Bugün ne giydin? Çek görelim..

düşşşş gözlerinnn tacınmı dim bandananmıı herneyse o bluzun pantolonun saçların sen çok güselll kısaca çok güselsinn
makkaja gerek yokki kaşın gözün çok güsel maşallah
Nilüfercim sağol canım benim a.s. Sende çokhoş görünüyorsun maşallah a.s.
düş kirpiklerin harikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
kullandığın herhangi bişi varmı bitkisel yağ krem vs.
maşallah yaaa nazar değemsin ama..bol bol bakayım kızımında senin gibi olsun kirpikleri ::)
Hayır canım herhangi bir şey kullanmıyorum kirpiklerim içina.s. Bebişini allah nazarlardan korusun canım:nazar: hamilelik çok yakışmış a.s.
masallah dus cok tatli olmussun uzerindeki keten pantolan sanirim cok yakismis bende bayiliyorum beyaz keten pantolana ama su siralar tarti 55 gosterdigi icin giymek gelmiyorum icimden seni gorunce cok beyendim
Sağol canıma.s. dediğin gibi keten pantolan tatlım çok rahat: )
kızlarr beğenmenize çok sevindim bende çok sefdim çünkü alırken..
geçmişe baktımm
ildemm çokkk şekeysinn
nilüü sen saçlarını epey açmışsın, yaz modundasınn
kotun çoğoşşşş, badilerinde ayrı ayrı şeker...

düş çok kilo almışsın sen ya geçen eski resimlerini gördüm de epey dolgunlaşmışsın
ama böyle harika olmuşşş hep böle kall..
badin saçın başın herşeyin çok tatlı

eliznil bu hamile halinse ben hamiş olmayan halini görmek istemiommm depresyona sokma bizi sakın :)
çook tatlısınnnn
Evet barbicim dediğin gibi çok kilo aldım ben ya toplam 10 kilo aldım 53e çıktım ama bi kaç kilo daha alırsam kıyafetlerime sığamıcam 50ye düşmeye çalışıcam : ) Beğenmene sevindim bende senin şapkan ve badin + pantolununu çok beğendim çok yakışmış
nilüferin aybik kankam olur zati
düş yine çok tatlısın saçların çok hoş olmuş
Teşekkür ederim ayburcum a.s.
düşş pantalonun çok hoşuma gitti...

barbiiii şapkan ayrı bi güzel kıyafetin ayrı bi güzell sen hepsinden güzell :))
Mersi belinaycıma.s. En son fotondaki tarzını bende beğendim canım a.s.
aybur siyah beyaz çok asil durmuş üstünde
eiznil ne güzel bi hamilelik o öyle sadece göbüşün vaar süpersin
düş t-shirtün yakıyo canım :nazar:
qanka konteslere benzemişin qı mikemmellllllllllllll ayriyeten t-shirtin çok yakışmış ve allama kilo vermişsin :jeyyar:
:) sağol canım a.s.
barbie yine harikasın ama telefonuna bittim ya...
düş burada yağmur var ama seni görünce yaz moduna girdim
pantolonunda çok hoş ...

Burda bugün çok sıcaktı canım ama sonradan birden hava kapadı ve yağmur başladı :)))

Offffffff offfffff offfffffffff delikafadulden

BarbiiiKenimmmm aklinialirimsmile
T-shirt + Sapkannnn süpeyyyyyyyyy :lepi:
Hani Kraliyet Sarayindaki Prensessler filan takio ya adda addaya giderken o aklima geldi Sapkani görünce Laydii Firsttüüm benim bee Şeniz

Dü$cüümm aklinialirimsmile o gözLerinee kurbaan yavrimm
masallahh tüü tüü tüüü .. ayrica Üstünde cok Güzelmis opuyorumnanaktan

Teşekkür ederim canım bakan güzel gözlerine sağlık a.s.

herkez çok güzel valla nezamandır bakamıyordum :1shok: süperrr:teytey:
hüpppppppppppppppssssssssssss

Düş canım kaş şeklin çok hoşuma gitti...

