Bugün ne giydin? Çek görelim..

:roflol:kaydirigubbakcemile3gnydn ne şirinsiniz öyle yaa arkada sepette napıyo o öyleekaydirigubbakcemile3 kız selayla seni böyle gördükçe doğurasın geliyi kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

:roflol:kaydirigubbakcemile3gnydn ne şirinsiniz öyle yaa arkada sepette napıyo o öyleekaydirigubbakcemile3 kız selayla seni böyle gördükçe doğurasın geliyi kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

saol canım benimm
bizim bakkalın çırağı servis bisikletiyle gezdiriyor ipeki
doğur canım doğur yok böyle bir mutluluk :asigim:

sagol canım ama ayakkabılarımla cantam aynı renk,içinede en çok beyaz giderdi diger renkler çok kapatırdı :hulya:
tatlı bebegım hemencecık gelsın o gunler:) keske hava daha guzel olsaydı daha acık gıyınseydım cok soguktu bugun ustunede sal taktım hatta kaydirigubbakcemile3
tesekkur ederım canım,sende çok güzelsin

teşekkür ederim lilyum a.s.
çok güzelsin cnm bayanssulusmile fiziğinde öyle yerimseniben

canım benim çok teşekkür ederimopuyorumnanaktan

canım sende cok cici olmuşunopuyorumnanaktan

teşekkürlerrr :kedi::kedi:

lilyum_85, nem , neriman34, setrinisa hepinize tesekkür ederim kizlar
lilyum cnm ne kadar uzun bacaklarin var masallah , giydiklerinde sade ve hos kiyafetler , cocuklar kücük olunca zaten hemen batiriyorlar kiyafetleri :)

selaycım teşekkür ederim canım :kedi:. çocuk olunca sade kıyafetleri tercih etmek daha doğru oluyo. malum koştur koştur peşlerinden. 2 dakka durmuyo ya, dursa dişimi kırcam kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

NERİ ve LİLYUM çok hoşsunuz kızlarrrr

teşekkür ederim tweety cimmm :asigim::asigim:

lilyum çok beğendim bluzun çiçekli çiçekli çok hoş keşke spor bi ayakkabı giyseydin canikom
ama böylede güzel görünüyor

gnydn64 canım teşekkürler. sende çok hoş olmuşsun bugün. kızınla ikiniz çok güzel görünüyorsunuz.
canım ben normalde hep düz ayakkabı babet, spor ayakkabı filan giyerim ama bugün topuklu giymek geldi içimden. ama giymez olaydım kaydirigubbakcemile3 evden 8 de çıktık yarım saat önce girdik eve ve o kadar saat çocuğun peşinden koşturup durdum. eve gelmezden öncede kucağımdan inmedi mafoldum. ayaklarımın acısından duramıyorum inan bilmiyorumkismile bi daha topuklu giyermiyim hiç bilmiyorum kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

teşekkür ederizzz. burak size koccaman teşekkür öpücüğü gönderdiii opuyorumnanaktan evet günaydıncım şimdiden stil sahibiyiz büyüyünce yandıkki ne yandıkk kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

masallah lilyum... boncuk boncuk gözlü ogluna... gnyd64ün kizla benim oglana accik saclarindan versin.. gnydim senin kizin saclarida gec cikacak heralde bizde hala bekliyoruz :))

masallah lilyum... boncuk boncuk gözlü ogluna... gnyd64ün kizla benim oglana accik saclarindan versin.. gnydim senin kizin saclarida gec cikacak heralde bizde hala bekliyoruz :))

:))
19 aylık anca bu kadar çıktı canımm
herkez erkek sanıyor benim köftemi kaydirigubbakcemile3

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Son düzenleyen: Moderatör:

canım benim teşekkür ederim sizin bebişlerede maşallah
ya canım benim çıkar daha saçları. gör bak fırça gibi saçları olcak az zaman sonra opuyorumnanaktan

yeşil gözlümelek elbisen ve saçların çok güzel. çok beğendimmm :asigim:

çok teşekkürler a.s. şu saçlarımı bide ben beğenbilsem :sinifsinif: normalde düz fön çekiyorum ama saçlarım çok ince telli olduüu için buara bıraktım fönü birde düzleştirici mahfediyor... bende böyle doğal haliyle kullanıyorum guclubacismile

Kızlar düşüncelerinizi söleyin sizce bu elbise nasıl ??

gerçi bunu ev haliyle bukadar giyebildim,saçlar falan yapılı olcak ya düz fön yada dalgalı fön veya maşa yapanilirim bu elbiseyi giyerken birde altına ayakkabı olarak ne seçebilirim??..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…