Bugün ne giydin? Çek görelim..

ilk defa yükledim yorumlarınızı merak ediyorum

Son düzenleme:
askito
tivity
Gamze
selayhus
zoia

nicki aklıma gelmeyen ama gördüğüm herkes supersiniz :)

gamzeyi farklı bı elbiseyle görmek guzel :)

selayhusummm süpersin yawrummm çok begendimmmmopuyorumnanaktan

twettymmm sende harikasın canımın içi saclarında cok hoş olmuş datluşum benimmmopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
zoaicimmm canım sende harikasın inanki çok begendimmmopuyorumnanaktan

askıtocummm yine cok güzel görünüyosun tarzınla bebegem süpersinnnopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
rabarbacım yine harikasın canımcımmmopuyorumnanaktan

zalimicim sende cok hoş olmuşsun bitanemmmopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
MELIKE_ECESU arkadasim alinti yapmadan yorum yapabilirmisin sadece kullanici adlarini yazsan da bi resmi 50 kere gormek zorunda kalmasak LUTFEN LUTFEN LUTFEN kac kere soylendi

herkesleri cok begendim bu sefer SELAYHUS kotun inanilmaz yakismis ASLIHASAN sen de cok sik olmussun TWEETY sac rengini degistirmissin sanirim ben diger rengini cok daha yakistiriyordum yine de gule gule kullan

iyide canım ben herkesi alıyom geride kalan arkadaslarıda iyi bida almam canımmmbenneyaptımki

rabarba zalimi aslıı çok tatlısınız kızlarr

aslıcımmmm her iki fotondada harikasın bebişimmmm çok begendimmmopuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

tşk ederim canlarım opuyorumnanaktan

iyide canım ben herkesi alıyom geride kalan arkadaslarıda iyi bida almam canımmmbenneyaptımki

evet canim o kadar iyi olur ki kimseyi almazsan geride kalsin kalmasin zaten bakmak isteyen geriye dogru gidiyor ya o durumda bi resmi 50defa gormus oluyorzu kusura bakma sirf sana soylemiyorum ALINTI YAPARAK YORUM YAPAN HERKESLERE SOYLUYORUM LUTFEN ARKADASLAR SADECE ISMI VE YORUMUNUZU YAPIN LUTFEN a.s. a.s.

bu arada aslihasan sen kilo mu verdin biraz da dugun heyecanindan mi acaba yoksa hep boylemiydin bilemedim ama ikinci resimdeki t-shirt de cok hosuma gitti 2 de 2 valla:))

tsk ederm yesacım :)) 6 kg verdım stresten :))

ayyy canim daha da verme sakin ki evlenince aliyormus herkesler oyle diyorlar alirsin azicik cok degil de:)) neyse sohbete cevirmeyim:)

zalimicim diger topikte de yazmistim kesinlikle fark etmis umarim 3uncu resmini de goruruz saglikli bi sekilde

Evet yesacım dıkkat etmem lazım sagol cnm :) evt sohbete cevırmeelm tatlm tsk ettm tekrar cnm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…