Bugün ne giydin? Çek görelim..

melikecim bende alışmıştım o güzel yorumlarına B&M adlı arkadaşıma katılıyorum...sakın kendini bu topikten uzak tutma...senin niyetini hepimiz çok iyi biliyoruz...evet sana uyarıda bulunan arkadaş çok sert bir dille uyarmış yanlış bu şekilde yapmaması gerekiyordu burda adminler varken neden kullanıcı kişiler ikaz ediyor bende bunu anlamıyorum o zaman adminlerin işi ne ???
songül(admin) arkadaşımız kişiye değilde genel olarak uyaralım yazmış ne güzel söylemiş yesa adlı arkadaşımız umarım hatasını anlar melike_ecesu arkadaşımızdan özür diler...

güzel paylaşımlar dilerim ....

ilgin0707 çok şekersiniz ikinizde kızında maaşallah çok tatlı ...doğum gününü kutlarım allah uzun ömürler versin size...
elbisenin rengi çok güzel bende bu sene mora taktım herşeyimi mor alıyorum...

aslımmm bebğim iki halinede bittim valla yaratan rabbim seni özene bezene yaratmış maşallah kurban oliim sana ben nennnnnnnn ben de istiyorum o istanbul bluzundan bananeeeeeeeeee sen vermezsen valla ist.a gelir çalarım sizin evden :dilcikar:

ilgin canım maşşalh ne güzel bir yuvanız var allah çocuklarınla mutlu bir yuva nasip etsin dilrimki iki meleğinde çok çok şekerlermiş maşşalh

aslıhancığım her iki bluzun da harika canım, hele de ilk koyduğun opuyorumnanaktan
çok tatlısın yine olumunekankayizsmile

sağol fıstığım benimmmm opuyorumnanaktan

canımmmmm çoook tşk ederimmmm :)) heheh çal kuzummm ayıpsınn ben sana daha güzelinide alırım aynısınıda alır gönderirim sen iste yeterki :)

burda yaptığın hiç bir alıntı beni rahatsız etmedi canım olumunekankayizsmile
duygusallık yok tamam mı vereliniortak
içinden geldiği gibi yorumlarına devam a.s

ilgin0707
elbisen çok güzelmiş rengi de :)
ama kızların çok tatlılar ya
hele o küçük çimcime çok şeker
ona kırmızı ablasına pembe sana mor çok yakışmış
maşlahh size :)

canım bu alıntı olmasın olayı sürekli dolanıyor ortada , bende bazı resimlerimin alıntı olmasını istemediğim oluyor altına yazıyorum zaten , ama genel anlamda herkes alıntı yapıyor bir tek sen değil ki , üstüne alma bukadar toplu alıntı yapıldığı sürece bence hiç sakıncası yok , bende alıntıdan rahatsız olmayanlardanım ..Yorumların bizim için çok değerli herkesin olduğu gibi ... Bunu unutma .. opuyorumnanaktan

canımm bizi yorumlarından mahrum etme kız
ben alıntılarından rahatsız değilim ha varsa böyle bir kural yönetim uyarır
büyük harflerle kırıcı bir şekilde hitap kimseye düşmez
bu topiki düzenli takip eden arada foto koyan yada yorum yazan arkadaşlar
kendi arasında mutlu mesut geçinirken
böyle aradan biri çıkıyor topic karışıyorr hayret valla
burası kimsenin özel sitesi değil alıntı olmasın sohbet olmasın şu olmasın bu olmasın oldu başkaa
varsa kesin kurallar yönetim söylesin boynumuz kıldan ince o zamannn

melikecim seni seviyoruz ve alıntılarının devamını bekliyoruz fıstığım aklinialirimsmile opuyorumnanaktan

melike delirtme adamı kızarım vallaaaaaaa ne bakıyosun sen yorumlaara yaaa, kuzum bana burda onca şey söylendi onda kötü ithamlarda bulunudu dalga geçildi ohooooo ben onları kafaya taksaydım k.k yi terketmiş olurum amaa lütfn aldırış etme tatlımm kızdırma beni bakimmmmmmmm.. saadece alıntı sen değil ben ve bi çok arkadaşlarımızda yapıyor bizdemi gidelim yazmayalım bebeğim?? olmaz öle şeyyyyyy taaaammmmmıııı :)))

twetty84
Tuti
gnydn64
aslihasan

melike_ecesuu ve eminimki bi çok arkadaş senin burada alıntılı yorum yazmandan rahatsız değil
sanki bi senmisin alıntı yapan, günah keçisi ilan edildin lmaz:
bu laf tek tek , ayrı ayrı mesajlarla alıntı yapanalara söylenmeli
sayfayı gereksiz işgal edenlere söylenmeli :sinifsinif:

gelmiycem bidaha diye kararlar alma
rahatsız olanlar gelmesin
yorum yazılmazsa bu sayfanın ne önemi var

bilmiyorumkismile
çok teşekkürederim canım a.s. utandırdın beni :kedi:

seninde tuniğin bi harika eşarbınla çok uyumlu olmuş
tan yaz renkleri alkisalkisalkis

opuyorumnanaktan utanma şekerim..gerçekleri söylüyorumkaydirigubbakcemile5.gelinligime bakarmısın bi fikrini almak isterim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…