Bugün ne giydin? Çek görelim..

bugünde böyleyim, sabahın körnde çıktım ve azönce geldim eve şaftım kaydı saç baş o biçim kaydirigubbakcemile3

2864.jpg

kızlar bende dün böyleydim opuyorumnanaktan

saçlarım maşalıydı

Tivitim kız pembe çok yakışıyor sana valla aklinialirimsmile

Saçların süper olmuş bence opuyorumnanaktan

ilgin0707 canımcım fotoda çok şeker çıkmışsın valla beğendim seni de opuyorumnanaktan

nazlıhilal çok şeker olmuşsun beğendim canım

ilgin allah bağışlasın anne kız çok hoşsunuz

gamze spor ve rahat görünüyorsunn kotun çok yakışmış

slm güzeller akşam tatsız bişi oldu tabiii bu bence resimli alıntı yapıp yorum yaptıgım için bi arkadas tarafından sert tepkiyle karsılandım bunu daha güzel bir şekilde sölemek vardı ama artık cok gec ben artık size bakıp yorum yapmıcam bu bile suc oldu çok kırıldım haketmedigime inanaraktan günah keçisi sayılmak cok koydu acıkcası çünkü ben kimseyi kırmadım bugüne kadar kırıldıgım halde bile yapamamda zaten hepiniz çok ama çok güzel ve bi o kadarda cesaretinizden dolayı tebrik ederim kendinize çok iyi bakın kusurum varsa affola bunu sizinle paylaşmak istedim sadece rabbime emanet olmanız dilegiyle dostlar saglıcakla kalın..........

kız ne oldu kuzuu takma kafanaaŞeniz

Tivitim kız pembe çok yakışıyor sana valla aklinialirimsmile

Saçların süper olmuş bence opuyorumnanaktan

ilgin0707 canımcım fotoda çok şeker çıkmışsın valla beğendim seni de opuyorumnanaktan

ajukummm benimmm bal suratlım çok çok mersi aylafyu mavişim Şeniz
ilqin çok hoş bi annesin maşallah sana :nazar:
nazlı çok güzelsn maşallah pembişler çok yakışmış
gamze o hal ne qız aynı ben qibi bende buqün eşoofmanla gittim insan bazen şıklıktan ç0k rahatlığı tercih ediyor dimi canım benim bayanssulusmileopuyorumnanaktan

gamze o hal ne qız aynı ben qibi bende buqün eşoofmanla gittim insan bazen şıklıktan ç0k rahatlığı tercih ediyor dimi canım benim bayanssulusmileopuyorumnanaktan

Yavrum bugün sabahın köründe bi çıktık evden, istanbulu turladık resmen düşün bakırköy yeşilköy ataköy ve zeytinburnu son durak oldu kaydirigubbakcemile3 anam ağladı ama lakinn pilim bitmediii zemuszemus tatlım her allahın günü mini etek elbise giyicek halmiz yok yaa birazda böle salaş olalım dimi ama kaydirigubbakcemile2 aslında ben bugün yeşil eşoftman altım ve beyaz badimle çıkıcaktım ama bişi dürttü beni ve sabah bunları gördüm dolpta bunları aldım giyindim kaydirigubbakcemile5

bugünde böyleyim, sabahın körnde çıktım ve azönce geldim eve şaftım kaydı saç baş o biçim kaydirigubbakcemile3

2864.jpg

canım sen çarpık mısın biraz, yoksa resimden dolayı mı ben öyle sezdim ? CADIARZU
saçlarına keşke model verseydin, biraz sade olmuşsun ama pantolonunu beğendim sengözlerimebaksanab

bu resimde cuma gününden...
kız ne güzel fiziğin varmış öyle olumunekankayizsmile
çok tatlı olmuşsun canım opuyorumnanaktan

canım sen çarpık mısın biraz, yoksa resimden dolayı mı ben öyle sezdim ? CADIARZU
saçlarına keşke model verseydin, biraz sade olmuşsun ama pantolonunu beğendim sengözlerimebaksanab
ben bi çarpıklık göremedim niye öyle dediniz ki şimdi CADIARZU
belino ezel izliyordur gelince kesinn verir cevabı :1rolleyes:

çarpıkmııııı kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 allah iyiliğini versin emi senin kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ama evet gerçekten fotoda yamuk çıkmış bacaklarm.. ama bugün sabahın bi vakti çıktım evdn ve paso yürüdüm inan şaftım kaydı iyice ve yinede o halle resim çekildim oturcak bi yer aryorduk harıl harıl bitap düşmüştüm çünkü.. sabahın bi köründe evden çıkıp saatlerce gezdiğim için saç baş gitti üstelik bacaklarda çarpık gibi çıkmaya başladı artıkk kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Yoksa çarpık değilimdir hakkını veririm bacaklarımın yanii şimdi bana resim eklettirme arkadaşlar topa tutmasın beni geri sayflara bak oralarda fotom var cicim çarpık olmayan:roflol:

kız ne güzel fiziğin varmış öyle olumunekankayizsmile
çok tatlı olmuşsun canım opuyorumnanaktan

ben bi çarpıklık göremedim niye öyle dediniz ki şimdi CADIARZU
belino ezel izliyordur gelince kesinn verir cevabı :1rolleyes:

belinon senin ağzını burnunu yesin emiiii dobra nikonum benimmm kaydirigubbakcemile3 ezeli izlerkene bişi dürttü bakim dedim bi baktım çarpık diyiilerr banaaaa kaydirigubbakcemile3 valla gülmekten öldümmm çarpıkta yaptı bu site benii ee nedimmm ilk kez bana çarpık diyen biri çıktı 26 senedir kimse dememişti üstelik yazlıkta görenler hiiiiçmi hiiiç dememiştiii kaydirigubbakcemile3 ama evet itiraf ediyorum bu fotom biraz yamuk çıkmış sanırım ben kendim yorgunluktan biraz yamulmuşum bukadarda mütvaziyim kahretsin yaa şanet olsun içimdeki insan sevgisinee kaydirigubbakcemile3

bacakları değilde ayakları çarpıtmışsın biraz :) yorgunluğun belli oluyo :)

hayırlı akşamlar güzel hatunlar....
basta songül ablama ;
B&M'cime
Tutici'me
nikoncu'ma
tweetyci'me
gnydıncı'ma
aslıcı'ma
gamzeci'me
melisci'me
ayburcu'ma ve diger özelden msj atan tüm canlarıma sonsuz tesekkür ederimmm iyiki varsınız ve iyiki tanımışım sizin gibi dostlarım oldugu için gurur duyuyorum canlarım allah bin kere razı olsun sizlerdena.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

melodycim siyah elbisen cok yakışmış canımcımopuyorumnanaktan
ılgıncım mor renge bende bayılıyom elbisende harika olmuş hele o iki melegine bayıldım canımcım diliyorumki rabbimden hayırlısıyla darısıda bana olsun böle seker bebişler inşallah kuzusummm benim kızlarda cok şıkkk hepinize bayıldımmmopuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
nazlıhilalcim tunigin rengi çok tatlımış çok yakışmış sanada tatlışım herseyinle çok hoş olmuşsun bidenemopuyorumnanaktan
gamzemmm yine çok dogal ve cok güzelsin balım herseyinle süpersinnnopuyorumnanaktan
pamukhelvacım sende cok şeker olmuşsun kuzusummmopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
X