Bugün ne giydin? Çek görelim..

lilyummm gerçekten yakışmışmı yaa?? gerçi bunu ev haliyle bukadar giyebildim,saçlar falan yapılı olcak ya düz fön yada dalgalı fön veya maşa yapanilirim bu elbiseyi giyerken.. işte altna nasıl bi ayakkabı gider onda kararsıızım

Fırfırlı hafiften çokta yakışmış canım dolgu topuk çok çok hoş durur bu tarz yerimsenibenelbiseyle

bayanssulusmileohaoldumsmilegamze fiytttt fiyyyttttt (ıslık ) bacaklar on numerooo uykum gelmişti gözüm açıldı qıı elbise güzel ama nerde giyicen datlım altına babette güzel olur şöyle süslü püslü topuklu dabayanssulusmile

Fırfırlı hafiften çokta yakışmış canım dolgu topuk çok çok hoş durur bu tarz yerimsenibenelbiseyle

teşekkür ederim kelebeğim, ımmm dolgu topukkk eveetttt ama hangi renk alsamkiiii bilmiyorumkismile

oyyy seksiii hatunum teşekkür ederimmm zemuszemus tatlım ben bunu yazlıkta giyicem, bacaklarım incecik yaa biraz kilo alıp azcık daha dolması gerekiyor bacaklarımın :kedi:

ya kilo alınca bacaklara gitmiyo ki bnmde alt bacağım çok ince ya yazın elbise giyince somaliliymişim gibi bakıyolar banada mafoldumben

bunlar nasıl tatlım toz pembelerini düşün?

Eklentiler

• $24099679sywdhp.jpg
    8,6 KB · Görüntüleme: 22
  • $32945690.jpg
    9,3 KB · Görüntüleme: 33
  • $71776019.jpg
    7,5 KB · Görüntüleme: 35
  • $75917097vf.jpg
    9,7 KB · Görüntüleme: 30
ya kilo alınca bacaklara gitmiyo ki bnmde alt bacağım çok ince ya yazın elbise giyince somaliliymişim gibi bakıyolar banada mafoldumben

kahretsinki ölee be tatlım kaydirigubbakcemile3 bilirim bu bakışlarıı, aa kızın bacakları nekadar uzun aa kızın bacakları nekadar ince aynen bu keliemeler dökülüyor birde şey diyorlar bu kıza hiç ekmek vermiyorlar galibakaydirigubbakcemile3
yahu bende kilo alınca direk göbek çıkıyor ordan alıyorum göbek ve basenden belli oluyor.. ben istiyorumki kollarım yzüm bacaklarım dolsunmafoldumben

neyse de bakim bana şekerim hangi renk dolgu ayakkabı alimm yazlıkta giycem bu elbiseyi ben...

bugun SIMDILIK :)) böyleyim ilerisi icin bisi diyemiyecegim herif daha görmedi bunlari :))) yeni aldimda uyaninca oda yorum yapar heralde :))

yaa varya kot inanılmazzzzzzzzzz güzelll
harika taşımışsınnn bayıldım yavrimmmmm

kız o köpeğe değil pandaya benziyimişş :))))

anammmmmmmmmm selayhus yawrım manyak güzel olmuşsun dediğin pantolon bu ise harikaymış ayakkabıların çok güzellllllllll çok uyumlusun maaşallah...

birazda ayiyi andiriyor heralde :))) sarki söylüyor hayvancik üzerimde olmaktan cok mutlu :)) (yanlis anlasilmasin kiyafet olarak üzerimde olmak :) ))
evet tutim bu o kot ayakkabilarim eski maltepeden almistim 3 yil önce :)) tatilde

Son düzenleme:
birazda ayiyi andiriyor heralde :))) sarki söylüyor hayvancik üzerimde olmaktan cok mutlu :))
evet tutim bu o kot ayakkabilarim eski maltepeden almistim 3 yil önce :)) tatilde

armudun iyisini ayılar yirmişşş
dedikleri bu olsa gerek
hayvan tam yerine manzara kondurmuş :roflol:

gamze ve melek süpersiniz kızlar melekcim saçların harika cnm sakın kestirme :)

selayhus maşallah fiziğinde on numara nazar değmesin kıyafetler spor tam pazar gününe uygun tbrkler ii seçim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…