Bugün ne giydin? Çek görelim..

vaay vayyyy kimlerdeee eklermişşşş hoşgeldin bu topiğin en şıkı yıllanmış şarabı barçman ablacımmm :)
Diğer ekleyenlerde muhteşemler ama bu sefer barçman ablamı tek geçiyorum...
Çenebaz seninle hernekadar yıldızlarımız barışmasada söylemeden edemicem gözlerin makyajın ve sen ama en önemlisi gözlerin çok hoşuma gitti...
ildem sende tatlı olmussun ama acaba saçlarını açsan ve başka bi badimi giysen içine mesela beyaz??

Bende bugün kuzenime eşlik ettim açıköğretim sınavı vardı ve bende gittim onunla işte böyleydim bugünde.. tabi saatim küpelerim ve çantamda vardı tabisi conwerslerimde :)

3976.jpg

Canım ya, çok sağol, bugün toparlanayım ki, yarına enerji biriksin, yarın da doğumgünü partisi var sempatiksalakcinni
Kim nazar ettiyse hemen çıksın ortaya bakayım :sinifsinif:
Şaka bir yana da burda nazardan korkacaksak kimse resim eklemesin, herkes taş çünkü aklinialirimsmile
O taşlardan biri de sensin, kına gecesinde giydiğin elbiseye de bayıldım canım, çok güzel taşımışsın ayrıca opuyorumnanaktan

yıldızın düşük demek ki canım. nazara çabuk geliyorsun.benimde yıldızım çok düşük,akşamdan beri kaşınıyorum.kabarttım vücudumu kaşıya kaşıya:KK43:((

teşekkür ederim canım. daha sık foto eklemeye çalışcam bende:))))

yarın ne giycen belli mi??

ildemmmmmmmmm yavrum of diyorum sana of:))))delikafadulden
bencede kocişinin başına bişiler düşmüş. o bacaklarla seni dışarı çıkardığına göre:))))
benimki töbe izin vermezdi öle dışarda dolaşmamakaydirigubbakcemile helal seninkinealkisalkisalkis

çok hoş görünüyorsun. ayrıca çok sexisin.:jeyyar:
ay bir ara banada gel o etekle, kırmızı dosyanı alıp okksempatiksalakcinni

gamze, badi seçimin süper.gövde boyunu nasıl uzun göstermiş. spor giyim yakışmış. keşke kapıdan çıkmadan önce çekinseydinde tümden görseydik:)))))kaydirigubbakcemile2

bıkmadım ya sana bakmaktan barçman abla
insanın gözü gönlü açılıyor fizik muhteşem ben bi çocuk doğurdum şaftım kaydı sana gıbtayla bakıyorum elbisen çok hoş dore aksesuarı çok güzel bi ayrıntı olmuş babbaları da görseydik:kedi:

:roflol::roflol: toparlanırsın canım dert etme.değer o dünya tatlısına.

babbaları derken CADIARZU ayakkabımı dedin acep çıkaramadım. türkçem yetmedisempatiksalakcinni

gamze, badi seçimin süper.gövde boyunu nasıl uzun göstermiş. spor giyim yakışmış. keşke kapıdan çıkmadan önce çekinseydinde tümden görseydik:)))))kaydirigubbakcemile2

Teşekkür ederim tatlım, evet haklısın kapıdan çıkmadan çekseydim keşke ammavelakin şöleki sabahın köründe çıktık sınav yeri uzaktı.. geldiğimde tam soyunuyordumkine aklıma geldi ve hemen çekiliverim dedim ve bu görüntü çıktı ortaya şekercimmopuyorumnanaktan

askıtocum genel olarak senı begenıyorum ama uzgunum bugun yakısmamıs gıyındıklerın sankı.
altındakı salwar tarzı kot sanırım senı kılolu bacaklarını kısa gostermıs :KK43:lutfen yanlıs anlama benı
belınay cok tatlısın hem rahat hem sık daha ne olsun:)
dus cok hossun bluzunun aynısından bende war cok sewerek gıyıorum cok yakısmıss...
barbıe muthıssınn...
barcman abla elbısenın rengıne bıttım sızde guzel tasımıssınız...
demothy ee cok tatlısınn ne dıyım kı ne gıysen yakısıo:)

Son düzenleme:
incişimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
sen kilo mu verdin ..
ne kadar güzel olmuşsun ..
elbise çok güzel, fizik çok güzel ..
ee sende güzel
ben bayılezemmmmmmmmmmmm

ildemmmmmmmmm yavrum of diyorum sana of:))))delikafadulden
bencede kocişinin başına bişiler düşmüş. o bacaklarla seni dışarı çıkardığına göre:))))
benimki töbe izin vermezdi öle dışarda dolaşmamakaydirigubbakcemile helal seninkinealkisalkisalkis

çok hoş görünüyorsun. ayrıca çok sexisin.:jeyyar:
ay bir ara banada gel o etekle, kırmızı dosyanı alıp okksempatiksalakcinni

kaydirigubbakcemile3 tesekkür ederim canim .. son dakka altima leggins giydim üstümede beyaz t-shirt gecirdim öyle cikdim kaydirigubbakcemile3

E$im yanimdayken giymeme izin veriyor .. yanimdasin nede olsa diyor .. ama yanlizken
tabiki oda izin vermio aklinialirimsmile

yorumun icin tsk. ederim bitanemmmmm opuyorumnanaktan

aşkitommmm çok şirin olmuşsun balım. ne rahattır şimdi o giydiğin ne ise çıkaramadım henüz:))))
kombine edişin süper. çafçaflı olmuş:))) yeleğine bittim zaten sölemesemde olur:))))

kuuuuuu saçlarına ne olduuuuuu. nere gitti pembişlerrrrrrrrrr?????????????*

Son düzenleme:
ildemcimmm çok güzel olmuşunnn sende bidenem benimmm opuyorumnanaktan
gamzecimmm yine çok güzelsin balımmmm opuyorumnanaktan
askıtommmm harikasınnnnn bayıldımmmmm opuyorumnanaktan
gnydınmmm o gülen yüzün hiç solmasın kuzusunla sende harikasın bitanem benimmm opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

sevgili moda tutkunu arkidi$lerim :))
daha öncede bu pantolon icin bi cok elestiri almistim..
no proplemm :)

seviyorum bu beni kisa, siskoo gösteren ve ayni zamandaa pacali donda bile rahatligini bulamayacagim kotumu :))

bütün yorumlar icin mersi :)

aquamm pempalar durii dattum.. kamufle ettim :)) ayrica farkindaysan sacimda bi 30 santim uzadi :roflol:

A$kitoocum gercekden süper kombine etmissin salvar ile yelegini :lepi:
ben en cokda basindaki tülbent tarzi bandaji begendim .. SÜPERR tek kelimeyle ..
ayrica hicde $i$ko ve kisa boylu göstermiyor gayet $Ik ve Asil duruyor :dance:

Ben Begendimm hemide cok aklinialirimsmile

X