyorumnanaktan
ezgicim her iki halinde cok güzel olmuşsun kuzusummmopuyorumnanaktan
teşekkür ederim melikecim olumunekankayizsmile
xzgi cantanın siyahından var bende cok hossun

demek ki aramızda ki bu yoğun elektrik çanta zevkımızden gelıyor
ozaman hemencecık kalpcıklerı opucuklerı yakamalısın canımmm :içelim:

JOEY'cim bluzunu çok beğendim :lepi:

aquamm pempalar durii dattum.. kamufle ettim :)) ayrica farkindaysan sacimda bi 30 santim uzadi :roflol:

bir tuhaflık olduğın sezdimdi ama çıkaramadım bakıyom bakıyom :))))))) peruk mu taktın kuuuuuuu. pembişler çok hoş görünyor bence. kamufle falan etmesırnaşık şey

bugünki ben ve dandik kameram...

4395.jpg
4405.jpg

vücudunun güzelliği kameranın dandikliğini altetmiş canım merak etme:lepi: beyaz pantolon çok yakışmış. badin ve ayakkabılarında uyumlubayanssulusmile vücudunda çok hoş dal gibisin:))))))))

Hanımlar yazı getirmişsiniz opuyorumnanaktan hepiniz çok şık görünüyosunuz bayanssulusmile bu da benden olsun bugünlük :hulya:

1003032.jpg

elbiseyi önden de çekmiştim ama yüklemeyi unutmuşum bilmiyorumkismile

ayyyyy ne rahattır şimdi o elbise:)))) çok yakışmış, ama bencede çamaşır askılarını şeffaf kullanmak yerine, boyundan geçirseydin daha hoş olurdu.opuyorumnanaktan

SeLam KizLarrr opuyorumnanaktan

Buda Bugünkü Ben :CüvCüv: :emir_bebek:

badin çok şirin canım. bebek mi bekliyorsun ,allah bağışlasın. yeni galiba karnın belli olmuyor:))))

cuma akşamından
1899.jpg

2115.jpg

bu da dünden
2153.jpg

canım cuma akşamı giydiğin eteğin kumaşı ne? kombine güzel olmuş, ama eteğin vücuduna çok uyum sağlamamış sanki. badin,babetlerin çantan uyumlu.opuyorumnanaktan
dünkü badin, kotun, boleron çok yakışmış. spor tarz cuk oturmuş:)))))

joey cok zarifsinnn

bana gelen bütün güzelyorumlar icin tsklerr...

bir bere tükkani accam.. berelerim ragbet görii :))

X