Gözlerin de çok güzel ayrıca.Rimelli de güzel durmuş rimelsiz de .E göz güzel olunca farketmez bayanssulusmile

Kıyafetlerin de çok uyumlu.Genel olarak senin giyim tarzını beğeniyorum zaten opuyorumnanaktan

Ojelerin de bluzundaki kırmızı renklerle uyum sağlamış.Herşey uyumlu daha ne diyim bilemem ki sempatiksalakcinni

barbiiii şapkan ayrı bi güzel kıyafetin ayrı bi güzell sen hepsinden güzell :))

sağol gamze sende çok şık olmuşsun hayırdır aklinialirimsmile

qanka konteslere benzemişin qı mikemmellllllllllllll ayriyeten t-shirtin çok yakışmış ve allama kilo vermişsin :jeyyar:

sağa bişi yazmama gerenk yok aslında
faceten cevabımı virdim ama öküzlük olmasın die bi teşenkkür ediyim bacım:))

Offffffff offfffff offfffffffff delikafadulden

BarbiiiKenimmmm aklinialirimsmile
T-shirt + Sapkannnn süpeyyyyyyyyy :lepi:
Hani Kraliyet Sarayindaki Prensessler filan takio ya adda addaya giderken o aklima geldi Sapkani görünce Laydii Firsttüüm benim bee Şeniz

ildemcimm bende öyle hissettim kendimi boleyn kızı falan:))
sağol ballışımmm opuyorumnanaktan

ayburcum yeni görüom siyah beyaz süpersinn :lepi:

tatil sezonunuda açmış hatun yaaa maşallah yerimseniben

siyah beyaz barbi bebek süper olmusun canim... benim hic öyle sapkam olmadi :KK43: :)) cok güzelmis cok degisik yaa yakistirdim ben sana canim

kız barbi şeker kız candy kendi gibi olmuşsun çok tatlısın

bana yorum yapan tum arkadaslara cok cok tesekkurler ben de bu sefer herkesleri begendim ama
haftanin en siki ZOIA olmus cok yakismis valla onun disinda kontescimm :) cok begendim seni de canim

bi de kapali bir arkadasimiz hani hastaneye gidecegim demis ya simdi nick aklima gelmedi de onu da cok cok begendim cok uyumlu olmus simdi gordum

barbiveken herzamanki gibi cok sik olmus her giydigini yakistiranlardan biri tebrikler:) ikinci resmini de gordum sapkali olan o da cok sahane
yine simdi gordum

you know ikinizde cok hos olmussunuz ama ben de o elbisenin altina malesef o ayakkabiyi yakistiramadim ama ayakkabi tek basina baska bi seyle cok guzel olabilir

demoty seni de begendim valla cok sik olmussun ozellikle ayakkabini cok begendim

kontescimmmm ikinci resmini simdi gordum hirkan pek guzelmis aynisindan benim de var da:))

gordukce eklemeler yapiyorum enilzildi sanirim ne kadar hos bi anne olmussun masallah masallah

son olarak da dus ile kapanisi yapayim cok seker olmussun ozelikle sacini taktigin cok cok begendim

ayriyeten alinti yapmadan sadece isimleri yazip yorum yapan arkadaslara tesekkur etmek istiyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
barbimmm şapkanda süper sende süpersinnnnn canımmm benimmmopuyorumnanaktan
düşşşşşşşşşş harikasınnn balımmmmmmopuyorumnanaktan

zoia uyumun çok güzel canım ,ayakkabı seçimin herzaman kibar oluyo , saatin de çok şıkmuş zemuszemus

nnilüfern kırmızı kombinini çok beğendim üstüm çok güzell opuyorumnanaktan

iLdeMmm sende siyah beyazsın kaydirigubbakcemile3 bu ara hep siyah beyaz hatunlar yaw...çok rahat ve çok uyumlusunaklinialirimsmile

Gamze_Belinay üstün güzelde şortun pek uymamış, ama evdesin kime ne kaydirigubbakcemile3

eliznil ay ay ay delikafadulden çok güzel bi hamilesin yaa .Allah sağlıkla tamamına erdirsin. üstün çok şirin kaydirigubbakcemile2

BarbieveKen barbiyyyyyyy düferim kıs seni bu akdar tatlı olma:umursamaz:.şapkanı çuk beğendimn zemuszemus türk filmelrinden çıkmış gibisin.

