Bugün ne giydin? Çek görelim..

twetty pantalonlar pistimi olmus laaa :dance: bugunde cok hos buldum seni cannnnim, saclarinda cici olmus rengi aciliyormu git gide ???

kızlar aranıza yeni katıldım hşg. yokmu opuyorumnanaktan bu arada twety cim sende harikasın saçlar sarı ve maşalı kıyafet pembe süper .... sarı saç görmeyee dayanamıyorum :sinifsinif: kendimi saçlarımı sarı yapmama konusunda zor tutuyorummmfisfisfisyasakkelime

twetty pantalonlar pistimi olmus laaa :dance: bugunde cok hos buldum seni cannnnim, saclarinda cici olmus rengi aciliyormu git gide ???

yok bebeğim tayt benimki la bütünümü alan bir ortam bulamadm anasını satim alsanaalsanasmile teşeküürler sende çok uyumlusun yawrım köpüşte konacak yeri bulmuş he sempatiksalakcinni

hoşqeldin tatlım aramıza yeni gördüm kusura bakma saçlarım sarı değil ama karamel bakır ışıktan biraz öyle çıkmış tatlım ama uçlarımda platin sarısı var onları görmüş olabilisin
selayhus yazmayı unutmuşum qı belki bi ton açılmış olabilir ama çok açılmadı ışıktan öyle duruyor

aneym tibitim ne kadanda cüzel olmuşssun pembe yakışiy sana maaşallahhh...
bayanseyma hoşgeldin aramıza...
selayhusum yawrım walla ayyakabın çok güzelmiş maltepede güzel şeyler oluyor...

o kadann da değil idare ediyürük işte kaydirigubbakcemile3 la allah belanı virmeye kocayı ne zaman boşadın la bekar olmuşsun kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

arasıra bakımsız hallerini gösterdiğin için için bu gayet şıkk geldi yane bebem napimsempatiksalakcinni
bronz ten sarı saç dar dar daytlar daha nolsun

karıştırma orasını sen yerimseniben

aneym tibitim ne kadanda cüzel olmuşssun pembe yakışiy sana maaşallahhh...
bayanseyma hoşgeldin aramıza...
selayhusum yawrım walla ayyakabın çok güzelmiş maltepede güzel şeyler oluyor...

saqol tutişim sarışınkende severdim pembeyi daha hoş sarışınkene kaydirigubbakcemile değiştirdin mi qız saçını opuyorumnanaktanolumunekankayizsmile

bu da bugünkü ben tatil günü işe geldim uykusuz azıcık üstüm başım kaymış ohaoldumsmile

Son düzenleme:
çok teşekkür ederim bayanlar çok canayakınsınız opuyorumnanaktan ben 1 senelik evliyim arkadaşım da yok hiç evde patlıyorum eşim malesef çalışmama izin vermiyo bu siteyi buldum rasgelee iykide bulmuşum buradan arkadaş nasıl ekleniyor arkadaş olmak isterim çok sağolun kızlar sizlerde kendinizzden bahseermisiniz birazbilmiyorumkismilea.s.

selayhusum taş annem benim pant çok güzel olmuş canım
enişte beye herif deme kız:)))
twetty saclarının rengını mı actın yıne:))
senıde cok begendım bıtanemmm

hımmmm evet olabilir cnm ışığın geliş yönünden kaynaklı bi problem olabilir yerimseniben

burda cok sohbet edilmiyor bayanseyma az ediliyor cnm yaa :) diger topiklerde sohbet edilen yerlerde var ama simdi biz becerebildigimiz kadariyla az sohbet edip azda resim ekliyoruz kiyafet yeri burasi kiyafet paylasiyoruz iste ....bugun ne giydiysen cekip ekliyorsun sende ekle sanada bol bol yorum yapariz

arasıra bakımsız hallerini gösterdiğin için için bu gayet şıkk geldi yane bebem napimsempatiksalakcinni
bronz ten sarı saç dar dar daytlar daha nolsun

karıştırma orasını sen yerimseniben

iyimi didin kötümü anlayamadm ama neyse kaydirigubbakcemile3sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…