Bugün ne giydin? Çek görelim..

zalimi tebrik ediyorum canım
nasıl zayıflamışsın öyle maşallah kızz
varmı bir formulüüyerimseniben

selayhus pantolonun çok yakışmış canım
twetty çok hoş olmuşsun bu ışıktaki saç rengini çok yakıştırdım sana, dalgası da çok güzel olmuş
aşkito tişörtlerin çok güzel canım orjinal duruyor
aslı çok tatlı olmuşsun canım bluzün çok güzelmiş

durup dururken kıyafetlere eksi rep verildiğini hiç görmemiştim
burada fikir alışverişinde bulunuyorsak,hiç bir açıklama yapmadan eksi rep vermek yerine
neyi beğenip beğenmediğini yazarsak altından kötü niyet değil samimiyet ararız
neyselipgloss arkadaşım sayende ilk eksi repimi aldım,sagol:)
ASLIHASAN cok guzel gorunuyorsun canım
ZALıMı çok tebrik ederim büyük başarı,çok güzel zayıflamışsın

güzel yüzlü prensesim lütfen takma kafaya çnkü aynı kişi banada eksi rep vermiş resimlerim göz yoruyormuşşkaydirigubbakcemile3 ben senide kıyafetlerinide eleştirilerinide çok beğeniyorum boşverr be güzelliğimmm olurmuu takma kafayaa opuyorumnanaktan

teşekkür ederim balım
önemli olan beni beğenmesi yada beğenmemesi değil
beğenmezsin yazarsın buraya yada verırken eksi repini yazarsın
bazıları vurup kaçmayı tercih ediyor demekki sempatiksalakcinni kaydirigubbakcemile3

tşk ederim canım opuyorumnanaktan

askito
tivity
Gamze
selayhus
zoia

nicki aklıma gelmeyen ama gördüğüm herkes supersiniz :)

gamzeyi farklı bı elbiseyle görmek guzel :)

selayhusummm süpersin yawrummm çok begendimmmmopuyorumnanaktan

twettymmm sende harikasın canımın içi saclarında cok hoş olmuş datluşum benimmmopuyorumnanaktan

kızlar çok ama çok teşekkürler.. bayanssulusmile

Arkadaşlar topic hakkında uyarılarınızı lütfen şahsa değil,genele yapın,
çünkü resimleri alıntı yapıp,yorum yazan tek kişi değil,çoğunluk,
hadi bakalım,KK nın güzel hanımları,bugün ne giydiniz bakalım???

eksi rep dediğiniz olay sanırım değerlendirme butonuna basmak oluyo,ben bu konuda pek bilgi sahibi değildim forumda itibar düşrdüğünü falan bilmiyordum yazdığınız yazılardan sonra forumda yaptğım küçük bi araştırmayla öğrendim.ben onu mesajı yazan kullanıcıya giden küçük bi mesaj olarak düşünüyordum,aynı şekilde burda birsürü kişiye de katılıyorum şeklinde de verdim yani artı rep oluyor galiba.kusura bakmayın böyle olduğunu bilsem yapmazdım,vurup kaçmak falan gibi bi düşüncem yoktur,hiçbi zaman böyle bi insan olmadım,kusura bakmayın tekrar.

Arkadaşlar bence toplu alıntı yapılmasında bir sorun olmayacaktır .. Çünkü herkes birbiri hakkında yorum yaparken kimseyi atlamak istemiyor olduğu kanaatindeyim , Tabiki yönetim en iyisini bilir boshayallersmile

bana yorum yapan herkese tsk ederim ....
askitom spor spor güzel olmusun canim( kocisin yaptigi yorum tayt ya pantalon tam 80 li yillarin hippileri gibi o neymis öyle dedi :))) bende ac gözünü beyy bunlar moda artikin dedim...) :roflol:
, aslihasan seninde beyaz pantalon ve 2.resimdeki tsörtün cok hosuma gitti canim

slm güzeller akşam tatsız bişi oldu tabiii bu bence resimli alıntı yapıp yorum yaptıgım için bi arkadas tarafından sert tepkiyle karsılandım bunu daha güzel bir şekilde sölemek vardı ama artık cok gec ben artık size bakıp yorum yapmıcam bu bile suc oldu çok kırıldım haketmedigime inanaraktan günah keçisi sayılmak cok koydu acıkcası çünkü ben kimseyi kırmadım bugüne kadar kırıldıgım halde bile yapamamda zaten hepiniz çok ama çok güzel ve bi o kadarda cesaretinizden dolayı tebrik ederim kendinize çok iyi bakın kusurum varsa affola bunu sizinle paylaşmak istedim sadece rabbime emanet olmanız dilegiyle dostlar saglıcakla kalın..........

Son düzenleme:

AAAA klava:
Lütfen yapma böyle :teselli:
Hem resim koymayanların yorumlarına , fikirlerine daha çok ihityacımız var.
Sırf resim koyanlar yorum yapsa "körler sağırlar birbirini ağırlar" hesabı olur
Ben senin toplu halde alıntından rahatsız olmuyorum.Arada kaçırdıklarımı fark ediyorum.
Hepimiz yeri geliyo hata yapıyoruz.
Ben de alıntıya karşı olsamda,hatta alıntıya karşı olanlarda ,arada unutup alıntı yapıyolar .
Yorumlarını esirgeme, burdaki herkesin bi teşekkür borcu var sana.
Çünki hiç es geçmeden herkesi değerlendiriyosun.
Lütfen uzatma ,kafana da takma bu konuyu.
Aynen devam...yorumlarını bekliyorum a.s.

Son düzenleme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…