Düş çok hoş olmuşsun canım yabayanssulusmile değişik bi havan var senin resimden öyle yansıyo bana .üsütn çok tatlıymış aklinialirimsmile

Sondan başlayayım, Düş tek kelimeyle harikasın, bayıldım herşeyine alkisalkisalkis
Barbie şapkan da sen de çok şeker olmuşsun alkisalkisalkis
Eliznil çok çok tatlı bir hamiş olmuşsun, gerçekten bayıldım alkisalkisalkis

Daha önceki sayfalara bakamadım kızlar, kusuruma bakmayın :kedi:

Ben de ekleyeyim, bugün pikniklerde gösterilerde gezdim tozdum, rüzgarı da yedim, şifayı da kaptım bir güzel :KK43:

Yanımdaki bıcırık yeğenim, dansın sultanı gösterisini yaptılar yine :)

34zx4c4.jpg

Bu da makyajım, gerçi yeri burası değil ama, çok enteresan bir makyaj olmadığından buraya ekleyim dedim kaydirigubbakcemile3

20kd3l4.jpg

Son düzenleme:
cenebazımmm çok güzelsin yine canımcım hele o yegen tam seker yaa ayrıca makyajında cok hoş olmuş canımın içi harikasınnn bebegemmm opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

çenem can kuşum çok hoş olmuşşun ajkum...ccc:nazar::nazar:

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
opuyorumnanaktan

cenebazımmm çok güzelsin yine canımcım hele o yegen tam seker yaa ayrıca makyajında cok hoş olmuş canımın içi harikasınnn bebegemmm opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Sağol tatlım, yeğenim adına da kendim adına da teşekkür ederim opuyorumnanaktan

çenem can kuşum çok hoş olmuşşun ajkum...ccc:nazar::nazar:

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
opuyorumnanaktan

Sağol bebekim Şeniz

siyah beyaz barbi bebek süper olmusun canim... benim hic öyle sapkam olmadi :KK43: :)) cok güzelmis cok degisik yaa yakistirdim ben sana canim

benimde ilk defe oldu ühühü çok duygulandım :sinifsinif:
sana gönderem balımm, takarız webcamde karşılıklı aklinialirimsmile
sağollllll opuyorumnanaktan

BarbieveKe takken çok güzel kız sempatiksalakcinni

Kolyenin az ufağı bende de var opuyorumnanaktan

tşk ederim canım..opuyorumnanaktan
ama kolyemi benzettin heralde sendekine zira sende olması mümkün deel bu özel tasarım sevdiceğim yaptı buna bana bende var bitek aklinialirimsmile

kız barbi şeker kız candy kendi gibi olmuşsun çok tatlısın

barbiveken herzamanki gibi cok sik olmus her giydigini yakistiranlardan biri tebrikler:) ikinci resmini de gordum sapkali olan o da cok sahane
yine simdi gordum

barbimmm şapkanda süper sende süpersinnnnn canımmm benimmmopuyorumnanaktan

kızlarrr çoook saolunnn opuyorumnanaktan​
BarbieveKen barbiyyyyyyy düferim kıs seni bu akdar tatlı olma:umursamaz:.şapkanı çuk beğendimn zemuszemus türk filmelrinden çıkmış gibisin.

döfme beni beme apla
söz biddaa çok acı olacam,
türk filminden çıktım tabi ya tanışalım ben kınalı yapıncak sempatiksalakcinni

Barbie şapkan da sen de çok şeker olmuşsun alkisalkisalkis

Ben de ekleyeyim, bugün pikniklerde gösterilerde gezdim tozdum, rüzgarı da yedim, şifayı da kaptım bir güzel :KK43:

tşkler canım, seninde makkajın başarılı aklinialirimsmile

cenebazim yine yesillendi findik dallari :) cok tatlisiniz ikinizde

senin dallarda bi kıpırtı yokmu?
hani resim eklememişin? bilmiyorumkismile

X